Jump to content

Recommended Posts

No to o co chodzi? :( Na routerze miga mi czerwona dioda "LOS". Jakaś awaria?

Czy w hiway dekoderze jest opcja nagrywania  kilka minut przed badz pozniej?

Posted (edited)

Na pewno jest , ale nie pamiętam jakie przedziały czasowe. 1 minuta, 5 minut, czy 10 minut.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Posted (edited)

A gdzie to mozna ustawic bo szukam i szukam i nigdzie takiej funkcji nie widze

Dokladnie w ADB 2670WF

Edited by Celtic

Nie ma z tego co kojarzę, to o czym pisze patryszaq to skok przy przewijaniu raczej.

5 godzin temu, Celtic napisał:

A gdzie to mozna ustawic bo szukam i szukam i nigdzie takiej funkcji nie widze

Dokladnie w ADB 2670WF

Nie ma. Możesz nagrywać tylko po EPG.

W dniu 1.06.2020 o 09:55, andi napisał:

1 czerwca i oba kanały (POLSAT DOCU oraz POLSAT GAMES) zostały zakodowane, oczywiście żadnych informacji do jakich pakietów trafiły i w jakiej cenie. 

U mnie Polsat Games   jest dostępny. Polsat DOKU - nie 

Posted (edited)

INFO z massengera @inea

👉 Polsat Doku  w paczce DOCU Pack 👉 Polsat Games w paczkach SPORT Pack oraz SPORT Pack Plus

Edited by michalx1974

Posted (edited)

Jednym słowem, te dwa kanały są dostępne tylko dla posiadaczy nowych ofert, którzy mają wykupione osobno pakiety albo po prostu ekskluzywny (nowy)

"Starzy" abonenci korzystający z ofert, mogą już raczej powoli zapominać o nowych kanałach, które pojawiają się w ofercie, bo raczej będą one dodawane do pakietów tematycznych, które chcąc mieć trzeba po prostu dodatkowo wykupić. Albo zmienić obecną ofertę na nową, zdecydowanie droższą.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Upvote 1

Niestety.. 

Będzie drożej i de facto mniej

Dobrze, że już rok za mną... 

zastanawiam się , czym będą chcieli przyciągnąć  Bydgoszczan?

Piszę  o tym dlatego, ponieważ  tam jest  duża konkurencja, która ma   nieco inne spojrzenie  na pakietyzację .

prawie cała Bydgoszcz jest objęta zasięgiem światłowodu od Orange - to będzie ich główny konkurent w  mieście . 

iSzczerze mówiąc- myślę, że jeszcze długo fani  piłki  nożnej będą czekali na Polsat Premium w Inea 

Prędzej Polsat starci prawa do LM niż obejrzymy ją w Inei.

• Upvote 1

Ciekawą pakietyzacje  wybrała  Inea 🤔

To co u innich operatorów jest w dużo  niższych pakietach to w inei w dodatkowych.

Dobrze że coś  powoli dodają, ale  drogę wybrali sobie ciekawą.

Póki mają na dużym obszarze wyłączność to tak będzie.

Tak jak pisaliscue brak konkurencji w wielu obszarach pozwala im taką cenową ofertę tworzyć.

Mam pytanie ile  kosztuje pakiet ekskluzywny?

• Upvote 1

Exclusive w ofercie POPC kosztuje 274,90, a na  pozostałych obszarach 249,90 + 15 za utrzymanie łącza w domach jednorodzinnych. 

Rozumiem że ta cena to z internetem? Wiem, że nie ma możliwości samej TV, tylko jaka cena za pakiet TV  jest w tej cenie?

Posted (edited)

Kogoś tu ładnie powaliło. 270 zł za TV, z którą co chwila jest jakiś problem. Czekamy na UPC.

Takie pytanie: płacę 40 zł za światło 300/300 i mi to starcza. Czy jak za rok skończy mi się umowa to mogę zostać na tych samych warunkach na nieokreślonym? Ile czasu mogę ciągnąć na nieokreślonym?

Ta sama cena zostanie?

