Jump to content

Recommended Posts

22 minuty temu, bugmenot napisał:

Przecież od dawna są w temacie - Horizon GO ma 140 kanałów, apki na Android TV czy Apple TV. Tak więc jak będą chcieli to mogą to zaoferow.

https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_horizon_go.pdf

Tyle że w horizon go paczki c+ nie ma więc trochę lipa. Trzeba byłoby wziąć też zapowiadane przez c+ iptv mycanal.

Ale taka kombinacja i tak pewnie będzie lepsza od tego badziewia oferowanego przez inea.

• Upvote 1

Tyle, że karta od Cyfrowego Polsatu nie działa w czytniku niezależnego dekodera. :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Haha 1

A z INEI zadziała w jakimś Vu+?

Edited by Barti

O, no proszę, to teraz tylko zdobyć gdzieś do testów sprzęt. ;)

Edited by Barti

W dniu 19.12.2019 o 18:08, aadacho250 napisał:

Wygląda to dużo ciekawiej niż w  Inea On line tv

Miałem przyjemność korzystania z obu aplikacji: Inea Online TV oraz UPC Horizon TV (wersja na nadroid TV) a Horizon GO to apka na smartfon, tablet. Szczerze przyznaję, że Horizon TV to najlepsza aplikacja na smart TV do oglądania telewizji na żywo, prawie wszystkie kanały dostępne w aplikacji od tego operatora, aplikacja działa bardzo płynnie, dostępne jest całe EPG dla wszystkich kanałów (nie trzeba wychodzic z ogladanego programu, żeby zobaczyć co teraz/ co będzie, co było w TV) poza tym, można przełączać kanały jak w dekoderze tzn za pomocą cyfr na pilocie od TV (max 2 sekundy od wcisnięcia numeru i oglądasz co wybrałeś). Ciężo odróżnić czy kanal odtwarzany jest z dekodera czy z aplikacji - wygląda tak samo. Myślę, że w Ipla, Player, WP Pilot jest jeszcze dużo do zrobienia w tym temacie. Co do Inea Online TV to już raczej nie będą tego rozwijać - skromna ilość kanałów, coraz mniej dostępnych poza siecią. 

• Like 1

@sebczak :  no to nieźle :/

Jestem ciekaw czy Inea   zacznie w końcu czymś pozytywnie zaskakiwać? 

Jak na razie  robią coś zupełnie odwrotnego.. Zaskakują ilością usterek- tym razem chodzi o konto abonenckie.  Wczoraj  nie można było się zalogować, ani zmienić hasła.  Odpowiedź nadeszła dzisiaj rano, że rzeczywiście, mają problem.
Nie wiem czy został on rozwiązany,  czy  jeszcze nie.
W każdym razie oficjalnego komunikatu  o awarii  portalu ,,Moja Inea'' oraz jej usunięciu- brak.

Edited by aadacho250

Jeśli chodzi o usterki to w zeszłym tygodniu pierwszy raz od 2 lat jak mam ineee, awaria neta po światłe, telefon do obsługi klienta i na drugi dzień bylo ok.
Czy ktoś ma jakieś info czy ta inea zamierza wogole wprowadzić jakiś inny cennik na neta?
Czy będą dalej tak na siłę wpychać ta 1 GB za 70 zł?
Aktualnie mam 300/300, place 40 zl i mi to w zupełności starcza, nie wiem tylko czy jak mi się umowa skończy to czy mogę z tym zostać na czas nieokreślony?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

• Confused 1

Ja mam 250/25 i też mi wystarcza, Netflix 4K, HBO GO i YouTube na TV działa bez najmniejszego problemu, nic się nie zawiesza, wszystko płynne. Poza tym parę urządzeń po WiFi i też działają, więc złego słowa nie mogę powiedzieć, chociaż zdarzają się dni, szczególnie pod wieczór, że są krótkie przerwy w dostawie sygnału, ale są one na tyle sporadyczne, że nie wpływają na całość mojej opinii.

