Jump to content

Recommended Posts

48 minut temu, patryszq napisał:

mam symetryczne  1 giga

W jaki sposób je wykorzystujesz, jeśli można wiedzieć?

• Like 1

Pelna paczka CP PSP + 3x multiroom + net INEA lacznie calosc 235 zł  , wczesniej od poczatku bylem z wizja tv - cyfra- cyfra+ - NC+ i stwierdzilem ze przeboleje brak c+ i wskoczylem do CP ... nie załuje ... w zasadzie brak C+ i autorskich kanalow z + a cenowo robi wielka roznice - lacznie zaoszczedzilem na CP od poczatku 1200 zł :D podpisujac umowe z CP 6mcy nie placilem abo , pozniej od 7 miesiaca mialy wskoczyc oplaty lacznie 135 zl ale wzialem kolejna promke i znow abonament rabat 6mcy wiec placilem tylko 35 zl ... da sie :D oj da :D rok czasu promocja w zasadzie , lojalka wiadomo jest ale skoro nie zamierzam zmieniac operatora to czemu mam sie bac umowy na 24 czy 36mcy 

Edited by patryszq

To rzeczywiście nie najgorzej .Ja za pakiet ultra, Canal plus select i internet 180 Mb/s, płacę 215 na miesiąc. A pakiet  TV uboższy uboższy niż w CP, a nawet w NC +

Ja Wizji TV nie miałem, ale  za to miałem Cyfrę +

Uważam, że było spoko.

Jeszcze ponad rok  temu miałem od nich telewizor LG Cinema 3D,  który dawali za 1PLN. 

Edited by aadacho250
Poprawa postu
  • Like 1

Zgadza się, często używany tutaj na forum skrót odnoszący się do powyższej platformy satelitarnej.

• Like 1

I co z tym Kino Polska? Czy ktoś dzwolił na infolinię spytać się czemu niektórzy mają w HD (IPTV) a niektórzy w SD (koncentryk)?

• Haha 1

5 godzin temu, mati1987nt napisał:

I co z tym Kino Polska? Czy ktoś dzwolił na infolinię spytać się czemu niektórzy mają w HD (IPTV) a niektórzy w SD (koncentryk)?

Ja dzwoniłem i stwierdzili że oni nie mają tego kanału w HD :)

19 godzin temu, aadacho250 napisał:

To rzeczywiście nie najgorzej .Ja za pakiet ultra, Canal plus select i internet 180 Mb/s, płacę 215 na miesiąc. A pakiet uboższy TV uboższy niż w CP, a nawet w NC +

Ja Wizji TV nie miałem, ale  za to miałem Cyfrę +

Uważam, że było spoko.

Jeszcze ponad rok  temu miałem od nich telewizor LG Cinema 3D,  który dawali za 1PLN. 

Ile płacisz!? 215? Albo się pomyliłeś albo nie umiesz negocjować, a co za tym idzie dajesz się dymać i to konkretnie. Ja mam to samo za 130zł. Przepraszam, nie to samo, mam jeszcze telefon stacjonarny i multiroom.

Edited by Falcon

6 godzin temu, Falcon napisał:

Ile płacisz!? 215? Albo się pomyliłeś albo nie umiesz negocjować, a co za tym idzie dajesz się dymać i to konkretnie. Ja mam to samo za 130zł. Przepraszam, nie to samo, mam jeszcze telefon stacjonarny i multiroom.

Ja mam  starą umowę, z opcją internetu do 180  mb/s., bez telefonu.
I być  może, jak to określiłeś-  daję  się dymać i  to konkretnie.  Zapewniam cię  jednak, że nie mam problemów  z odczytaniem kwoty  do zapłaty na rachunku, który  przychodzi mi na maila i jest dostępny  również  w  Moja Inea ;) 
Na  dowód tego - mogę  wysłać tobie  screena na priv  z kwotą  do zapłaty za bieżący miesiąc ;) 

To jak? ;) 

Edited by aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi

Co by nie mówić, w tej chwili jeśli chodzi o internet INEA jest absolutnym nr 1 w Polsce

Wrócę do INEA jeśli wprowadza 😂

dekoder 4K PVR -

opcjonalnie nagrywanie w chmurze ,

nagrywanie min 3 kanałów  ( tak wiem napiszecie co chce nagrywać jak jest więcej reklam niż treści ;) ) 

pozbędą się kanałów SD jeśli jest ich odpowiednik w HD

zmienią pakietyzacje ... teraz aby mieć full z multiroom min 3 sztuki trzeba zapłacić za sama TV chyba coś ponad 300 zł ?? Sprawdzi to ktoś nie mogę dokopać się aktualnych cenników 

Jesteśmy najdroższą kablówką w wlkp ?? PL ??

