Jump to content

Recommended Posts

Ci co mają i Ci co nie maja się wypowiadają , wystarczy przebić się przez kilka stron by dowiedzieć się ze inea testuje usługę na klientach za gruby hajs i ma w nosie zgłaszane sugestie co do jakości i działania usługi , Pan @radier  póki co tylko za każdym razem odbija piłeczkę i utwierdza w fakcie ze usługa jest najlepszym co może przytrafić się klientowi - widocznie tak mu kazali :)  💲 ,fakt sugestia modemu nokia od inea była okey , reszta to niestety malowanie trawy na zielono sorry 

• Upvote 1

Widzisz bo ja mam modem Nokii, który jest super i go polecam i mam usługę Highway, która zmieniła moje podejście do oglądania TV. Podkreślam słowo klucz -> mam

Wiem , że masz , i jedno i drugie tego nie neguje . Śmiem twierdzić jednak, że na wyrost koloryzujesz jakość i zachwyt nad ta usługą , a nie jesteś laikiem w kwestii technologii zapewne , ale cóż co kto lubi , gdyby ukazali Ci 💩na ekranie też byś tego bronił i rekomendował ?? bez urazy i osobistych wybiegów , to moje odczucia :)

• Upvote 1

45 minut temu, radier napisał:

Widzisz bo ja mam modem Nokii, który jest super i go polecam i mam usługę Highway, która zmieniła moje podejście do oglądania TV. Podkreślam słowo klucz -> mam

Mi też usługa hiway zmieniła podejście do oglądania tv, poprostu nie mogę patrzeć na tą super jakość. 

• Upvote 1

[mention=6918]radzion19[/mention]

Widocznie masz dużo wolnego czasu na oglądanie sygnału TV. Mi tego czasu starcza na mecz Lecha czy Premier League na kanałach C+. Kilka razy w tym temacie wspomnianych kanałów śmieciowych czy SD nie oglądam.

• Sad 1
  • Upvote 1

Posted (edited)
Godzinę temu, radier napisał:

@radzion19

Widocznie na dużo wolnego czasu na oglądanie sygnału TV. Mi tego czasu starcza na mecz Lecha czy Premier League na kanałach C+. Kilka razy w tym temacie wspomnianych kanałów śmieciowych czy SD nie oglądam.

I co z tego co oglądasz, usługa musi działać dobrze cała. Polecam jak będziesz kupował samochód to sobie kup tylko jedno koło, bo też możesz nie mieć czasu jeździć to się możesz na jednym kole poodpychać. Poza tym jakość canalplus też jest do d. w porównaniu do satelity. I jeszcze jedno jeśli twierdzisz że inne kanały są niszowe to dajcie je za darmo, a bierzcie opłatę tylko za canalplus, i wtedy słowa nie powiem na jakość, ale póki bierzecie moje pieniądze to wymagam odpowiedniej jakości usług. 

Edited by radzion19
  • Upvote 1

[mention=6918]radzion19[/mention]
Widocznie na dużo wolnego czasu na oglądanie sygnału TV. Mi tego czasu starcza na mecz Lecha czy Premier League na kanałach C+. Kilka razy w tym temacie wspomnianych kanałów śmieciowych czy SD nie oglądam.

@radier, pomimo szacunku do Twojej sporej wiedzy i zorientowaniu w temacie INEI, to Twój argument faktycznie był bardzo słaby.

Kupując usługę oczekujesz jakości za którą płacisz sporo kasy, czyli rozumiem usługa Hiway jest dla kibiców oglądających mecze na C+ a cała reszta niech się grubo zastanowi?

Miejmy nadzieję, że jakość będzie z dnia na dzień coraz lepsza, bo jeśli w niedalekiej przyszłości chcą zrezygnować z "koncentryka" na rzecz takiego przekazu to już widzę znowu las anten satelitarnych na blokach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)
W dniu 19.08.2019 o 17:12, radier napisał:

Reset modemu nie pomaga? To laptop?

W dniu 20.08.2019 o 00:04, MaTyy napisał:

Przecież tutaj serwery chyba nie wyrabiają. Steam - 40 MB/s, ta strona max 20 MB/s.

Może masz kartę sieciową max 100 Mb/s? 

