Jump to content

Recommended Posts

U mnie w Swarzędzu bez zmian - cały czas 260/260, ale jak wprowadzali symeteyk to też było z opóźnieniem.

19 minut temu, lukasz1122a napisał:

Chwilę po 00:01 do sieci kablowej Vectra zameldowały się dwa kanały: Kino Polska HD i Top Kids HD

U sąsiadów w TV kablowej Vectra już po północy dodają nowe kolejne kanały, kolejny dzień w INEA = cisza w eterze :-)

Może Wam znowu przyspieszają?
Np z 300/300 na 500/500 a 600/600 do 800/800?
Szkoda że nic nie robią z koncentrykiem

Koncentryka niech lepiej nie ruszają, już wystarczająco kiepsko to czasem chodzi. Trzeba czekać na światło, tam takich problemów nie ma :)

17 godzin temu, andi napisał:

Może Wam znowu przyspieszają?
Np z 300/300 na 500/500 a 600/600 do 800/800?
Szkoda że nic nie robią z koncentrykiem emoji30.png

A może bardziej 1000/1000? :)

Pytanie czy to tak na stałe?

Edited by pincet

Masakra z tą ofertą TV. Przedwczoraj dekoder przeszukał listę, ale to i tak nic nie zmieniło na głównej liście 😒

Edited by aadacho250
Literówka

Mi na tunerze wyświetliło, że dodano 3 nowe kanały, to jest:
2x2

Top Kids

Boomerang HD

Niestety, na każdym z  nich mam informację, że nie mogę go oglądać.

U mnie jeszcze nic się nie pojawiło.
To mają być te..., przepraszam, oczekiwane nowości? Trochę słabo.

• Upvote 1

Na dekoderach na razie nie ma, chyba że na niewyszukiwanych częstotliwościach.

Edited by kunkore

Kanały się pojawiły na częstotliwości  354 MHz

2x2   - ?

Top Kids - ?

Boomerang HD - ?

Może  przez to że  nie mają  przydzielonego kanału na liście  Inei

U mnie też brak dostępu.

Chyba że będzie jakiś nowy pakiet?

Edited by michalx1974
literówka, dopisek

U mnie w pakiecie Ultra również trzy nowe kanały bajkowe nie świecą. No właśnie tylko bajkowe/młodzieżowe. Jezeli dodają kanały grupami z podziałem na tematykę to oczekiwać można jeszcze dodatkowych kanałów, jeżeli to już wszystko to wyjdzie jak zawsze słabo. 

Główna lista dekodera:

kanał 677 - Top Kids HD

kanał 679 - 2X2 HD

kanał 680 - Boomerang HD 

Edit: wszystkie 3 kanały u mnie już świecą

W ramach akcji "Dzieciaki rządzą telewizją" 14.12-06.01.2019 INEA udostępniła dostęp do kanałów dziecięcych, które nie występują w ofercie INEA. Stąd dostęp do wymienionych wyżej kanałów.

Dodatkowo dostępny jest jeszcze Polsat JimJam.

Inea właśnie przed chwilą wysłała maila z informacją o akcji "Dzieciaki rządzą telewizją".

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

52 minuty temu, markar napisał:

W ramach akcji "Dzieciaki rządzą telewizją" 14.12-06.01.2019 INEA udostępniła dostęp do kanałów dziecięcych, które nie występują w ofercie INEA. Stąd dostęp do wymienionych wyżej kanałów.

Czyli mam rozumieć, że są to kanały tymczasowe ? I po upływie wyżej wskazanego terminu (6.01.2019) kanały zostaną odpięte od oferty operatora ?

Czy bardziej jest to na zasadzie "okna otwartego" dla wszystkich abonentów Inea, a po tym terminie kanały zostaną przeselekcjonowane do odpowiednich pakietów ? 

Pełna treść komunikatu :

"

W dniach od 14.12.2018 do 6.01.2019 INEA przygotowała kolejną niespodziankę dla swoich Klientów. Tym razem swój czas mają najmłodsi odbiorcy. Hasło akcji tłumaczy wszystko: „Dzieciaki rządzą telewizją”. To  idealna okazja, by każdy z nas odnalazł w sobie dziecko i by rodzinnie spędzić czas przy ulubionych bajkach i programach dla dzieci.

