Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, czy mógłby mi ktoś przypomnieć, ile trzeba zapłacić Inei, jeśli powiem im, że  chcę  modem światłowodowy Nokia? :)

Edited by aadacho250

Mój Hiwayowski dekoder nagle zmienił język w menu na angielski, czy u was też tak się stało? W ustawieniach jest Polish więc tak naprawdę nie mogę tego zmienić :D

11 godzin temu, aadacho250 napisał:

Witam, czy mógłby mi ktoś przypomnieć, ile trzeba zapłacić Inei, jeśli powiem im, że  chcę  modem światłowodowy Nokia? :)

od 100 do 120 zł chyba , że coś zmienili 

• Thanks 1

jak myślicie, taka oferta od DUK na przedłużenie umowy jest dobra?

Tv oczywiście to Hiway ale pakiet ten Premium Sport. Czyli to co w niższym pakiecie standard plus pakiet Canal+ select. Do tego gratis HBO na miesiąc, gratis paczka sport pack+oraz kids pack + internet 1GB. Wszystko w cenie 154,90. Normalnie jakby się chciało pakiet Premium sport z internetem 1GB to wychodzi 169,90. I nie ma wtedy paczki Kids dodatkowo oraz HBO na miesiąc.

Pytam, ponieważ wy się lepiej pewnie orientujecie w tych sprawach a mi pozostał tydzień negocjacji i nie wiem czy dalej jeszcze próbować coś ugrać czy to jest max. Bo DUK twierdzi, że to max jaki mogą dać jeśli chcę mieć canały plus..  Próbowałem jeszcze wydusić jakieś miesiące gratis albo chociaż paczkę movie pack, ale nie chcą się zgodzić.

W dniu 16.03.2019 o 21:45, aadacho250 napisał:

Ale  TV  głownie utrzymuje się z reklam, podobnie jak stacje radiowe

I tu się Pan myli bo jeżeli kanał jest kodowany i płaci się za to by go móc odbierać to taki kanał zarabia na opłatach od operatora a nie tylko na reklamach.

• Upvote 1

W dniu 18.03.2019 o 19:27, mrSpectro napisał:

1. Tak, wiele jednocześnie. Doszedłem do 15 i nadal pozwalało mi dodać kolejne nagrania w tym samym czasie.

2. Znalazłem wyłącznie tworzenie listy ulubionych per profil. Nie udało mi się stworzyć więcej niż jednej listy na profilu. @peka Jak Ci się to udało?

2). 1 profil = 1 lista. Aby zmienić listę, trzeba zmienić profil.

Szkoda, że (obecnie) profilu nie zmienia się "one touch". 

W dniu 15.03.2019 o 15:52, mrSpectro napisał:

Cześć,

Tu jest lista kanałów HiWay którą zrobiłem na podstawie tego co mam na tunerze. Nie gwarantuję, że jest wolna od błędów. Jeśli takowe znajdziecie, proszę dodajcie komentarz w pliku. Będę się starał na bieżąco poprawiać i aktualizować.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing

Dodałem tam info na których kanałach można przewijać do początku programu a na których kilka dni wstecz.

Cześć, super sprawa z tą Twoją listą.

Czy można uznać, że nPVR działa na wszystkich?

Hej. Działa na wszystkich na których jest też cofanie do początku programu. Czyli nie ma możliwości żadnego nagrywania na 5 kanałach (raczej skrajnie niszowych).

PVR nie działa na 2 kanałach: TVP HD oraz FunBox UHD + chyba na tych z TV naziemnej (Metro, Wp, Zoom itd)

Posted (edited)

Faktycznie, proszę zignorujcie mój poprzedni post. Wygląda na to, że możliwość nagrywania przyszłych programów jest niezależna od funkcji cofania. Muszę przejść przez wszystkie programy i dodać nową kolumnę na mojej liście. Po losowym wyborze kilku programów wygląda na to, że na wielu z nich nie da się zaplanować nagrania. :( To trochę niemiła niespodzianka.

Update: Dodałem kolumnę która informuje o możliwości zaplanowania nagrania lub braku takiej możliwości. Na 117 kanałach z 197 jest to możliwe.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing

Edited by mrSpectro
  • Thanks 1

Od kiedy kanał Tele5 HD jest kodowany? Mam ultra i dziś to zauważyłem, a wcześniej mi działał.

W dniu 16.03.2019 o 21:10, radier napisał:

Na module CAM nie masz nagrywania w chmurze, cofania, funkcji catch-up oraz wielu innych wygodnych funkcjonalności platformy hiway.

Ale mam jednego pilota i nie mam dodatkowego pudełka. Od kiedy mam CAM, nie wrócę już do dekodera.

• Like 1
  • Upvote 1

Nie ma sensu dyskutować skoro nie korzystałeś z HiWay.

Co do sterowania jednym pilotem to na moim Samsungu po konfiguracji pilota uniwersalnego mogłem sterować zwykłym Arionem korzystając z pilota od TV. EPG, Info etc.

Na obszarze POPC dostanę coś lepszego od przedstawiciela czy tylko ten cennik na stronie? :D

Posted (edited)
W dniu 26.03.2019 o 14:42, radier napisał:

Nie ma sensu dyskutować skoro nie korzystałeś z HiWay.

Co do sterowania jednym pilotem to na moim Samsungu po konfiguracji pilota uniwersalnego mogłem sterować zwykłym Arionem korzystając z pilota od TV. EPG, Info etc.

Po podłączeniu dysku twardego do TV większość (jeśli nie wszystkie) wymienionych przez Ciebie funkcjonalności nie jest mi potrzebne. Wolałbym zamiast tego dźwięk Dolby Digital, ale rozumiem, że to Inei dodatkowych abonamentów nie sprzeda...

Pomijam fakt, że mam dobry telewizor i wolałbym, żeby cała obróbka sygnału odbywała się w nim, a nie w dekoderze.

Edited by radosuaf
  • Haha 1

Właśnie od piątku jestem posiadaczem światłowodu (300Mb/s + Hiway Standard w POPC) :) Dostałem router Huawei EG8245Q. Powiem wam tak, że w tym routerze mam możliwość całej konfiguracji oprócz zmiany trybu routera na bridge :/ i to jest właśnie duży minus. Tylko raz w nocy mi się zresetował router z powodu "zasilacza" Nie wiem czemu tak się stało. A tak stabilność na wysokim poziomie, prędkość poza normę (350-450). Telewizja bardzo ładnie działa, ale czas aktualizacji jest za długa, aktualizowało mi się niecałe półgodziny. 

• Haha 1

2 godziny temu, matix9797 napisał:

trybu routera na bridge

Musisz zadzwonić na infolinię żeby to zmienić :D