Jump to content

Recommended Posts

Cieszmy się że Inea idzie w unicast i dzięki temu TV unicastowa będzie coraz mocniej rozwijana. Naprawdę rynek tego potrzebuje.

Owszem, mam@radier🙂jednak wyznaję zasadę albo mieć coś ciekawego, albo wcale. Swoją drogą - Ty chyba też nie masz nic ciekawego do roboty, skoro negujesz zdanie większości 🙂

Edited by aadacho250

1 godzinę temu, andi napisał:

Jaka będzie to oferta to nie wiem a informacja jest na Twitterze

Podrzucisz link, bo nigdzie tego nie widzę na Twitterze :D

Rynek powoli idzie ku temu,by właśnie dawać paczki tematyczne, to co najbardziej interesuje ludzi. Dzisiaj i tak nie ogląda się setki kanałów a wybrane i to często z nagrań do tego.

W dobie internetu gdy treści mamy na żądanie.

1 godzinę temu, aadacho250 napisał:

... , poprzez chociażby ankietę , która mogłaby być dołączona do  faktury za usługi, albo po prostu  operator  mógłby rozesłać do klientów ankietę odnośnie oferty TV. I na jej podstawie pozyskać  nowe kanały. ...

Inea dawno zatrzymała się na etapie rozwoju proklienckim.

Przed laty była ankieta i miał kto to przygotować, jednak wyniki ankiety nic nie dały bo wiedzą lepiej co powinniśmy oglądać.

Dziś chyba nie ma tam śmiałka, co przekułby oczekiwania abonentów w słupki excela zachęcające do zmian.

• Upvote 2

15 godzin temu, djadijos napisał:

Rynek powoli idzie ku temu,by właśnie dawać paczki tematyczne, to co najbardziej interesuje ludzi. Dzisiaj i tak nie ogląda się setki kanałów a wybrane i to często z nagrań do tego.

W dobie internetu gdy treści mamy na żądanie.

Uważam, że INEA, jeśli nie zmieni polityki pod względem pakietyzacji wszystkiego co nowe w ofercie TV - długo nie będzie w stanie się zrównać się z UPC czy Vectrą 🙂

15 godzin temu, @_v napisał:

Inea dawno zatrzymała się na etapie rozwoju proklienckim.

Przed laty była ankieta i miał kto to przygotować, jednak wyniki ankiety nic nie dały bo wiedzą lepiej co powinniśmy oglądać.

Dziś chyba nie ma tam śmiałka, co przekułby oczekiwania abonentów w słupki excela zachęcające do zmian.

Dlatego mam nadzieję, że Vectra wejdzie szybko na moje osiedle. Tym bardziej, że u mnie jest Echostar i lokalizacyjnie też nie mieszkam daleko od dzielnicy, w której rozpoczęli budowę sieci. Byłoby dobrze, gdyby byli już u mnie w wakacje 🙂

Skoro ma się pojawić w przyszłym tygodniu nowa pakietyzacja TV, pozwolę sobie przedstawić rozpiskę kanałów, które u Nas nadają jeszcze w wersji SD, a na satelicie są już dostępne w jakości HD. Pomijam już nazwy kanałów, które w ogóle nie występują w ofercie TV (kolejność jest przypadkowa):

Polsat Music, Super Polsat, TVN 24 BiS, TV6, Polsat Sport Fight, CBS Europa, Comedy Central Family, Kino Polska, Kino TV, Discovery Life, HGTV, Travel Channel,  MTV Polska HD, CNN, Euronews, France24.

@shark
A skąd wiesz, że to będzie nowa pakietyzacja?

@andi mogę się tylko domyślać na podstawie wyżej napisanych postów i wpisów na fb. Co by nie wprowadzili nowego w swoich pakietach, to fundamentem jest to, że muszą najpierw nadrobić straty, czyli uzupełnić o brakujące kanały oraz podmienić w/w przeze mnie kanały z SD na HD.

• Upvote 1

A ja myślę że tradycyjnie nic ciekawego się nie zmieni. Pojawi się nowy cennik, zapewnie tak skonstruowany że "zaszyją" w nim podwyżki.
Nowe 3,4-paki i to wszystko.
Żadnych nowości w programach.

A co do zamiany SD na HD pełna zgoda

• Upvote 2

Jestem ciekawy, czy po raz

kolejny będzie z dużej chmury mały deszcz. Przynajmniej wiem, że cokolwiek zmienią nie może to wpłynąć na moją obecną umowę z pakietem Ultra.

Ja obstawiam, że pojawi się opcja pakietu 4K z nowym dekoderem i 2-3 kanałami 4K

@andi, ja też nie .  Później   znowu trzeba będzie czekać z pół roku na jakiś ruch . Na szczęście ,  ja już nie będę musiał tyle czekać

@shark kanał HGTV nadaje w HD ?

Wiesz, od kiedy ? :)

@aadacho250
O tym, że rezygnujesz z usług TV w Inei to wiemy wszyscy od ponad pół roku, hehe

• Like 1

HGTV HD nadaje na satelicie już od dawien dawna.

O, to nawet nie wiedziałem

@andi, piszę o tym z niekłamaną  radością :)

Edited by aadacho250

@aadacho250 jak masz techniczne możliwości to przejdź na satelitę i jesteś kilka level wyżej, jeżeli zależy Ci na ofercie TV.

Ja mam jedno i drugie, a pozostałem w INEA, tylko dlatego, że po złożeniu wypowiedzenia zeszli mi do minumum opłaty za pakiet Ultra wraz z multiroom.

Internet mam od innego dostawcy, ale owszem chcieli połączyć z ofertą TV - odrzuciłem.

Orientuje się ktoś czy wprowadzenie 4k będzie możliwe tylko tam gdzie jest światłowód czy na kablach miedzianych także jest to możliwe? Jak to wygląda od strony technicznej? Pozdrawiam

Od strony technicznej nie ma problemu. Oczywiście mam na myśli jako IPTV.