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

5 godzin temu, jakubina napisał:

Jeśli chodzi o usterki to w zeszłym tygodniu pierwszy raz od 2 lat jak mam ineee, awaria neta po światłe, telefon do obsługi klienta i na drugi dzień bylo ok.
Czy ktoś ma jakieś info czy ta inea zamierza wogole wprowadzić jakiś inny cennik na neta?
Aktualnie mam 300/300, place 40 zl i mi to w zupełności starcza, nie wiem tylko czy jak mi się umowa skończy to czy mogę z tym zostać na czas nieokreślony?

Chyba WTK ma najtanszego neta ale to i tak waskie grono odbiorcow  !! 70 zl za  symetrycznego neta 1GIGA  w INEA  to GROSZE !!! Skad te narzekanie !!! 40 zł za 300/300 to jakbys dal sie okradac i to swiadomie !!!!!!!!!

6 godzin temu, jakubina napisał:

Dlaczego uważasz, że wciskają? Zmniejszyli cenę w lutym ze 110zł do tej ceny. Większość operatorów w tych cenach ma wolniejszy i nie symetryczny. Nikt Ci przecież nie będzie kazał aneksować umowy na większą prędkość niż masz, jeśli Tobie odpowiada.

Obecnie jeśli chodzi o prędkości to sprzedają dwie tj. 1Gb/s za 69,90 i 10Gb/s za 99,90. 

Edited by Xmas

10 godzin temu, jakubina napisał:

przejdzie automatycznie na czas nieokreślony. Mogą A nie muszą proponować coś innego. 

14 godzin temu, Xmas napisał:

Dlaczego uważasz, że wciskają? Zmniejszyli cenę w lutym ze 110zł do tej ceny. Większość operatorów w tych cenach ma wolniejszy i nie symetryczny. Nikt Ci przecież nie będzie kazał aneksować umowy na większą prędkość niż masz, jeśli Tobie odpowiada.

Obecnie jeśli chodzi o prędkości to sprzedają dwie tj. 1Gb/s za 69,90 i 10Gb/s za 99,90. 

Jest jeszcze 100/100 za 49,90 - nie dotyczy obszaru POPC

No ale jak to inaczej ująć niż wciskanie, skoro nie ma żadnej innej alternatywy 300/300 lub 100/100?
Masz bulic odgórnie 70 zeta za najtańszy net, czy ci to potrzebne czy nie.
Odnośnie wcześniejszego wpisu że 70zl za 1 gb to grosze......ok, to nie dużo za neta 1gb zgadzam sie, ale mi to NIE POTRZEBNE i chciałbym mieć jakiś inny, czytaj tańszy, wybór, a inea to firma globalna, dawno temu sprzedana a budowana za unijne, czytaj nasze pieniądze.
Po co mamy karmić jakieś spółki z bahamow?
PS.
Sory za jakieś wątki polityczne.

Wesołych świąt

A  ja tak trochę  w innej kwestii  chcę o coś zapytać

Czy  ktoś wie, ile maksymalnie można nagrać programów jednocześnie w HIWAY?

W dniu 24.12.2019 o 15:22, patryszq napisał:

70 zl za  symetrycznego neta 1GIGA  w INEA  to GROSZE !!! Skad te narzekanie !!! 40 zł za 300/300 to jakbys dal sie okradac i to swiadomie !!!!!!!!!

Czego się drzesz!!! To nie są grosze, to jest mega drogo jak za coś za co w większości Unia zapłaciła. Poza tym dlaczego mam płacić za coś co mi jest niepotrzebne. To jak kupienie autokaru aby wozić rodzinę, drogie w utrzymaniu i niewykorzystane.

• Haha 1
  • Upvote 1

@Falcon

Racja. Podobno mają  być jakieś promocje w styczniu, jednak myślę, że nie  ma za bardzo czego spodziewać. Wydaje mi się,  że wprowadzenie  HiWAY było  tylko po to, aby wyprzedzić  konkurencję , a konkretnie Vectrę . Nie sądzę, aby  weszła jakaś   nowa, lepsza oferta, ponieważ   na tę obecną ( prawie roczną )- jest sporo skarg , szczególnie  na  jakość TV .

Są również tacy abonenci, którzy  mimo możliwości przejścia  na HiWAY, zostali na  umowach na czas  nieokreślony .  ( koncentryk np).  Podejrzewam,że  oferta będzie dostępna jeszcze przez kilka, albo nawet kilkanaście miesięcy.

