Jump to content

Recommended Posts

Mam pytanie czy na światłowody Inei budowane ze środków UE w ramach POPC mogą wchodzić inni operatorzy?

Mogą i wchodzą: Orange, T-Mobile

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

• Like 1

W dniu 27.09.2019 o 05:43, michalx1974 napisał:

Podeślijcie  mi pliki z Waszych TV  to zaktualizuje listę  kanałów.

[email protected]

Generalnie chetnie ale mam LG sprzed 7 lat i nie widzę takiej opcji

Podaj mi model   TV  zobaczę konstrukcjach.

Powinna już w wtedy być taka opcja.

Edited by michalx1974

Witam wszystkich ;)

W zeszłym roku inea miała zacząć budowę sieci na moim osiedlu, podpisałem list intencyjny na internet i oczywiście nic się nie ruszyło... Dopiero w tym roku dostałem list z przeprosinami i informacją, iż moja umowa przejdzie na czas nieokreślony. Budowa ruszyła w wakacje a w tym miesiącu mają mi podłączyć światłowód od ulicy do domu i tutaj mam do was parę pytań : 
1. Zadzwoniłem na infolinię by dopytać oprócz internetu o tv i domówiłem telewizję z multiroomami i pytanko jak te multiroomy są połączone ? Obecnie mam cyfrowy polsat i wiem jak to tutaj wygląda ale nie wiem jak w przypadku inei 
2. Ta telewizja inei nadal jest tragiczna pod względem obrazu w modelu hiway?
Generalnie chyba jednak wycofam się z tej telewizji i zostawię samo światło bo umowa jeszcze nie podpisana ale wolę się tutaj upewnić. Z góry dziękuje ;)

Generalnie ... multiroom dziala w oparciu o internet / wifi/lub kabel wiec w jednej sieci masz  dekodery :)

Jakosc ... jesli wiesz jak wyglada tv w CP to w Inea hi-way to hmmm ja jestem wymagajacy dla mnie ma byc perfekt ... a HAJŁEJ to czasem tv jak z rodzialki 576/720 lata 90 , smuzenie , zawiechy nie zawsze i nie codziennie - sa dni ze jakosc jest bdb a sa dni ze zal oczu ... dekoder jest przyjemny w uzytkowaniu wieje jakas tam nowoscia przyszloscia , nagrywanie w chmurze kazdy sobie nagrywa oglada ... ale na tym sie cuda koncza ... no i cena - wiesz jaka jest :)

Cenowo wychodzi mnie 90 a w cp 85 więc dużej różnicy nie ma... 

Chyba przedłużenie umowę na 2 lata w cp bo będę miał tam on the go a później zobaczę jak INEA się prezentuje za 2 lata.

Wiadomosć z FB:

/ OKNO OTWARTE / włączyliśmy 4 nowe kanały, które możecie oglądać z telewizją HIWAY od INEA zupełnie za darmo! Wszystkie w dokumentalnej tematyce.

👉🏻 Docubox HD 👉🏻 Polsat Viasat Explorer 👉🏻 Polsat Viasat History 👉🏻 Polsat Viasat Nature HD

Życzymy niepowtarzalnych wrażeń i najlepszych seansów!

• Like 1
  • Haha 1

Pytanie: czy te 4 nowe kanały dla wszystkich czy tylko "Hiway-owców"?
Komuś na HFC "świecą"?

Jak sama nazwa wskazuje - jest to okno otwarte :) Co do "zamknięcia"  - będziemy jeszcze informować :) Póki co, można się nimi cieszyć!

Tak inea piszę na fb

na pewno dodatkowy pakiet dokumentalny za 10zl jest pakiet filmowy i sportowy teraz bedzie dodatkowy pakiet dokumentalny

Najprawdopodobniej, a myślałem że poszli po rozum do głowy, to będzie chyba najdroższa tv. Nawet droższa niż canalplus. 

Panowie nie wyrokujmy, zobaczymy co będzie dalej, czy powstanie dodatkowo płatny pakiet? Na razie jest free i to cieszy.

Zastanawiają mnie natomiast dwie rzeczy, 3 z 4 kanałów to kanały z portfolio Polsatu, wniosek płynie taki, że może dogadują się również w temacie Polsat Premium (LM, LE) a może już się dogadali tylko dawkuja nam emocje i czekają na włączenie przed kolejną rundą meczów grupowych?

A druga sprawa, dlaczego Polsat viasat Explorer i viasat History pomimo, że istnieją wersje HD to Inea obniża jakość do SD? Czy aż tak bardzo wersje HD są droższe? Mamy koniec drugiej dekady XXI wieku a tu jakość jak z VHS.

Być może doczekamy się też Eleven Sports 4? W końcu tu też rządzi Polsat

Viasat History i Explorer nie
Docubox i Viasat Nature tak

A jak odbierasz sygnał? Światłowód czy stara instalacja? Na "światełku" pewnie są w HD u mnie na starej instalacji viasat History i Explorer są w 576i

No i jest odpowiedź, INEA dzieli swoich abonentów na lepszych i gorszych. Ci lepsi z hiway mają HD pozostali cieszą się SD

8 minut temu, andi napisał:

No i jest odpowiedź, INEA dzieli swoich abonentów na lepszych i gorszych. Ci lepsi z hiway mają HD pozostali cieszą się SD 

A może po prostu rozwijają już tylko jedną technologię przesyłu sygnału TV?

Może......szkoda, że z jakością samego Hiway jeszcze słabo.
Mi osobiście "stary" kabel z multiroomami na CAM wystarczy.
Może kiedyś zdecyduje się na zmianę, teraz to co mam mi wystarcza i jestem zadowolony

8 minut temu, andi napisał:

Może kiedyś zdecyduje się na zmia

Inea pewnie za jakiś czas wyłączy HFC i DVB-C

Wyłączy i to szybciej niz Wam sie wydaje ... mr @radier też to wie :D  ale obowiązuje go tajemnica jak i mnie ;) 

Tak wyłączy jak wymienia ludziom stare, pierwsze "srebrne" dekodery.
Moi sąsiedzi do dzisiaj je mają