Co więcej, na fanpage INEA można spodziewać się kilku konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Do akcji dołączyły również kanały, które nie występują w regularnej ofercie INEA.  Dzięki temu klienci najwyższych pakietów telewizyjnych otrzymają dostęp do kanałów, których wcześniej nie mieli w swojej ofercie.

To w sumie aż 15 kanałów telewizyjnych z bajkami, animacjami i programami edukacyjnymi. Co ważne, wszystkie te programy udostępnione są całkowicie za darmo!

Kanały dostępne w ramach akcji „Dzieciaki rządzą telewizją”:

·       Disney Channel

·       Disney XD

·       Disney Junior

·       MiniMini+

·       TeleToon+

·       Da Vinci Learning |

·       BBC Cbeebies

·       Polsat JimJam

·       Boomerang

·       Cartoon Network

·       DuckTV

·       Top Kids HD

·       BabyTV

·       2x2

·       TVP ABC

Miłego oglądania!

"

"Masło maślane" wynika z tego komunikatu. Wymienione kanały pisane widać były "na pałę" - nie podano w jakich rozdzielczościach one są dostępne poza Top Kids HD.

Wiele wymienionych na liście kanałów przecież ma swoich odpowiedników w ofercie nadal w wersji SD jak i HD, np. kanał Boomerang SD do dzisiaj wyszukiwał się na liście, ale nie był dostępny w żadnych z pakietów, znów rankiem dodano wersje HD i też z tego komunikatu nie wynika, czy pozostanie, czy akurat ten kanał zostanie wyłączony po wskazanym terminie.

Wystarczyło napisać Boomerang SD/HD i byłoby wszystko jasne.

A tak na marginesie, cieszę się, że pomyśleli o dzieciaczkach, ale trzeba było taką akcję przygotować na "Mikołaja", a dla szerszego grona odbiorców przygotować coś specjalnego na "Gwiazdora":-D

1 godzinę temu, shark napisał:

"Masło maślane" wynika z tego komunikatu. Wymienione kanały pisane widać były "na pałę" - nie podano w jakich rozdzielczościach one są dostępne poza Top Kids HD.

Wiele wymienionych na liście kanałów przecież ma swoich odpowiedników w ofercie nadal w wersji SD jak i HD, np. kanał Boomerang SD do dzisiaj wyszukiwał się na liście, ale nie był dostępny w żadnych z pakietów, znów rankiem dodano wersje HD i też z tego komunikatu nie wynika, czy pozostanie, czy akurat ten kanał zostanie wyłączony po wskazanym terminie.

Wystarczyło napisać Boomerang SD/HD i byłoby wszystko jasne.

A tak na marginesie, cieszę się, że pomyśleli o dzieciaczkach, ale trzeba było taką akcję przygotować na "Mikołaja", a dla szerszego grona odbiorców przygotować coś specjalnego na "Gwiazdora":-D

Po prostu to jest ''otwarte okno'' i te kanały będą dostępne za darmo  6 stycznia a póżniej będą normalnie w pakietach.

Po raz kolejny wyszła żenada!
Ale czy można było się spodziewać czegoś innego?
Petarda wciąż... cuchnie, a to już tyle lat.

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Sad 1

Jak zwykle, osoby posiadające najwyższe pakiety zyskają najmniej. :(

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Ja się podpiszę pod wyrażoną opinią przez @andi - i pewnie również osobiście się po raz kolejny powtórzę, ale oceniamy w tej chwili stan faktyczny nowej/kolejnej nie udanej aktualizacji oferty programowej w dniu 14.12.

Okno otwarte to aktualizacja oferty programowej? Nie jest wielką tajemnicą, ze trwają testy nowej usługi TV w INEI. Przy oficjalnym starcie można się spodziewać nowej oferty/pakietyzacji. Oczywiście do tego potrzebny jest światłowód, więc kto ma możliwość, a się się ociąga ten sam sobie winien.