Jump to content

Recommended Posts

@radzion19:

powiedzmy sobie szczerze -  nie ma za bardzo sensu nastawiać się na jakieś duże zmiany. Pozostaje czekać na koniec okresu lojalnościowego, i  wtedy będzie można po prostu podziękować  za TV. Dzisiaj na FB przeczytałem komentarz do byłego  już abonenta Inei ( od samej inei),w którym padło stwierdzenie, że oni nie muszą nic proponować, ponieważ  umowa przechodzi na czas nieokreślony.  Super podejście nie ma co .  

Edited by aadacho250

3 godziny temu, aadacho250 napisał:

@radzion19 Dzisiaj na FB przeczytałem komentarz do byłego  już abonenta Inei ( od samej inei),w którym padło stwierdzenie, że oni nie muszą nic proponować, ponieważ  umowa przechodzi na czas nieokreślony.  Super podejście nie ma co .  

Też czytałem ten komentarz i fajnie było by gdybyś przytoczył całość. Wydźwięk był taki, że skoro klient się nie zgłasza to znaczy, że oferta mu odpowiada i jest zadowolony. Dlaczego operator czy sprzedawca czegokolwiek miałby zachowywać się inaczej?

Rozumiem, że gdybyś sprzedawał ziemniaki na bazarze to każdemu klientowi, który kupiłby u ciebie towar ze straganu po upływie kilku dni przynosił byś kolejną porcję ziemniaków do domu tańszą o 50 %?

Operator mógłby się zachowywać inaczej, gdyż przedstawienie nowej oferty daje mu możliwość przywiązania klienta na umowę okresową. Najwyraźniej Inea nie jest zainteresowana taką strategią i dopiero wypowiedzenie umowy może coś zdziałać (dodatkowe możliwości w moim przypadku pojawiły się dzień lub dwa przed ostatecznym wyłączeniem usług).

Edited by mrSpectro
  • Upvote 1

53 minuty temu, mattem napisał:

Monopolista nie musi się starać :)

Z tym monopolem to Inea powoli już tak łatwo nie ma. Inna sprawa, że w większości platform jak nie wypowiesz umowy to nie masz co liczyć na ich zainteresowanie przedłużeniem. A i tak na jakieś super rabaty nie ma co liczyć bo koszty im stale rosną więc poniżej określonego poziomu nie zejdą. Wolą mieć klienta na nieokreślonym niż za psie pieniądze na 2 lata.

• Upvote 1

11 godzin temu, radier napisał:

Też czytałem ten komentarz i fajnie było by gdybyś przytoczył całość. Wydźwięk był taki, że skoro klient się nie zgłasza to znaczy, że oferta mu odpowiada i jest zadowolony. Dlaczego operator czy sprzedawca czegokolwiek miałby zachowywać się inaczej?

Rozumiem, że gdybyś sprzedawał ziemniaki na bazarze to każdemu klientowi, który kupiłby u ciebie towar ze straganu po upływie kilku dni przynosił byś kolejną porcję ziemniaków do domu tańszą o 50 %?

Chciałbym, żeby inea nie nękała abonentów ofertami w okresie nie oznaczonym umowy jednak w moim przypadku było inaczej. Proponowano mi warunki gorsze - droższe więc systematycznie odmawiałem po czym zagrożono mi zmianą cennika na nie promocyjny co też uczyniono.

Po tym akcie inea przyjąłem te nowe "super" warunki tylko po to aby definitywnie podziękować za Hiway w ramach prawa do odstąpienia 14 dni.

• Upvote 1

Mam dla was kilka dobry wieści:

1. CBS Reality w HD

2. Fan Klub w HD

3. Da Vinci w HD

4. Polsat Sport Fight w HD

5. Kino Polska w HD

6. TVP Kultura w HD

7. TVN 24 bis w HD

8. Comedy Central Family w HD

9. HGTV w HD

10. Discovery Life w HD

Zmiany powinny wejść od dzisiaj. Nowy wykaz kanałów od jutra.

Edited by radier
  • Haha 1

👍 

Mam nadzieję, że to zapowiedź właściwego zaangażowania Inea w zapewnienie jakości usługi na odpowiednim poziomie.

A Polsat Sport Premium ma szansę dołączyć do tej listy czy raczej nie ma na to perspektyw?