Reset nic nie pomaga, mam kartę sieciową(komp stacjonarny)1Gb/s ustawiona we właściwościach na full[beep]lex. 

Dodam tylko jednego linka jak tragiczna jest jakość tego hiway.. 

https://imageshack.us/a/U8kH/1

Edited by paweuku

ja chcialem zostawić tv na koncentryku ale sie nie dalo i popelnilem błąd. trzeba bylo nic nie robic. tv w hiway na 3 telewizorach ciagle ma jakies problemy przy transmisjach na żywo zwłaszcza .czy to na canal + czy na tvp 1 hd czasem oczy bolą.  ostatnio to nawet tego 4k to nigdzie nie widać . nagrywanie  w hiway calysz sezonów dziala dziwnie bo nagrywa np serial ALTERNATYWY na tvp 1 na tvp historie i tvp rozrywka nagrywa wszystko gdzie one sa puszczane po kilka razy to samo

• Sad 2

34 minuty temu, weeman napisał:

Nie neguję problemu, ale może dysk nie wyrabia z zapisem i to jego maks?

Wszystko możliwe, niedawno kupiłem używke specjalnie do p2p może to faktycznie jego wina 

Bazując na wypowiedziach użytkowników - nie tylko byłych ale i obecnych - za to niezwiązanych w żaden sposób z inea widać wyraźnie, że hiway to jakieś nieporozumienie i kpina z abonentów. To są fakty. A bajeczki o fantastyczności i perspektywiczności platformy tylko dla naiwniaków zostają. Pół roku i zero progresu. Jakość do d... jak była ,taka jest. A uparte zaprzeczanie faktom przez klakierów prowadzi do tego, że inea nic w tej kwestii nie robi i pewnie nie zrobi.

Tak jak z polsat sport premium: przecież jest ipla jak pisze @radier. To wykup sobie człowieku pakiet na 7 dni i zobacz jak jest jakość transmisji na PSP PPV 3-6 a potem pisz głupoty w stylu: "wystarczy chcieć". 

• Confused 1

A jaki wpływ Inea czy nawet większe kablówki mają na sposób dystrybucji PSP ? Poza tym stawki Polsat ma wysokie za w sumie trzy dni meczowe w tygodniu. A co do PSP w Ipla to wszystko może zależeć od jakości aplikacji w twoim TV. U wybranych producentów były nawet jakieś testowe transmisje w 4K.

Takie pytanie-Zamowilem sam internet z ineai jakies pol roku temu-koszt 40zl/miesiac. Instalator przyjezdzal 2 krotnie ale z ich przyczyn technicznych niemozliwa byla instalacja. Uporali sie z tym po 3 miesiaca, ja po tym czasie wyjechalem i odlozylem temat internetu. Wrocilem do niego teraz i obecna cena to...70zl/miesiac. Nie chca slyszec o tym ,ze wczesniej oferowali cos innego, nie chca rowniez dac jakichkolwiek znizek.

Czy faktycznie 70zl to jest to co teraz obowiazuje i nic z tego nie mozna zejsc?

2 godziny temu, radier napisał:

A jaki wpływ Inea czy nawet większe kablówki mają na sposób dystrybucji PSP ? Poza tym stawki Polsat ma wysokie za w sumie trzy dni meczowe w tygodniu.

Jak nc+ czy UPC potrafiły się dogadać to chyba jest to możliwe. W winogradzkiej kablówce PSP jest bez dodatkowych opłat w pakiecie podstawowym.

2 godziny temu, radier napisał:

A co do PSP w Ipla to wszystko może zależeć od jakości aplikacji w twoim TV. U wybranych producentów były nawet jakieś testowe transmisje w 4K

Na smart tv w samsung tizen, na nvidia shield i rzutniku czy na tablecie efekt ten sam: PSP 1 i 2 ok ale PPV 3-6 tragedia. Więc ipla nie rozwiązuje problemu braku polsat sport premium w inea.

