Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, aadacho250 napisał:

Żółty przycisk to standard 

Ja przez 1,5 miesiąca musiałem go chyba dwa razy tylko użyć na jednym dekoderze, na drugim wcale. Jeśli mam problem z brakiem sygnału to robię kanał do przodu i do tyłu i jest ok. 

Nie twierdzę, że dekodery są bez wad itd. Może akurat trafiłem dobre egzemplarze.

Ja w moim pierwszym to żółty przycisk wytarłem, teraz po wymianie dekodera i routera muszę go czasami użyć, nie wiem dlaczego ale zawsze na Eleven 4K.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

W dniu 4.01.2020 o 18:13, aadacho250 napisał:

Jeśli będziesz miał ochotę , podziel się z nami, wrażeniami korzystania z usług. Chętnie poczytam :)

Witam wczoraj technik zainstalował światłowód dekoder który wybrałem to Samsung icu 100. Co do samej jakości tv na gołe oko widać różnicę na plus przynajmniej na tą chwilę. Fakt że i konsole i oba dekodery połączyłem przez kabel. Wi-fi działa świetnie ale jakoś bardziej mam zaufanie do kabelka 😜 wszystko ukryte nic nie widać. Eleven 4k piękny obraz ostry jak brzytwa, akurat obejrzałem super puchar Hiszpanii. Co do reszty wiadomo polsaty premium 6 kanałów. Za wiele nie powiem bo dopiero testuje jak ktoś ma jakieś pytanko z chęcią odpowiem. Pozdrawiam

Edited by apollo
  • Like 1

Tyle tylko ze chcąc mieć jak najlepszy PREMIUM FULL na czas nieokreślony od ORANGE :  dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

- internet  " 1 GIGA " 

- główny dekoder 4k " premium " Samsung ICU100  

- 3x multiroom dekoder ten sam co główny 

- 3x PVR dla każdego

- nagrywanie w chmurze mutlinagrywarka 

- dysk PVR do dekodera głównego 

- wszystkie dostępne pakiety TV 

- orange TV GO 

miesięcznie  tv + internet 394.96 zł :)

INEA  opcja dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

TELEWIZJA FULL /  INTERNET  FULL

tv exclusive 249.90 zł

multiroom 3 x 15 zł 

pvr no limit chmura 15 zł ( rzekomo mimo kilku dekoderów opłata jedna na wszystkie ) 

miesięcznie tv + internet 309.90 zł 

PLUS JEDNORAZOWO za każdy wydany sprzęt MULTIROOM 3*50 zł + dekoder główny 50 zł 

Wybór niby oczywisty , ale w ORANGE jest wiele kanałów które w INEA nigdy nie będą na chwilę obecną 

Edited by patryszq

18 minut temu, patryszq napisał:

Wybór niby oczywisty , ale w ORANGE jest wiele kanałów które w INEA nigdy nie będą na chwilę obecną 

A policzyles w INEA 3 x dekoder 4K tak jak w przypadku Orange 🤣

Ja to widzę tak.....

Co do cen w INEA pakiet hiway  c+ i HBO z internetem 1g i Multiroom wychodzi ze zniżkami 220 zł tyle zaproponował dział utrzymania klienta twierdząc że normalnie za te usługi płacił bym ponad 240zl. A teraz Orange, te same usługi czyli internet c+ i HBO do tego aplikacja Orange tv go gdzie oglądasz swój pakiet i Dodatkowo możliwość logowania do nc+go i oglądanie Canal Plus mobilnie. Dla mnie to największy magnes no i polsaty premium w pakiecie. Czego chcieć więcej?! a cena za to wszystko z Multiroom 229 zł ... No i odchodzi mi opłata abonamentu za telefon komórkowy który też płaciłem 69 zł a więc suma sumarrum. Wychodzi za wypasioną tv i Internet 229 - 69 = 160 zł wniosek jest jeden. Precz z INEA. Pozdrawiam

Edited by apollo
  • Upvote 1

3 godziny temu, apollo napisał:

Witam wczoraj technik zainstalował światłowód dekoder który wybrałem to Samsung icu 100. Co do samej jakości tv na gołe oko widać różnicę na plus przynajmniej na tą chwilę. Fakt że i konsole i oba dekodery połączyłem przez kabel. Wi-fi działa świetnie ale jakoś bardziej mam zaufanie do kabelka 😜 wszystko ukryte nic nie widać. Eleven 4k piękny obraz ostry jak brzytwa, akurat obejrzałem super puchar Hiszpanii. Co do reszty wiadomo polsaty premium 6 kanałów. Za wiele nie powiem bo dopiero testuje jak ktoś ma jakieś pytanko z chęcią odpowiem. Pozdrawiam

Miałeś inea na czas nieokreślony? Bo zastanawiam się czy ze względu na tv nie rozwiązać umowy z inea na światło i podpisać z orange gdyby częściowo zrekompensowali moją karę jakimś okresem promocyjnym.

