Jump to content

Recommended Posts

@PowerTV Witamy!

Rozumiem, że na stałe , a nie tylko na czas "Otwartego okna" w dniach 14.12.2018 - 06.01.2019 ?

I takiej odpowiedzi @PowerTV oczekiwałem. Dziękuje:wink:

Inea, zawsze wszystko przedstawi to w zawiłej formule, że ciężko coś cokolwiek wywnioskować, tak jak z porannego komunikatu.

Właśnie zrobiłem speed test na światłowodzie w Swarzędzu i z 260/260 Mb/s podskoczyło do 912 Mb/s download i 943 Mb/s upload, czyli jest 1Gb/s. Pewnie stary router blokuje maksa.

Teraz tylko pytanie, czy to tak na stałe?

3 godziny temu, PowerTV napisał:

W końcu! Po 3 latach oczekiwań witamy TOP KIDS HD w sieci INEA :) Zapraszamy do oglądania!

Oczekiwań czy może negocjacji? Bo raczej to nie wyglądało tak, że INEA nagle sobie do was przyszła po takim czasie i powiedziała, że was sobie dołączy, bo mają takie widzimisię.

4 godziny temu, radier napisał:

Okno otwarte to aktualizacja oferty programowej? Nie jest wielką tajemnicą, ze trwają testy nowej usługi TV w INEI. Przy oficjalnym starcie można się spodziewać nowej oferty/pakietyzacji. Oczywiście do tego potrzebny jest światłowód, więc kto ma możliwość, a się się ociąga ten sam sobie winien.

Światłowód nie będzie konieczny, z tego co wiem.

Godzinę temu, Miki983 napisał:

Właśnie zrobiłem speed test na światłowodzie w Swarzędzu i z 260/260 Mb/s podskoczyło do 912 Mb/s download i 943 Mb/s upload, czyli jest 1Gb/s. Pewnie stary router blokuje maksa.

Teraz tylko pytanie, czy to tak na stałe?

Też mnie ciekawi, czy to na stałe? Podejrzewam, że to jakieś otwarte okno na Internet. :)

Na Facebooku mi odpisali, że to prezent na święta, czyli raczej chwilowy skok prędkości.

Odnośnie nowych 3 kanałów kilka danych technicznych:

2X2 HD - bitrate ~8 Mbit/s, kodek MPEG4, częst. odśwież. 25 fr/s

Boomerang HD - bitrate ~4-5 Mbit/s, kodek MPEG4, częst. odśwież. 25 fr/s

Top Kids HD - bitrate ~7Mbit/s, kodek MPEG4, częst. odśwież. 25 fr/s.

Kanały dla dzieci, które świecą pomimo, że nie są dostępne w żadnej z obecnych ofert (należą do starych pakieteryzacji):

Baby TV, Polsat JimJam

Kanały dla dzieci, które nie świecą, a należą do starych pakieteryzacji:

Boomerang SD, Duck TV SD

Godzinę temu, Miki983 napisał:

Na Facebooku mi odpisali, że to prezent na święta, czyli raczej chwilowy skok prędkości.

W zeszłym roku była ta sama akcja, dawali maxa na święta.

7 godzin temu, shark napisał:

I takiej odpowiedzi @PowerTV oczekiwałem. Dziękuje:wink:

Inea, zawsze wszystko przedstawi to w zawiłej formule, że ciężko coś cokolwiek wywnioskować, tak jak z porannego komunikatu.

W przypadku Boomerang HD też na dłużej czy do Trzech Króli?

Jak dali na chwilę to niech to sobie wezmą z powrotem.

Zresztą OK, przyznaję, zawsze chciałem, by w ofercie był Boomerang, a teraz jest w HD to tym bardziej.

Ale nie róbmy żartów. Same bajkowe dodali? Masakra jakaś!

• Upvote 1

Póki co bajkowe, ale oby to nie była kropka nad „i”. Celem może ich jest wprowadzanie stopniowo nowych kanałów do oferty, aby rozgłos był o nich szerszy lub po prostu nie mają więcej już do zaoferowania. Przekonamy się najpóźniej pod koniec przyszłego tygodnia lub jeszcze ostatecznie przed końcem tego roku.

• Like 1

Witam wszystkich abonentów Inei ! Od 24.10. jestem w Inei. Mam internet 100/100 na światłowodzie, a od 10.12. przeniosłem z Play 3 numery telefonów komórkowych w abonamencie  promocyjnym 19,90 zł. Przegapili przeniesienie 4 numeru, który został u poprzedniego operatora, mimo że dokumenty zostały przeze mnie podpisane i dostałem kartę SIM. Pisałem prośby o kontakt codziennie od 10-tego, ale nikt nie dzwoni. W jaki sposób najlepiej kontaktować się z działem obsługi klienta?

Edited by Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.

@shark  @Celtic: pisałem wczoraj wieczorem z zapytaniem,  czy operator przygotował coś więcej ws. oferty TV. Dostałem odpowiedź, że póki co - dział telewizyjny  nie przekazał żadnych informacji odn. innych kanałów. Natomiast cała reszta, to już znana formułka, że jak będzie coś nowego - poinformują. Mimo, iż odpowiedź jest dwuznaczna - można spodziewać się, że na ten rok- to wszystko, co operator przygotował dla abonentów. 

Osobiście, podobnie jak @Celtic, uważam że trochę za dużo tych kanałów z bajkami. 

Fajnie byłoby, aby  w dodawaniu tych nowych kanałów, została zachowana proporcja:

dwa kanały z bajkami,

dwa kanały z  filmami. 

I powiedzmy, dwa  kanały przyrodnicze, albo jeden przyrodniczy i  CI Polsat. 
Myślę, że  po  06.01.2019r.- będzie podobna sytuacja jak z Motowizją. 

Edited by aadacho250
Poprawa interpunkcji

Dziś Internet wrócił niestety do normy, 260/260.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

4 godziny temu, Miki983 napisał:

Dziś Internet wrócił niestety do normy, 260/260.

3 godziny temu, Falcon napisał:

U mnie cały czas 200/200 pomimo teoretycznego 100/100.

Restart ONT. 

Nie musisz. Raz na jakiś czas można reset zrobić, zwłaszcza jak operator coś daje, a zdalnie resetu u każdego nie robią.

@Lord_Jim

Oferta fajna, ale niestety, jak zwykle tylko dla nowych. Dla zainteresowanych:

Internet 1 Gb 89,90 zł

lub

Internet 1 Gb + TV Pakiet Ultra za 139,90 zł plus 15,00 zł za PVR.

Umowa na czas nieokreślony.

Hej, co jest z tą INEA Online TV? Tj. dlaczego tak "tnie" każdy kanał? Czyżby ten dziadowski Silverlight był tego przyczyną? WP Pilot działa OK, Ipla też (nawet PS Premium 1 i 2 działają u mnie super), a INEA Online TV działa tak, że epilepsji można dostać. W związku z tym mam pytanie. Czy u was też na PC/laptopie tak to "działa"?

Jeżeli ktoś z INEA czyta ten wątek to mam pytanie: kiedy wreszcie porzucicie Silverlight'a?