Jump to content

Recommended Posts

niby już wszystko normalnie ale na komórce w aplikacji IneaOnline nadal się nie da zalogować - o co chodzi?

Przed chwilą sprawdziłem. Działa normalnie, można się zalogować.

A ja sprawdzałem chyba o 18 i ciągle się jakby logowało i logowało i logowało ..

Przed chwilą sprawdziłem i mogę się zalogować ale nic nie mogę oglądać ponieważ jak twierdzi strona: "Tego programu nie ma w Twoim pakiecie".

Witam, czy telewizja zabiera coś z prędkości internetu czy są  niezależne od siebie.

Posted (edited)

Ok, dzięki.

A jeszcze jedno pytanko, jaka jest jakość obrazu. Teraz mam ncplus i zastanawiam się czy nie przejść do inei. Macie może jakiś opis i dane tego dekodera hiway. 

Edited by radzion19

Ja z kolei ponowię pytanie. Minęły 3 miesiące od wprowadzenia oferty. Czy komuś udało się wynegocjować coś lepszego niż na stronie?

Wątpię. Wszyscy co pisali to zostali przy Słonecznej Promocji, bo nic lepszego aktualnie nie ma, poza forsowaniem 1Gb/s...

Szkoda, bo mi w zasadzie tylko na zmianie dekodera zależy - pakiet zostawiłbym bez zmian, ale cenowo już mnie to drożej wychodzi

Ten nowy dekoder nie jest wcale taki super(resetowac go trzeba parę razy w mc) w meczach np na canal + sport piłka murga i jest slabo widoczna meczu na polsacie pucharu polski nie dalo sie ogladac raziło  to strasznie piłka pojawiala sie i znikała, moduł CAM był o niebo lepszy pod względem obrazu ,eleven 4k to 90% ładne hd materiałów w 4K jest jak na lekarstwo 

• Thanks 1

Posted (edited)

Podłączyli mi telewizję, i muszę stwierdzić że jakość obrazu w porównaniu do ncplus to tragedia. Trzeba będzie chyba zrezygnować i pozostać przy ncplus. 

Edited by radzion19
  • Upvote 1

Posted (edited)

Konkretnie jakość nadawanych programów, w ncplus obraz zdecydowanie ładniejszy.

Może to wina że podłączyli mi po WIFI, dziś zrobię sobie kabel i zobaczę czy będzie poprawa.

Edited by radzion19

No ale to o kolory chodzi czy o ogólną jakość i płynność?

Bo jak piszecie o tej znikajacęj piłce, to wygląda to jakby Inea wzięłą stare enkodery od Netii ;).

transkodery, enkodery zajmują się treścią już nagraną.

Posted (edited)

@djadijos jakbyś przestał już za mną biegać i wklejać bezsensowne uwagi to byłoby fajnie ;).

Cytat

encoder is a device, circuit, transducer, software program, algorithm or person

that converts information from one format or code to another

W szerokopojętym "przemyśle", te słowa są używane zamiennie (przykładowe urządzenie zamieniające jeden format na drugi nazwane enkoderem: https://www.satcomresources.com/baseband/ericsson-avp3000-voyager-mpeg-4-hd-dsng-encoder-eric-avp3000-store ). Na akademickie dyskusje z Tobą, kiedy tylko wspomnę o słabości Netii nie mam czasu ;).

Edited by bugmenot

Nie biegam za Tobą ? Mam powiadomienia z tego tematu włączone i przy okazji tylko wspomniałem.

Wiem że piszą różnie ale zgodnie z oficjalnymi standardami powinno się nazywać jednak transkoderem.

Tak samo IPTV nazywa się wszystko, chociaż nie powinno się.

Ok, no offence, miałem wrażenie, że któryś raz przyczepiasz się o tego typu bzdurę :).

Posted (edited)

Hej, jeśli chodzi o obraz to moja jedyna uwaga jest taka, że mógłby być mniej skompresowany - tj. większy bitrate lub lepszy kodek.

Edited by mrSpectro

Hej, czy byłaby szansa aby któryś z kolegów mających Hiway mógł udostępnić krótki film demonstrujacy nowy dekoder? 

13 minut temu, radzion19 napisał:

Krótki filmik z działania hiway. 

Super, dzięki