Jump to content

Recommended Posts

Sprawdziłem przed chwilą dwa kanały - TVN24 oraz ES1 i oba działały przez pięć minut, żadnych zacięć nie było, wszystko płynnie. Win7.

• Thanks 1

Ja też.
Przeglądarka Internet Explorer. Win 10.
Wszystko działa bez najmniejszego problemu.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Thanks 1

W lutym wraca LM, a w temacie PSP cisza.....

Jakby kogoś interesowało to przedłużyłem ostatnio umowę.

TV pakiet ultra + internet 60Mb/s , cena 79,90zł/mc. Umowa na 24m

Zależało mi na najniższym abo.

18 minut temu, tomulus napisał:

W lutym wraca LM, a w temacie PSP cisza.....

Inea nie była zainteresowana tą ceną od Polsatu jaką  im zaproponowali.

I raczej nie ma co liczyć na zmiany w tym temacie.
Polsat jak widać nie odpuszcza to po pierwsze a po drugie na wiosnę jest zdecydowanie mniej meczy i jeśli cokolwiek miałoby się zmienić to raczej od kolejnego sezonu

Ja myślę, że  na kanałach z bajkami poszerzenie oferty TV się zakończyło i prędko nic nie zostanie dodane. 

Poza tym wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby po 6-tym stycznia, kanały te zostały spakietyzowane jako oddzielny pakiet, za który trzeba dodatkowo zapłacić. Niezależnie od tego, czy abonent ma wykupiony pakiet Ultra, czy Ekskluzywny. 

Na kolejne nowe kanały abonenci być może będą musieli czekać pół roku,  może nawet do kolejnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Na szczęście ja umowę mam do końca sierpnia. I  na99,9%  zostanę tylko z usługą internetu, chyba że oferta łączona u innego operatora kablowego (TV+ Internet) będzie bardziej opłacalna.  Kto wie, może Orange zawita do mojej klatki z usługami po światłowodzie. 

Edited by aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi.

20 godzin temu, Falcon napisał:

Sprawdziłem przed chwilą dwa kanały - TVN24 oraz ES1 i oba działały przez pięć minut, żadnych zacięć nie było, wszystko płynnie. Win7.

20 godzin temu, andi napisał:

Ja też.
Przeglądarka Internet Explorer. Win 10.
Wszystko działa bez najmniejszego problemu.

Czyli u mnie na laptopie coś nie tak 😥. Możecie sprawdzić jeszcze (przez ok. 1 minutę) Polsat Sport i Polsat Play. U mnie oprócz "standardowego" klatkowania są jeszcze chwilowe zwisałki między zmianą ujęcia/sceny. Ekran zatrzymuję się na +/- pół sekundy - czyli praktycznie nie da się tego oglądać.

3 godziny temu, markar napisał:

Kino Polska nadal w SD choć wszyscy już mają w HD!

W dniu 6.12.2018 o 21:56, radier napisał:

Kino Polska w HD na IPTV.

Potwierdzam na IPTV jest w HD.

5 minut temu, markar napisał:

U mnie na światłowodzie Kino Polska nadal w SD choć dwukrotnie przeszukiwałem.

To znaczy, że nie masz IPTV tylko Video Overlay (przewód antenowy).

• Thanks 1

3 godziny temu, aadacho250 napisał:

Ja myślę, że  na kanałach z bajkami poszerzenie oferty TV się zakończyło i prędko nic nie zostanie dodane. 

Poza tym wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby po 6-tym stycznia, kanały te zostały spakietyzowane jako oddzielny pakiet, za który trzeba dodatkowo zapłacić. Niezależnie od tego, czy abonent ma wykupiony pakiet Ultra, czy Ekskluzywny. 

Na kolejne nowe kanały abonenci być może będą musieli czekać pół roku,  może nawet do kolejnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Na szczęście ja umowę mam do końca sierpnia. I  na99,9%  zostanę tylko z usługą internetu, chyba że oferta łączona u innego operatora kablowego (TV+ Internet) będzie bardziej opłacalna.  Kto wie, może Orange zawita do mojej klatki z usługami po światłowodzie. 

