Jump to content

Recommended Posts

U mnie też się pojawiły oba kanały. Wieczorem było troch problemów z kartą, niektóre kanały nie działały ale już jest ok.

Posted (edited)

Pojawiła się nowa wersja INEA Online TV (www), niestety nie mogę się zalogować - chyba coś jeszcze kombinują. Na stronę moja inea też nie mogę się zalogować :( " Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło"

Edited by korek

Widać też jakie kanały będą dostępne online

Posted (edited)

przy większości jest informacja że z tego adresu IP nie można oglądać danego kanału

mój błąd jednak działa - zapomniałem że jestem połączony przez VPN z klientem i miałem inny adres IP

dodatkowo działa na Chromie

Edited by JerzyK

U mnie też wszystko działa, jest nawet Polsat Viasat Explorer, którego normalne nie mam w swoim abonamencie

Wysłane z iPhone XS Max za pomocą Tapatalk

Za to nie ma eurosportow dostępnych online

Działają już teraz, nie można tylko uruchomić Canal+ i HBO, przy których pokazuje się błąd odtwarzania

Na Canal+ komunikat jest taki, na początku się wyświetla że "Jest niedostępny z mojego ip", później że w ogóle nie ma sygnału, ciekawe jest więc, czy będzie w ofercie :P

Miała być nowa aplikacja a nie ten stary badziew nawet loga programów są stare nie pozmieniane dla ludzi na światłowodzie nic nie działa bo się zalogować nie można 

czyli znów jesteście beta testerami zapowiedzianej re-nowosci

22 minuty temu, polinik18 napisał:

Miała być nowa aplikacja a nie ten stary badziew nawet loga programów są stare nie pozmieniane dla ludzi na światłowodzie nic nie działa bo się zalogować nie można 

Czyli jako Hiwayowcy pewnie mamy dostęp do beta wersji.

Nie ma beta testów stara aplikacja wróciła do sklepu android nic nie zmienili i nie ma co się podpalać bez zalogowania nic nie działa a zalogować się przy światłowodzie nie można.... z dużej chmury mały deszcz 

Ciekawe ile kanałów działa poza siecią INEA i szkoda że nie ma na liście kanałów Polsat HD, TVN7 HD, TTV HD i innych podstawowych oraz kiedy będzie apka

Posted (edited)

U mnie obecnie poza siecią działa 8 (IP zagraniczne):

1. fan klub
  2. wtk
  3. atm rozrywka
  4. super stacja
  5. travel channel
  6. Da Vinci
  7. Duck TV
  8. Music box
Edited by mrSpectro

Istny szał tzn kabaret , aż miło się czyta - u mojej familii w której sprawuje i pilnuje to i owo działały online wszystkie kanały z pakietu nawet HBO !!! i zdalne nagrywanie  - NIE NA HI WAY ,ale od kilku godzin działa tylko kilka i to co chwila z błędami !! Szkoda mi czasu na taki badziew , jak dojdą do ładu i przestaną testować " usługę " na abonentach to się tym zainteresuje - póki co traktują Was jak eksperyment nad którym nie umieją zapanować ogłaszając datę startu coś co żyje własnym życiem 

Posted (edited)

Wszedłem na tablecie na www onlinetv i się ucieszyłem, bo powitał mnie komunikat, że byłoby lepiej, bym korzystał z aplikacji. Kliknąłem link - przekierowało mnie do sklepu Play na Androidzie, do appki Google Maps :D 

Update: Jest nowa aplikacja w sklepie play. Niestety mój telefon i tablet z Androidem 10 nie są kompatybilne... ale cyrk.

Edited by mrSpectro

W sklepie play już nie ma nowej apki ale jest dostępna w App Store

Ja właśnie ściągnąłem na iPhone. Póki co działa bez problemu

Wysłane z iPhone XS Max za pomocą Tapatalk

Szkoda ze w nowej aplikacji nie ma dostępnych online tych kanałów które są w starej.

Działa też chromcast

Tylko dlaczego cały czas wyświetlają się kanały niby do uruchomienia, których nie można uruchomić, jak C+ czy HBO, jest napisane że złe IP, może tylko dla pracowników INEA są takie luksusy? xD