Jump to content

Recommended Posts

Jak wszystko w sieci INEA , niestety ta firma tak ma , coś wymyśla próbuje zaskoczyć ale i tak finał jest żenujący a ofiarą tej jakości jest abonent 

Na telefonie iPhone aplikacje tę mam od dłuższego czasu już zainstalowaną i działa stabilnie.

Jest uzupełnieniem nc+GO w przypadku gdy do tej nie można się poprawnie zalogować.

Dużym minusem jest brak aktualizacji kanałów online, które można by było ze swojego pakietu oglądać, jak i spełnienie warunku w postaci oglądania tylko z poziomu sieci INEA. 

Na dzisiaj dostęp mam do 32 kanałów (wybrane dodatkowo w obrębie się INEA).

A2-AF4-E62-6-E48-4-D2-C-BAC7-39569-A593-

• Haha 1

Ja się łudzę, że Inea zrobi Hiway Mobile, ale coś czuję, że jeśli się to nie stało przez ponad rok od startu Hiwaya, to już nigdy się nie stanie. Jeśli chodzi o funkcje nowej platformy to nie zmieniło się chyba kompletnie nic przez ten czas. 

• Upvote 3

Co tu dużo mówić - oferta HIWAY   nie należy do udanych 

To nadal usługa typu " beta test " na abonentach którzy dali się omamić cudowna technologią , smutne ale prawdziwe

note10+ przy użyciu Tapatalka

W moim przypadku, było trochę inaczej. Wspomniałem o tym kilka  razy :)

Czy jestem w stanie w jakiś prosty sposób i bez nakładów pieniężnych zgrać nagranie z Hiwaya?

Nie da rady, nagrania znajdują się na serwerze Inei, jest zabezpieczone przez firmę ADB. Jak masz "najnowszy telewizor" z funkcją nagrywania na pendrive to jedyna opcja.

Canal+ Family HD obecnie dostępny bez systemów kodowania.

Świetnie 🤔 brak Internetu Puszczykowo 😕

W dniu 9.04.2020 o 11:54, shark napisał:

Jest uzupełnieniem nc+GO w przypadku gdy do tej nie można się poprawnie zalogować.

Dużym minusem jest brak aktualizacji kanałów online, które można by było ze swojego pakietu oglądać, jak i spełnienie warunku w postaci oglądania tylko z poziomu sieci INEA. 

Na dzisiaj dostęp mam do 32 kanałów (wybrane dodatkowo w obrębie się INEA).

A2-AF4-E62-6-E48-4-D2-C-BAC7-39569-A593-

Porównanie tych dwóch aplikacji to jak porównać Mercedesa z polonezem

• Upvote 1

@apollo

czytaj proszę mój wpis ze zrozumieniem. Nie zamieściłem ani słowa o porównaniu tych dwóch aplikacji. Zaznaczyłem, że jest to opcja uzupełniająca przy problemach technicznych PC+.

Dotyczy jednak tylko tego FTTH wybudowanego w ramach popc.

Mam umowe od 1, 5 roku na 100 mega na światłowodzie. W jeszcze w 2019r przysłali mi pismo że umowa przekształciła się w umowe bezterminową. Myślałem o zwiększeniu przedmości do 300 mega ale nie wiem czy jest taka możliwości i jaka jest cena. Aktualnie płace 49,90 zł za 100 mega i mam cztery umowy na usługi komórkowe po 19,90 zł. 

15 godzin temu, Flaga napisał:

Mam umowe od 1, 5 roku na 100 mega na światłowodzie. W jeszcze w 2019r przysłali mi pismo że umowa przekształciła się w umowe bezterminową. Myślałem o zwiększeniu przedmości do 300 mega ale nie wiem czy jest taka możliwości i jaka jest cena. Aktualnie płace 49,90 zł za 100 mega i mam cztery umowy na usługi komórkowe po 19,90 zł. 

Wszystko jest w cenniku.  75+ 15 w domkach jednorodzinnych. Poczekaj jak ja pół roku. I za pół roku zapłacisz 70 + 15  za gigabit

Wszystko jest w cenniku.  75+ 15 w domkach jednorodzinnych. Poczekaj jak ja pół roku. I za pół roku zapłacisz 70 + 15  za gigabit

Na łączu POPC się nie płaci 15 zł za „utrzymanie linii” w domkach jednorodzinnych.

To nie jest zapowiedz to dziś tak działa jak jest napisane co w tym widzisz nowego

Zapowiedź od 27.04 ma być  nowa wersja i ponad  100 kanałów.

7 godzin temu, polinik18 napisał:

To nie jest zapowiedz to dziś tak działa jak jest napisane co w tym widzisz nowego

Przeczytaj uważnie co jest tam napisane.

Mam dekoder inteka podłączony do światła. Raz na jakiś czas pojawiają się artefakty mniejsze lub większe obrazu. Po wyłączeniu z prądu i ponownym włączeniu zazwyczaj jest ok. Teraz pytanie czy raczej ten dekoder się sypie czy po prostu ten gniot tak ma w każdym egzemplarzu?

To gniot który już dawno powinien być wycofany , INEA nadal w swoim portfolio ma niestety złomy a nie dekodery

note10+ przy użyciu Tapatalka