• Haha 1

Mam dla was kilka dobry wieści:

1. CBS Reality w HD
 2. Fanclub TV w HD
 3. Da Vinci w HD
 4. Polsat Sport Fight w HD
 5. Kino Polska w HD
 6. TVP Kultura w HD
 7. TVN 24 bis w HD
 8. Comedy Central Family w HD
 9. HGTV
10. Discovery Life

Zmiany powinny wejść od dzisiaj. Nowy wykaz kanału od jutra.
Radier ale poz. 9 i 10 już są w ofercie, chyba, że chodzi o opcje HD, której nie dodałeś?
Czy te zmiany dla wszystkich? Czy tylko hiway?

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Chodzi o podniesienie ww. kanałów do jakości HD. Z tej listy to TVN 24 BiS już jest w HD od jakiegoś czasu.

Jak wrócę do domu to sprawdzę resztę.

Nie wiem,czy pamiętasz, ale operator  rozważa  świadczenie swoich usług   poza Wielkopolską i  mając takie podejście , o jakim  wspomniałem , opisaną 

przez @andgoldi, słabą ofertą TV za dużą kasę - nie mają szans z konkurencją  . Szczególnie, że w  naszym województwie  ma już niemałą konkurencje .
To  usługi są dla klientów, nie odwrotnie 

Edited by aadacho250

Na fb jest info o dołączenie  2 nowych kanałów.

Food  Network

Discovery  Historia

Prośba  o podanie częstotliwości.

Chyba że będzie tylko  w hiway.

Na hiway programy juz są I bardzo ladnie wyglądają wszytskie wymienione programy podnieśli do HD przydało by sie jeszcze podmienić Travel mtv superstacje

Edited by polinik18

Czy ktoś może podać pełna listę kanałów które dziś przeszły na HD? Czy też są wersję HD kanałów Super Polsat, Travel Channel, MTV Polska, Polsat Music oraz Polo Tv? 

Czy ktoś może podać pełna listę kanałów które dziś przeszły na HD? Czy też są wersję HD kanałów Super Polsat, Travel Channel, MTV Polska, Polsat Music oraz Polo Tv? 
Przecież parę postów wcześniej kolega Radier podał listę

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Przepraszam. Rzeczywiście nie doczytałem do końca 

Edited by mati1987nt

HFC:

TVN24 BIS HD

HGTV HD

KINO TV HD

COMEDY CENTRAL FAMILY HD

CBS REALITY HD

FOOD NETWORK HD

FAN KLUB HD

DISCOVERY LIFE HD

TVP KULTURA HD

STINGRAY DJAZZ HD

Lista programów dodanych po zeskanowaniu pasma na module CAM. Doczekaliśmy się jakości😀:

HG TV HD 370 Mhz

TVN 24 BIS HD 370 Mhz

CBS Reality HD 370 Mhz

Food Network HD 370 Mhz

Kino TV HD 378 Mhz

TVP Kultura HD 378 Mhz

Discovery Life HD 378 Mhz

Discovery Historia 378 Mhz

Comedy Central Family HD 402 Mhz

Fanklub HD 426 Mhz / 64 qam, a reszta na 256 qam

Edited by michal9

3 godziny temu, michalx1974 napisał:

Na fb jest info o dołączenie  2 nowych kanałów.

Food  Network

Discovery  Historia

Prośba  o podanie częstotliwości.

Chyba że będzie tylko  w hiway.

Discovery Historia brakowało w Naszej ofercie od zawsze - byłaby to dobra nowina, gdyby ten kanał nadawał w INEA. Poczekajmy do jutra.

2 minuty temu, shark napisał:

Discovery Historia brakowało w Naszej ofercie od zawsze - byłaby to dobra nowina, gdyby ten kanał nadawał w INEA. Poczekajmy do jutra.

W HFC kanal Discovery Historia dostepny jest w jakosci SD 378000 KHz 256 QAM

Zajadę po pracy do domu to przeskanuje swoje urządzenia - zobaczymy co tam morze wywaliło  😀

Edited by shark

8 minut temu, sebczak napisał:

W HFC kanal Discovery Historia dostepny jest w jakosci SD 378000 KHz 256 QAM

Discovery Historia jest zdaje się natywnie nadawany w SD i w kablu i na satelicie.

Nowe kanały na łączu światłowodowym: CBS Reality HD, Comedy Central Family HD, Discovery Historia, Discovery Life HD, Fanklub HD, Food Network HD, HGTV HD, Kino TV HD, TVN24 BiS HD, TVP Kultura HD.

Edited by markar