• Upvote 1

Na to wychodzi. 

Nagrywanie w chmurze, oraz nagrywanie programów na trzech kanałach jednocześnie  brzmi jak coś  nierealnego w tej sieci :) 

Najpierw mogliby się postarać o kanały, które są u większości  operatorów kablowych, w średnich pakietach.
O  usłudze Replay TV. nie ma nawet co wspomnieć  :D 

Słabo to wygląda. Krótko mówiąc. 

Edited by aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi.

W dniu 19.12.2018 o 23:59, aadacho250 napisał:

Dla mnie 300Mb, o fajna opcja :)

@shark  Mam tak samo. Poza tym Viasaty z pewnością są o wiele ciekawsze niż TVP z Wrocławia, czy Lublina. 
Nadal nie pojmuję, po co zostały dodane   kanały  regionalne  z innych miast, skoro operator jest z WLKP :)

wiesz TVP Wrocław to rozumiem niech będzie ale TVP Lublin? Gdzie Lublin a gdzie Poznań, mogli wstawić TVP Go4rzów Wlkp albo Szczecin, Bydgoszcz, Łódź ewentualnie Gdańsk albo w ogóle wszystkie 16 oddziałów TVP 😜

Edited by Stork

Zwróćcie uwagę, że tak jak poinformowali na swojej stronie o akcji na święta, dotyczy kanałów z bajkami, tak przeszli obok bez informacji na temat podmiany kanałów na w/w przez Was kanały regionalne TVP3 Wrocław/Lublin.

Już wcześniej o tym pisałem, że kanały usunięte mogły/nie musiały być kanałami gwarantowanymi w umowach danych abonentów i mięli by oni podstawę do rozwiązania umowy przed terminem końca określonego w umówie kontraktu (TV Asta HD, TV Proart). Zrobili to po cichu, może tylko garstka klientów to zauważyła, bo jakby nie było to kanały niżowe w ofercie bez super zapewne oglądalności.

Fakt jest taki, że wg mnie o każdej zmianie w ofercie TV powinni swoich klientów informować na bieżąco. Dlaczego nie napisali choćby krótkiej informacji na swojej stronie w zakładce „Aktualności”?

• Upvote 2

Czy  2X2 HD, Boomerang HD, Top Kids HD oraz Kino Polska HD, którego, jak widać, nie wszyscy mają, zostaną na stałe, czy to tylko na święta?

W dniu 14.12.2018 o 16:16, PowerTV napisał:

Chyba raczej na dłużej niż 3 tygodnie ;)

Po uzyskanej odpowiedzi od @PowerTV wynika, że kanały te zagoszczą na dłużej w ofercie operatora INEA, a Kino Polska HD chyba tylko dla wybranych, z tego co wyżej piszecie.

Kino Polska nie widziałem, by było w HD. 

Co do kanałów z bajkami, wszystko okaże się po 6.01.2019.

Jednak podejrzewam, że będzie dokładnie ta sama sytuacja,co z Motowizją. 

Szczerze mówiąc, na kanałach z bajkami nie specjalnie mi zależy, a już na pewno nie na aż tylu. Wolałbym jakieś kanały z filmami,albo przyrodnicze. Jeśli jednak moje przypuszczenia potwierdzą się, będzie to oznaczało, że nie warto mieć TV w INEA.

Jeśli za prawie każdy kanał dodany do oferty, po oknie otwartym, trzeba będzie dodatkowo zapłacić, bez względu na wykupiony pakiet - przestanie to po prostu opłacalne😒

Edited by aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi

Mi natomiast oferta TV odpowiada. Jedyne czego mi ewentualnie brakuje to kanałów w wersji HD.

Co do Kino Polska HD to są znowu jaja, podobna sytuacja była z TVP Info HD. Klienci "światełka" po IPTV mieli dostęp pozostali nie. A INEA uparcie twierdziła że wersji HD nie posiada w swojej ofercie.
To świadczy, że ludzie zajmujący się marketingiem w tej firmie nie są o wielu rzeczach informowani i przekazują informacje z wykazu kanałów, w których Kino Polska jest bez znaczka "HD".