Edited by Barti
  • Upvote 1

Posted (edited)

Tak, umowa przekształca się w czas nieokreślony. Cena pozostaje taka sama. Możesz ciągnąć ile się da. Podejrzewam, że co jakiś czas będą się do Ciebie odzywać z "super" ofertami, argumentując,że 300/300 to mało, itd.

Ja już od 2 lat jestem na umowie na czas nieoznaczony, płacę ok 100 zł mniej niż miałbym płacić na nowych warunkach. Ciągle mam telefony, typu, że za chwilę nie będę mógł korzystać z HFC, że net 250/25 to stary i mało wydajny, że na światłowodzie jest lepsza jakość tv (jasne, od roku czytam użytkowników Hiway) itd.
Ja mówię, ok, dajcie mi przez np 12 miesięcy upust? Albo chociaż podobne warunki co teraz, mogę płacić góra +20 zł więcej, słyszę, że tak się nie da, tak nie można. Skoro nie da się i nie można, to ja grzecznie zostaję na tym, co mam.

Edited by Barti

Posted (edited)

@michalx1974
Ja,  mając Exclusive( bez Viastaów, Docu Boxa , Polsat doku ),-z internetem 1 Gb/s  płacę 289,70 .

Oferta z czerwca ubr. 

Edited by aadacho250

W dniu 7.06.2020 o 11:28, michalx1974 napisał:

Rozumiem że ta cena to z internetem? Wiem, że nie ma możliwości samej TV, tylko jaka cena za pakiet TV  jest w tej cenie?

Pakiet Exclusive zawiera internet 1Gb/s. Na obszarach POPC kosztuje 94,90, na pozostałych 69,90.

Posted (edited)

To ceny pakietów  TV  jak się  kształtują?

HiVAY mini -

HiVAY  economy -

HiVAY  standard -

Oraz HiVAY  że wszystkim kanałami ( C+  , HBO, CINEMAX, DOKU PACK, KIDS PACK, MOVIE PACK, GOLD PACK,  SPORT PACK, ELEVEN) - ?

Ceny w cenniku to są z kosmosu.

Edited by michalx1974

Posted (edited)
W dniu 7.06.2020 o 15:09, andi napisał:
Tak, umowa przekształca się w czas nieokreślony. Cena pozostaje taka sama. Możesz ciągnąć ile się da. Podejrzewam, że co jakiś czas będą się do Ciebie odzywać z "super" ofertami, argumentując,że 300/300 to mało, itd.

Ja już od 2 lat jestem na umowie na czas nieoznaczony, płacę ok 100 zł mniej niż miałbym płacić na nowych warunkach. Ciągle mam telefony, typu, że za chwilę nie będę mógł korzystać z HFC, że net 250/25 to stary i mało wydajny, że na światłowodzie jest lepsza jakość tv (jasne, od roku czytam użytkowników Hiway) itd.
Ja mówię, ok, dajcie mi przez np 12 miesięcy upust? Albo chociaż podobne warunki co teraz, mogę płacić góra +20 zł więcej, słyszę, że tak się nie da, tak nie można. Skoro nie da się i nie można, to ja grzecznie zostaję na tym, co mam.

Dzięki za info kolego. Dokładnie tak, jak piszesz, będzie. Co chwilę telefony będą przed końcem umowy, żebym 1 GB wziął. Przecież oni lepiej wiedzą, co mi trzeba.
Żeby oferty na niższy net nie było to jest jakieś nieporozumienie, no ale wtedy musieliby zejść z ceny, a tak 70 zł minimum kasują. Kasa, kasa, kasa.

Edited by Barti

Nie działa odtwarzanie w sieci Inea, jak i poza siecią. Wywala błąd pobierania danych (-156).

Nie wiem czemu, chcąc wejść do działu INEA, włączyła mi się reklama Tesco. 🙃 

Wygląda na jakąś grubszą awarię, bo od 9:00 rano nie działa mi ani internet, ani telewizja.

Czy posiada ktoś pod ręką link z listą kanałów w Inea z informacją, które kanały mają możliwość nagrywania, itd.? Ktoś kiedyś wrzucał, ale nie mogę już tego znaleźć.