Od dawna nie zanosi się  na nadejście   fajnej opcji u operatora . Konsultanci , albo nic nie wiedzą , albo dla odmiany - w dość infantylny sposób  dają do zrozumienia,  że przecież wszystko ok , o co w ogóle się abonent czepia ..

Edited by aadacho250

Ja np. Jestem na umowie na czas nieokreślony na koncentryku.
Moja umowa to:
- pakiet ekskluzywny TV
- internet 250/25
- tel stacjonarny no limits
- internet mobilny 10GB/m-c
- 3 multiroomy HD (w tym 1 PVR)
Płacę 219,90 zl

Miesiąc temu z ciekawości zadzwoniłem do INEI, facet mówi, że jeśli chciałbym przejść na "światło" wraz z Hiway i tymi usługami, które mam teraz zaplacilbym ponad 300 zł! Oczywiście tracąc dostęp do koncentryka i całej instalacji w domu, modułów CAM itd.

Tak więc, ja zdecydowanie czekam na dalszy rozwój sytuacji.

A co do styczniowej promocji to wciąż z tyłu głowy mam słynną "petardę". Wielu z Was na pewno pamięta, dużo na ten temat pisaliśmy.

• Like 1

@andi @aadacho250

Od słynnej promocji „Petardy” sporo czasu już minęło, ale nadal unosi się nieprzyjemny zapach, oby taka promocja już nie wróciła.

Sądzę, że koncentryka nie zamkną tak od razu, to źródło jest zapewne nadal dochodowe, po prostu nie będą tego mocno promować, a opcje przedłużania umów będą przekierowywać na światło, kto się znów uprze to pozostanie przy tym co obecnie posiada, a może nawet z jakimiś pozytywnymi zmianami.

Warto wziąć pod uwagę skale inwestycji, którą ponieśli wraz ze zbrojeniem koncentryka na poszczególnych osiedlach. To musi się zwrócić wraz z górką, a czas sprawia, że nadal to będzie przynosić korzyści finansowe.

Dla mnie dzisiaj pozytywem byłoby podniesienie wielu kanałów z jakości SD na HD, umniejszając i zdobywając miejsce poprzez usunięcie z list dubli SD/HD.

Co do nowych kanałów w ofercie nie mam szczególnych wymagań, każdy nowy będzie miłe widziany.

Mądrzejszy doświadczeniem uzupełniam ofertę INEA PC+ i to mnie ja dzień dzisiejszy wystarcza.

@shark: co do  oferty , usuwaniu dubli - jakoś im nie spieszno .. Sytuacja  mogłaby ulec zmianie, gdyby jakiś inny operator wykupił część udziałów  Inei , albo  ją całkowicie  wykupił .
Co do nowych kanałów -  z pewnością jakieś kiedyś pojawią. Natomiast   ich pakietyzacja, raczej się nie zmieni.

A już niedługo  jeden kończy nadawanie , a operator nie podaje żadnych informacji na ten temat.

Godzinę temu, andi napisał:

Ja np. Jestem na umowie na czas nieokreślony na koncentryku.
Moja umowa to:
- pakiet ekskluzywny TV
- internet 250/25
- tel stacjonarny no limits
- internet mobilny 10GB/m-c
- 3 multiroomy HD (w tym 1 PVR)
Płacę 219,90 zl

Miesiąc temu z ciekawości zadzwoniłem do INEI, facet mówi, że jeśli chciałbym przejść na "światło" wraz z Hiway i tymi usługami, które mam teraz zaplacilbym ponad 300 zł! Oczywiście tracąc dostęp do koncentryka i całej instalacji w domu, modułów CAM itd.

Tak więc, ja zdecydowanie czekam na dalszy rozwój sytuacji.

A co do styczniowej promocji to wciąż z tyłu głowy mam słynną "petardę". Wielu z Was na pewno pamięta, dużo na ten temat pisaliśmy.

Nie daj się namówić na tv po świetle. Koncentryk daje rade i daje większe możliwości, niżeli te iptv. Przynajmniej jeżeli chodzi o dzielenie sygnału w domu.