Jump to content

Recommended Posts

Widać że Inei ciężko idą negocjacje z Polsatem żeby chociaż podmienić ich kanały Super Polsat, TV6, Polsat Sport Fight, Polsat Music oraz Polo TV. Szkoda jest brak Travel Channel w HD. 

• Like 1

W dniu 11.02.2020 o 21:04, mattem napisał:

Monopolista nie musi się starać :)

Monopole uzyskane w taki sposób są nielegalne. Ale nikomu się nie chce poskarżyć, chociaż jeśli wlasciciel Inei nie lubi PISu to może prokuratura Ziobry coś by zdziałała.

9 godzin temu, radier napisał:

Chodzi o podniesienie ww. kanałów do jakości HD. Z tej listy to TVN 24 BiS już jest w HD od jakiegoś czasu.

Jak wrócę do domu to sprawdzę resztę.

od jakiego czasu? caly czas mam w SD chyba ze zaplaciles im dodatkowo to tylko tobie wlaczyli

Dzisiaj przy załączeniu mojego dekodera wystąpiły na ekranie TV tego typu komunikaty.

Takich działań od operatora INEA oczekiwaliśmy już od dość dawna, aby zająć się kwestią przełączania sygnału kanałów z SD do HD i aby następowało jednoczesne usuwania dubli SD.

Wczoraj nastąpiła dopiero garstka tego co jeszcze pozostało, ale jest impuls, który sprawić może, że tego typu działania zostaną wprowadzone regularnie.

Inną kwestią jest dodawanie nowych kanałów. Cieszę się, że w ofercie TV pojawił się kanał Discovery Historia. Mimo, że mam ten kanał w pakiecie platformy Canal+ to od wczoraj mam dzięki temu na wszystkich 3 TV w swoim mieszkaniu.

Jeszcze TNT HD oraz Polsat Sport Premium HD i będzie gitara😁

3512-FA71-74-BB-4-A91-AFA3-6-E949194-BB0

2-A85698-A-2411-42-F5-9173-3225699363-EC

• Haha 1

Na FB ukazała się informacja od INEI, że wczorajsza akcja to nie koniec

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Ale na "światełku" czy koncentryku?

4 godziny temu, mati1987nt napisał:

Czy ktoś ma kanały HGTV HD i TVN 24 BiŚ HD na koncetryku? Brak obrazu i dżwięku.

Jeszcze dzisiaj rano miałem poprzez koncentryk i myślę że teraz tak już pozostanie.

50 minut temu, andi napisał:

Ale na "światełku" czy koncentryku?

Jeśli pytasz o Polsat Sport Fight, to jest w HD na Hiwayu.

5 godzin temu, mati1987nt napisał:

Czy ktoś ma kanały HGTV HD i TVN 24 BiŚ HD na koncetryku? Brak obrazu i dżwięku.

U mnie na koncentryku oba kanaly dzialaja

Edited by sebczak

6 godzin temu, andi napisał:

Na FB ukazała się informacja od INEI, że wczorajsza akcja to nie koniec emoji106.pngemoji4.png

W sumie zostało im raptem kilka stacji do podmiany na HD względem np. Orange:

TV6, Superpolsat, CBS Europa, Travel Channel, Nickelodeon, MTV Polska

No i dodanie Polsat Sport Premium 😀

• Haha 1

10 godzin temu, shark napisał:

Inną kwestią jest dodawanie nowych kanałów. Cieszę się, że w ofercie TV pojawił się kanał Discovery Historia. Mimo, że mam ten kanał w pakiecie platformy Canal+ to od wczoraj mam dzięki temu na wszystkich 3 TV w swoim mieszkaniu.

Jeszcze TNT HD oraz Polsat Sport Premium HD i będzie gitara😁

Ja podchodzę do tego scepytycznie. To, że dodali Foot Network i Discovery Historia- wcale nie oznacza, że  kanały  będą  dostępne  choćby dla  dwóch  największych  pakietów, lecz  zostaną  spakietyzowane jako oddzielna paczka  tematyczna. Albo w przypadku Exclusive'a- trzeba będzie  dzwonić i prosić o włączenie, bez dodatkowych opłat, tak jak w przypadku Viasatów. i Docubox'a.  Zatem pytanie pytanie jest takie: dlaczego trzeba dzwonić i prosić o włączenie w/w kanałów, mając   najwyższy pakietu w sieci, dla którego  paczka jest za  bezpłatna ,do końca okresu lojalnościowego?  Na TNT  pewnie jeszcze sobie poczekamy. Podobnie jak na  Polsat Sport Premium, które  z pewnością będzie  opcją dodatkową. Może nawet za większą kwotę niż 9.90.

Edited by aadacho250

Mam CAM i po przeskanowaniu mam 5 zdublowanych kanałów HD

Tvn Turbo HD na 446 oraz 507

TVN Style HD na 19 oraz 445

TVN 24 HD na 333 oraz 9

Polsat News HD na 8 oraz 335

HGTV HD na 957 oraz 962

Po co te duble są ? Które zostawić a które usunąć ?

21 minut temu, aadacho250 napisał:

Na TNT  pewnie trzeba będzie jeszcze poczekać, podobnie jak na  Polsat Sport Premium, które  z pewnością będzie  opcją dodatkową. Może nawet za większą kwotę niż 9.90.

Ja zakładam, że Polsat Sport Premium - jeżeli w ogóle będzie - to za 30 zł/m-c,  tak jak jest u konkurencji (w orange  jest za darmo tylko w opcji z c+ prestige).

Tu chodzi o to, żeby po prostu pojawił się w końcu w ofercie.

• Haha 1

Dokładnie taką samą kwotę chciałem  napisać  odnośnie Polsat Premium .

Wątpię, aby Inea  dołączyła te kanały  w taki sam sposób, co Orange. Będzie zasada : chcesz oglądać? Zadzwoń lub odwiedź salon i zamów. 

Nieważne, że masz  pakiet  Exclusive .

Edited by aadacho250

Za darmo na pewno nie ma szans. To że jest tak w orange wynika z ich współpracy z nc+.

• Like 1

@luk76, @aadach250
A skąd u Was dzisiaj taka fantazja i marzenia?
Nie wierzę, że Polsaty Premium Sport pojawia się w INEI

Czuć wiosnę , Inea obudziła, parę lat za późno to i fantazja niesie userów wciąż liczących na MOORE ... najlepsze że wciąż macie wiarę , jak na wiecu spotkań i wyznań ... szczerze życzę powodzenia ❤️ i cierpliwości :) 

• Confused 1
  • Sad 1