Jump to content

Recommended Posts

14 godzin temu, andi napisał:

Z tego co widzę na stronie inea.pl to pakiet Exclusive w hiway zawiera wszystkie dodatkowe pakiety czyli : movie pack, kids pack, sport pack +, gold pack. Pewnie docu pack też będzie.

Zastanawiam się w takim razie dlaczego posiadacze pakietu ekskluzywnego w tej samej cenie czyli 170 zł na koncentryka są "wykastrowani" z dodatkowych pakietów?

Zastanawiam się co na to UOKiK?

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Z tego co wiadomo od czasu powołania do życia HAJŁEJA to wszystkie NEW pojawiają się w HAJŁEJOWSKICH pakietach , stare umowy jak domniemam nie dostają nowości tylko otwarte okna , czyli stary " eksklusyf" nie będzie mieć nowych kanałów , identycznie było gdy wybuchła słynna PETARDA niewypał , znieśli pakietyzacje i wrzucali wszystko do jednego wora - widać ktoś tam dostał się do władzy i pakietyzacja wróciła - jak za dawnych magicznych czasów bez magii  ( pakiety włączane przez eboa )

4 godziny temu, polinik18 napisał:

W pakiecie exclusive mi zablokowali te programy pewnie chca jeszcze 10zl .....złodziejstwo

4 godziny temu, mati1987nt napisał:

Ja też mam pakiet exclusive i tez mi zablokowali. Idioci!!! A za 9,90 zł to według za drogo ponieważ są dwa SD I dwa HD kanały a w tym że Polsat Viasat History i Explore powinny być teź w HD  a nie w SD.

Odpowiedź na FB Inei:

Hola Hola, kto powiedział, że nie ma?😏 😜 W naszej ofercie pojawiła się paczka "Docu Pack dla Exclusive v 1.0". Jest to paczka dedykowana wszystkim klientom posiadającym pakiet exclusive od lutego 2019 roku. Paczka jest całkowicie bezpłatna na cały okres korzystania z wcześniej już wspomnianego pakietu, jednak na ten moment nie ma możliwości aby automatycznie wstawić tę paczkę. W takiej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią sprzedażową dostępną pod numerem: 730 20 20 20.

Bo Inea  lubi dzielić na lepszych i gorszych  abonentów  😏

Pamiętacie  jak było  z Eurosportem.

Najpierw informacja o wyłączeniu z powodu niedogadania.  włączyli Sportklub i  Fightklub.

W końcu Eurtosporty zostały  A Sportklub i fightklub  wyłączyli  starszym abonentom. Po krótkim czasie zostały  udostępnione też  dla  wcześniejszych umowów.

Edited by michalx1974

#michalx1974
Tak dokładnie było jak piszesz, pamiętam to zamieszanie z Eurosportami.

Z tymi programami jest wielki problem aby teraz udostępnili dla mnie mam czekac 2 dni bo nie umieja włączyć 

Ta firma jest lepsza niż kabaret.

• Upvote 1

Cześć, 
Musiałem przenieść umowe na nowy i adres i wcisneli mi na siłę tego HAŁEJA. Do tej pory korzystałem modułu CAM i byłem szczęśliwy, a teraz rzekomo nie mogę. bo stary modem ALcatela podobno działał nie będzie. 
Nie mogę tego jeszcze sprawdzić bo to nowe mieszkanie w trakcie wykańczania.  Czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenia? poza negatywnymi próbami dogadania sie z tymi orłami intelektu z Inei? 

Jedyny wyjaśnienie jakie otrzymałem to "NIE, BO NIE, taka jest decyzja firmy"

Mam jeszcze parę dni na odstąpienie od umowy, więc chciałem się zorientować czy jestem skazany na dekoder, którego nie chce? Jeżeli tak, to spadam do WTVK;)

Ja nawet 5 sek. nie zastanawialbym się nad Inea mając dostęp do Wtvk.

• Upvote 2

To dlatego WTVK wśród Poznaniaków jest tak pozytywnie oceniany. A ogólnie net WTVK i TV jak działa? (przepraszam, że to nie ten dział).

Wtvk, właśnie wszedłem na ich stronę i ofertę TV, oprócz tego, że mają w swojej ofercie Polsaty Premium to jest Eleven 4 i wiele innych kanałów o które przez lata dopytujemy Inee. A kolejne zaskoczenie to fakt, że pakiet ekskluzywny ma ponad 150 kanałów w HD!!!

@andiPolsaty Premium akurat tam są od najniższego pakietu, w normalnej kablówce nie jest to wykonalne, co pokazuje brak ich dodania poza UPC.