Szczerze, to po obecnym roku 2018 i to co pokazała INEA w aktualizowaniu oferty TV zszedłem mega na ziemię i przestaje się przejmować ich brakiem zainteresowania klientem.

Od nowego roku dobieram Cyfrowy Polsat, aby mieć w ofercie dodatkowo kanały sportowe Polsatu, zmieniam na dekoder z Linuxem, aby móc deszyfrować jednocześnie 2. moduły CI+ nc+/CP, a TV  kablowa będzie idealna dla moich dzieci, bo faktycznie na ilość kanałów bajkowych nie można narzekać:-D

Ja szczerze mówiąc również . Zwłaszcza, że  już niedużo mi zostało  do zakończenia umowy :) Nie są jedyni na osiedlu, jakaś alternatywa  jest :)
Przede wszystkim wszystkim bogatsza, a cenowo mniej - więcej to samo :)

Shark - kiedy Ty masz czas to wszystko oglądać? Mi tam do szczęścia nic nie brakuje, choć nie pogniewałbym się gdyby dodali CI Polsat oraz Viasaty i Discovery Historia, ale o tym już pisałem. 

@Falcon

Nie chodzi wyłącznie o mnie, bo są przede wszystkim jeszcze domownicy, gdzie każdy lubi coś innego.

Osobiście lubię oglądać na żywo transmisje sportowe lub programy geograficzne, stąd nie lubię sytuacji, gdy jest coś ciekawego, a ja nie mam możliwości odbioru, bo jakiś kanał jest niedostępny w ofercie - taka rzeczywistość polskiej TV. A na co dzień pracy wierz mi nie brakuje:-D

• Upvote 1

OK, rozumiem. :-)

A tak w ogóle to dostałem od Inei takie coś jak w zeszłym roku, jeno o miesiąc dłużej:

cwEGS-lX419Z.jpg?v=2

Poznańskim użytkownikom Inei chciałbym zasugerować, że Orange ma w ofercie Polsaty Sport Premium a na większości lokalizacji można już się przenieść do pomarańczowych ;)

1 godzinę temu, Falcon napisał:

OK, rozumiem. :-)

A tak w ogóle to dostałem od Inei takie coś jak w zeszłym roku, jeno o miesiąc dłużej:

cwEGS-lX419Z.jpg?v=2

Wysyłają a nie przyśpieszają, ciekawy marketing :P

1 godzinę temu, pincet napisał:

Poznańskim użytkownikom Inei chciałbym zasugerować, że Orange ma w ofercie Polsaty Sport Premium a na większości lokalizacji można już się przenieść do pomarańczowych ;)

U mnie  w  bloku jeszcze nie są dostępni, ale  w bloku naprzeciwko- już tak :)
Może do wakacji,  albo w trakcie będą dostępni :)
Wspominałem o tym na forum :)

Edited by aadacho250
Poprawa postu

Niestety orange moze swiadczyc uslugi swiatlowodu na kablach inea max 300Mb/s , regulacje prawa itp , mimo spoko oferty net slaby 

• Confused 1

Dla mnie 300Mb, o fajna opcja :)

@shark  Mam tak samo. Poza tym Viasaty z pewnością są o wiele ciekawsze niż TVP z Wrocławia, czy Lublina. 
Nadal nie pojmuję, po co zostały dodane   kanały  regionalne  z innych miast, skoro operator jest z WLKP :)

Edited by aadacho250
Poprawa interpunkcji

Ja mam 100 po przejściu z 250, różnicę widzę tylko w kieszeni, po co przepłacać za 1Gb? No ale nie mój cyrk, nie moje małpy. ;-)

• Like 1

@patryszq: jeśli widzę , że usługi  internetu i TV są rozwijane równocześnie - czasem lepiej mieć troszeczkę mniej  pakietu  internetowego  i  dać sobie możliwość na skonfigurowanie pakietu z kanałami, o których w Inea- póki co można pomarzyć.