W dniu 10.01.2020 o 15:15, apollo napisał:
A policzyles w INEA 3 x dekoder 4K tak jak w przypadku Orange
Ja to widzę tak.....
Co do cen w INEA pakiet hiway  c+ i HBO z internetem 1g i Multiroom wychodzi ze zniżkami 220 zł tyle zaproponował dział utrzymania klienta twierdząc że normalnie za te usługi płacił bym ponad 240zl. A teraz Orange, te same usługi czyli internet c+ i HBO do tego aplikacja Orange tv go gdzie oglądasz swój pakiet i Dodatkowo możliwość logowania do nc+go i oglądanie Canal Plus mobilnie. Dla mnie to największy magnes no i polsaty premium w pakiecie. Czego chcieć więcej?! a cena za to wszystko z Multiroom 229 zł ... No i odchodzi mi opłata abonamentu za telefon komórkowy który też płaciłem 69 zł a więc suma sumarrum. Wychodzi za wypasioną tv i Internet 229 - 69 = 160 zł wniosek jest jeden. Precz z INEA. Pozdrawiam

Apollo, niekoniecznie tak "ostro" precz, ale w Twoim przypadku, uwzględniając abo. na komórce to faktycznie wybór oczywisty to Orange.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

płacić 69 za abo kom gdy no limit można mieć już za 29 :D

Gdy ja brałbym tv dla familii  od innego operatora to tylko na full ze wszystkim inaczej się nie opłaca nawet odpalać tv by i tak w zasadzie  kukać na to samo , wiadomka kazdy inny i ma swoje gusta nawyki  i oglada to na co ma ochote - ale 400 zl w orange to jakas patola :D 310 w inea  tez jest calkiem odjechanym kosmosem 

Słuchajcie czy Inea online....umarła? Zaprzestali tej usługi?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

No to mam chyba jakiegoś pecha, albo po prostu dzisiaj nie działa. Nie mogę otworzyć strony onlinetv.inea.pl

Edited by Barti

8 godzin temu, patryszq napisał:

Tyle tylko ze chcąc mieć jak najlepszy PREMIUM FULL na czas nieokreślony od ORANGE :  dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

- internet  " 1 GIGA " 

- główny dekoder 4k " premium " Samsung ICU100  

- 3x multiroom dekoder ten sam co główny 

- 3x PVR dla każdego

- nagrywanie w chmurze mutlinagrywarka 

- dysk PVR do dekodera głównego 

- wszystkie dostępne pakiety TV 

- orange TV GO 

miesięcznie  tv + internet 394.96 zł :)

INEA  opcja dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

TELEWIZJA FULL /  INTERNET  FULL

tv exclusive 249.90 zł

multiroom 3 x 15 zł 

pvr no limit chmura 15 zł ( rzekomo mimo kilku dekoderów opłata jedna na wszystkie ) 

miesięcznie tv + internet 309.90 zł 

PLUS JEDNORAZOWO za każdy wydany sprzęt MULTIROOM 3*50 zł + dekoder główny 50 zł 

W Orange przy włączonym nagrywaniu w chmurze nie działa nagrywanie na HDD.

• Confused 1

19 godzin temu, andi napisał:

No to mam chyba jakiegoś pecha, albo po prostu dzisiaj nie działa. Nie mogę otworzyć strony onlinetv.inea.pl

Nie działa nic. Ani moja inea ani aplikacja, inea online też nie działa.

Mam Orange pakiet Love Pemium , internet 300, telefon stacjonarny , komórka  do 30GB i nielimitowane rozmowy sms , mms , telewizja najwyższa opcja i płacić będę 209,99 pln z umową na 24 miesiące . Pakiet multiroom x2. Dołożyć można pakiet multiroom do 5 dekoderów Samsung ICU100   . Dodatkowy dekoder 10 pln /msc a zwiększenie do do 600 Mb/s   internet plus 10 pln na miesiąc Byłem bardzo długo w INEA i podziękowałem. Ilość awarii i jakość świadczonych usług doprowadzała mnie do szału. Co do kanału 4k Eleven to moim zdaniem to nie jest 4K , lepszy obraz mam z kamery w HD a 4K to powala na łopatki obraz z telewizji. Dwa lata użytkowania i brak nerwów odnośnie internetu - stabilna prędkość , telewizja też cały czas działa. Jedynie co na początku musiałem robić aby był obraz ok to wymiana czterokrotna dekodera Samsung aby wreszcie był porządny obraz. 

Zarówno w Inei jak i w Orange masz prędkość taką jak w umowie, nie licząc 1Gb/s, gdzie jest trochę ponad 900 Mb/s. Oczywiście po kablu.

Edited by Barti

2 godziny temu, aadacho250 napisał:

@apollo a jak testy prędkości? Zbliżone do tej, zapisanej w umowie?

Może Cię zaskoczę ale prędkości wyższe aniżeli zapisane w umowie. 

• Like 1

2 godziny temu, Siwariusz napisał:

Zarówno w Inei jak i w Orange masz prędkość taką jak w umowie, nie licząc 1Gb/s, gdzie jest trochę ponad 900 Mb/s. Oczywiście po kablu.

Sprawdź na 2 urządzeniach po kablu. Jeden port LAN w wersji Gigabit nie da ci pełnego Gigabita. Dolicz jeszcze dane kontrolne.

Nie wiem dokładnie, o co ci chodzi. Przecież napisałem, że nie będzie. Chyba, że chcesz udowodnić, że jest. Ale puszczanie dwóch speedtestów na 2 kompach dla samej idei jest bez sensu. Zresztą Orange gwarantuje 90% prędkości, a Inea 70%. Więc wszystko się zgadza.

Edited by Barti

Nie dla samej idei, tylko wytłumaczenie, dlaczego tak jest i dlaczego taryfa 1000 to głupota.

Edited by Barti

A co Ci konkretnie przeszkadza w taryfie 1G?

Edited by Barti