3 godziny temu, andi napisał:

Wtvk, właśnie wszedłem na ich stronę i ofertę TV, oprócz tego, że mają w swojej ofercie Polsaty Premium to jest Eleven 4 i wiele innych kanałów o które przez lata dopytujemy Inee. A kolejne zaskoczenie to fakt, że pakiet ekskluzywny ma ponad 150 kanałów w HD!!!

Ta kablowka o bardzo malym zasiegu , dziala jakby we wspolnocie na okreslonym terenie i to calkiem malym , nie ma ekspancji na dalsze rejony itp - zapewne wojna z INEA to blokuje z dawnych czasow , wgl malo info maja na stronie co do sprzetu jaki oferuja do tv i neta . 

Nie widze pakietu tv z netem u nich . Wiec trzeba osobno to " kupic " 

Max ekskluzywny 170zl + 15zl ero +20zl 1xMR + net 36,90 = 241,90 WTVk

Max ekskluzywny + net 239,90+ 19,90 MR + usluga chmury 19,90 nie pamietam jak to w INEA z ta chmura dla kazdego dekodera by mogl nagrywac czy chmura jest wspolna   = 259,80 INEA

Kazdy dodatkowy dekoder HIway do multiroom w INEA kosztuje 19,90??

Jak zle licze poprawcie mnie :) 

Edited by patryszq

Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut  odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy. 

Edited by Pawel1987
Ważna informacja

Może kiedyś zawitają na Rataje? Wtedy chętnie ich wypróbuje, tym bardziej, że od 1 października jestem w INEI na umowie na czas nieokreślony i nie mam zamiaru czegokolwiek robić (zmiana na hiway czy przedłużanie umowy)

• Upvote 1

Witam.

Dzisiaj wróciłem z długiego weekendu i po włączeniu dekodera nie mam części kanałów. Te których nie ma opatrzone są komunikatem "Błąd E0".

Podmieniłem kabel HDMI, sprawdziłem zarobienie efek i tu raczej nie ma problemu. Dodatkowo na routerze świeci się na czerwono dioda "video".

Trzy tygodnie temu wymieniali mi router bo, jak to określił pan instalator, padła przystawka telefoniczna. Teraz mam Nokie. dekoder to adb 3831cdx.

Wie ktoś co dalej z tym zrobić?

Spróbuj  wyłączyć  z zasilania  dekoder.

Do tego  sprawdź  kable.

Edited by michalx1974

Sprawdzałem i wyłączałem. Zero zmian.

Odłączenie kabla antenowego od routera nie zmienia koloru diody "video", świeci się niezmiennie na czerwono

To grubsza sprawa.

Pozostanie Ci zadzwonić na infolinię 

A router  wyłączałeś z prądu?

Odłączałem router z zasilania bez kabla antenowego i po restarcie sytuacja bez zmian.

Gdyby coś się działo po ścieżce od routera do dekodera lub sam dekoder wtedy bez podłączonego kabla ant router powinien wrócić do normy ale tak nie jest.

Jutro zadzwonie na infolinie.

Cześć,

czy ktoś z Was przedłużał ostatnio umowę na usługi w Inea?

Kolega ma po światłowodzie pakiet: internet 250/50, TV Exclusive, C+, HBO i 1x multiroom za w sumie 210 zł.

Chce obniżyć rachunki rezygnując z C+ i HBO, ale jednocześnie dostając dobrą ofertę na Internet (nie potrzebuje 1 Gb/s, wystarczy 100-300 Mb/s) i TV - jakiś pakiet standardowy i MR. Inea wciska mu HiWay za 130 zł ale szału z ceną nie ma.

Złożył wypowiedzenie ale póki co nikt się nie odezwał.

Ja przedłużałem umowę 2 lata temu i dostałem rewelacyjną ofertę - zadzwonili w ciągu godziny od złożenia papieru z wypowiedzeniem.

Pytanie - jak wygląda obecnie sytuacja z ofertami z DUK po wypowiedzeniu? Jest szansa na zejście poniżej 100 zł za internet, tv i multiroom? 

99,99% będą wciskać Ci  HAJŁEJA - to teraz ich priorytet -  i nie ustąpią Ci z tego -  inna opcja zostac z tym co masz i placisz dalej takie kokosy lub brac to co daja za 130 zl  to najtansza oferta z cennika !! mozesz ugrac ze 130 chcesz placic ale gratis 1MR  i brak oplat za zmiane sprzetu !! 

Edited by patryszq