Jump to content

Recommended Posts

Czyli teraz żeby podłączyć TV nie będzie potrzebny żaden kabel, tylko ten zasilający no i HDMI do telewizora?

Tak. Dekoder obsługuje WiFi w paśmie 2,4 i 5 GHz. Dzięki temu multiroom teraz to banalna sprawa.

• Like 1

55 minut temu, andi napisał:

Na stronie Inea.pl jest już info.
Min skład nowego pakietu Movies

Wiadomo, ile on kosztuje ?

Z doświadczenia jednak nie polecam wifi. Kabel zdecydowanie stabilniejszy.

• Like 1

Teraz, djadijos napisał:

Z doświadczenia jednak nie polecam wifi. Kabel zdecydowanie stabilniejszy.

Ja wiem, że net tylko i wyłącznie po kablu (tzn. jak ktoś gra), ale TV czemu nie? Czy tam będzie ping 500 czy 50 to różnicy nie robi :D

5 minut temu, aadacho250 napisał:

Wiadomo, ile on kosztuje ?

AXeDlx6.png

• Thanks 1

Utraty pakietów itp. Zależy oczywiście od tego jak w Eterze ale ogólnie nie polecam. Mimo, że to TCP to problemy mogą być.

• Like 1

Jak ktoś ma sensownie zaprojektowaną sieć w domu to żadnych strat nie ma. Mówiłem to raz i powiem jeszcze tyle razy ile będzie trzeba.

• Haha 1

Rozumem że usługa VOD wygląda inaczej niż dotychczas i nie ma dostępnych dodatkowych pakietów canal + i hbo? A co z pakietem vod film?

Beznadziejna oferta nastawiona na wysokie ARPU i cyferki w speedteście. Pakiet net + TV minimum 110 zł. Jeszcze trochę, to za pakiet Start będą 100 zł wołać... 

2 minuty temu, focus1224 napisał:

Beznadziejna oferta nastawiona na wysokie ARPU i cyferki w speedteście. Pakiet net + TV minimum 110 zł. Jeszcze trochę, to za pakiet Start będą 100 zł wołać... 

Właśnie, co z tego że net 1 Gb/s jak w pakiecie z TV wychodzi strasznie drogo (+100 zł). Większość nie potrzebuje takiego neta. W zamian mogliby tańszą TV i net np. 300 Mb/s

Czy ktoś wie co z tymi wszystkimi miejscami gdzie światłowodu nie ma i nie będzie przez najbliższe 10 lat?  Jaka oferta tam obowiązuje?

46 minut temu, kris194 napisał:

Jak ktoś ma sensownie zaprojektowaną sieć w domu to żadnych strat nie ma. Mówiłem to raz i powiem jeszcze tyle razy ile będzie trzeba.

Większość  ma routery operatora i tryb auto więc o czym my mówimy...

Takie o to mam pytanko bo czytam stornę inea oraz regulamin promocji światłowód 1.0, czy economy=start, hiway=comfort, exclusive=ultra?

Ze strony ineaOferta Hiway TV:

• ECONOMY: 105 kanałów | 55 HD | 4K
  • HIWAY: kanałów | 91 HD | 4K
  • Exclusive :196 kanałów | 121 HD | 4K

Z cennika promocji światłowód 1.0:

• HIWAY START
  • HIWAY COMFORT
  • HIWAY ULTRA
Edited by jarzyna83
formatowanie tekstu

Jeszcze kilka miesięcy temu korzystałem w Inei tylko z internetu. Od wielu lat ten sam pakiet za 69,90. Przypomnę, że nie tak dawno za te pieniądze był net 150/15. Teraz 1000/1000. Jaki inny operator zaliczył taki przeskok?

//EDIT

Nowy wykaz kanałów

https://www.inea.pl/download//files/oferta_2019/Wykaz_kanalow_od_2019-02-11.pdf

@radier A takie pytanie, usługa na tym nowym dekoderze działa na każdym wejściu lan czy tylko dedykowane pod IPTV.

Właśnie na tym pod IPTV nie działa. Działa w oparciu o Internet. Oczywiście nie twierdzę, że tak będzie komercyjnie bo jednak wypadało by to jakoś zabezpieczyć.