Posted (edited)
W dniu 21.08.2019 o 08:20, Soprano napisał:

Mam pytanie o telefonię komórkową w Inei. Mając u nich usługi TV i internetu mogę dołożyć abonament no limit za 19,90. Orange proponuje to samo za ok 35 zł więc chyba po prawie 20 latach będę rezygnował z ich usług. Pytanie jak Inea działa w praktyce? Czy wszystko gra? Z tego co wiem działają na sieci Play. Z góry dzięki za informację.

Oferta dla klientów INEA:

No Limit stacjonarne, komrórki

No limit sms/mms

Roaming krajowy play

10gb danych w tym pakiet 1,92gb na UE

umowa 24mc

Pierwsze 3mc za 0 złoty, brak opłat aktywacyjnych, za kuriera itp

Mam jeden numer, korzysta mama, wszystko jak do tej pory zero problemów itp

Edited by LuckyLukeInea
  • Upvote 1

Właśnie chciałem sobie obejrzeć film na cbs europa, zauważyłem zakłócenia w postaci jakby dropów w czasie zmiany ujęć, zgłosiłem to przez czat i wszystko co potrafią zrobić ich tzw. jak to określił konsultant wyspecjalizowany sztab, to zresetować zdalnie hiway i zmienić rozdzielczość, a jak sam wracałem do rozdzielczości 2160 to za chwile zadzwoniła jakaś kobieta z działu technicznego i z oburzeniem zapytała się dlaczego sam zmieniam rozdzielczość. I to jest cała obsługa inei. 

• Haha 2

Dobrzy ludzie od internetu zmienili cenę 10 Gb/s z 199,90 na 99,90, aktywacja 0zł, wydanie sprzętu 25zł. 

• Upvote 1

22 godziny temu, LuckyLukeInea napisał:

Oferta dla klientów INEA:

No Limit stacjonarne, komrórki

No limit sms/mms

Roaming krajowy play

10gb danych w tym pakiet 1,92gb na UE

umowa 24mc

Pierwsze 3mc za 0 złoty, brak opłat aktywacyjnych, za kuriera itp

Mam jeden numer, korzysta mama, wszystko jak do tej pory zero problemów itp

Czy działa VoLTE? W Play udało mi się włączyć na kilku telefonach Xiaomi, pytanie co w przypadku MVNO.

W dniu 21.08.2019 o 20:56, luk76 napisał:

Jak nc+ czy UPC potrafiły się dogadać to chyba jest to możliwe. W winogradzkiej kablówce PSP jest bez dodatkowych opłat w pakiecie podstawowym.

Winogradzka to spółdzielnia.

Posted (edited)
5 godzin temu, radier napisał:

Czy działa VoLTE? W Play udało mi się włączyć na kilku telefonach Xiaomi, pytanie co w przypadku MVNO.

Na MVNO działającym na sieci Play nie spodziewaj się VoLTE.

Edited by wezyriusz

W dniu 21.08.2019 o 08:20, Soprano napisał:

Mam pytanie o telefonię komórkową w Inei. Mając u nich usługi TV i internetu mogę dołożyć abonament no limit za 19,90. Orange proponuje to samo za ok 35 zł więc chyba po prawie 20 latach będę rezygnował z ich usług. Pytanie jak Inea działa w praktyce? Czy wszystko gra? Z tego co wiem działają na sieci Play. Z góry dzięki za informację.

To olej, to co proponują i przejdź w ofertę na kartę.  Orange Free na kartę za 25zł. 

"Usługa cykliczna na 31 dni daje nielimitowane połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi oraz 15 GB internetu w kraju i 2,09 GB w UE. Pakiet internetu powiększa się z każdym miesiącem. Za pierwszy miesiąc otrzymujecie 15 GB, drugi miesiąc –16 GB, trzeci – 17 GB, a każdy kolejny to + 1 GB". 

Oczywiście kolejne gratisy w postaci darmowego internetu za doładowania: 

Orange-Free-na-karte-bonusy.jpg

• Haha 1

12 godzin temu, sebczak napisał:

Dobrzy ludzie od internetu zmienili cenę 10 Gb/s z 199,90 na 99,90, aktywacja 0zł, wydanie sprzętu 25zł. 

Po co komu taki internet w domu? 1Gb/s wystarcza

7 godzin temu, michal_dragon napisał:

A do firmy niektórym potrzebny taki net.

To nie jest oferta dla firm.