Jump to content

Recommended Posts

Google Fiber 1/1 kosztuje $70. Comcast oferuje 2/2 za $300 a 1/0.035 za $110 [*]. Na GPON chyba nie było możliwości oferowania łącz symetrycznych. Dla normalnych użytkowników liczy się to, że przy pomocy technologii łącz 10/10 (XGS-PON) prawdopodobnie można zacząć oferować łącza 1/1 i na to pozostaje czekać.

Edited by kawa

W takim razie mój błąd bo gdzieś czytałem o 300zł + 100zł jednorazowo za wydanie sprzętu. W takim wypadku cena faktycznie kosmiczna.

300 zł to aktywacja 100 za wydanie sprzętu plus abonament 400.

10/10 Gbps to kosmos więc proszę nie mówcie, że ktoś potrzebuje taką przepustowość w domu. Oczywiście w piku kilku minutowym być może częściowo i czasami wysyci taką usługę, ale chodzi o realną potrzebę. Jak już ktoś napisał kilka postów wcześniej - obecne 650/60 to w 99% max co realnie można wykorzystać. Również testowałem 1Gb/s z Inei i był problem z wybiciem się wyżej niż 800 Mb/s więc pozostałem przy 650/60 Mb/s.

Bardzo dobrze, że Inea wprowadza takie usługi jednak jest to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy który ma pozwolić błysnąć w mediach. Realnie zamówi to promil Klientów.

Bardzo dobrze, że oferują takie usługi bo tak odważna oferta oznacza, że najwyraźniej sporo inwestują w backend.

Hejka. Czy ktoś z Was, ma jakieś konkretniejsze informacje na temat nowych dekoderów? Kiedy INEA chce je wprowadzić i czy będzie możliwość wymiany w czasie trwania umowy? Ja już ze swoim Intekiem nie wyrabiam. 

W dniu 21.10.2017 o 19:08, korek napisał:

...mam taki problem, że jak oglądam mecz (zresztą, na reklamach jest to samo) to przy zmianie ujęcia kamery, np. z głównej na zbliżenie zawodnika, ekran na ok. sekundę zatrzymuję się. Co ciekawe, jak ujęcie trwa bez zmiany to nic nie przycina. Na reklamach, gdzie poszczególne ujęcia trwają ok. 2 sekundy to mam istny "pokaz slajdów".

Znowu to samo :( . Problem występuję na Polsat Play i Sportklub. Inea Online TV oglądam na komputerze z Windows 7. Mam nadzieję, że ktoś z INEA przeczyta ten komentarz i naprawi problem (ostatnio się udało!).

Witam. Czy jak podłączali wam usługi to dostaliście jakieś miesiące gratis, tak jak na stronie Inei, czy od razu płaciliście od pierwszego miesiąca?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

To ciekawe. U nas kładą światłowód i twierdzą, że nie dają żadnych darmowych miesięcy, a to dlatego, że nie pobierają opłaty za dociągnięcie światłowodu od granicy posesji do domu. I nie wiem teraz, czy ściemniają, czy rzeczywiście tak jest.

Za doprowadzenie światłowodu dostają środki z UE. Darmowe miesiące można ugrać przy podpisywaniu umowy.

Dokładnie. Jadą na środkach z Unii, więc to ich to prawie nic nie kosztuje. Niech nie ściemniają. Męcz ich konkretnie.

Canal+ HD na tą chwilę jest już odkodowany. Jest to spowodowane premierą serialu „Nielegalni”. Odcinek 1. od godz. 21:30, a odcinek 2. od godz. 22:25.

Czy po wprowadzeniu zmian w cennikach zmienił się cennik utrzymaniówki? Oferta zostań z nami dotyczy tylko internetu po koncentryku (samo przedłużenie umowy i przejście z 180/18 na 600/60 z fiberem kosztuje 89,9 miesięcznie bez opłaty instalacyjnej, ciekawy jestem co mogę ugrać wypowiedzeniem)

Dłużej będziesz nad tym myślał niż zajmie Ci złożenie wypowiedzenia. Składaj papier, a w ciągu 1-2 dni ktoś się odezwie - będziesz wiedział z pierwszej ręki.

Do mnie dzwonili po godzinie od złożenia wypowiedzenia :)

Czy ktoś kojarzy, jak wygląda sprawa pakietu HBO, aktywując np. dziś płacę za ilość dni do końca miesiąca, czy płacę normalną wartość 25zł?

W dniu 1.10.2018 o 14:00, gigablue napisał:

Panowie, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że INEA testuje obecnie kilka kanałów, które ma wprowadzić do oferty.

Są to m.in. Romance TV HD, Bollywood HD, Top Kids HD oraz 2x2 HD.

W najbliższym czasie rozpoczną też testy AMC HD i znowu CBS Action.

Niestety nie wiem na kiedy planowane jest ich uruchomienie.

Aczkolwiek spodziewam się, że to pewnie będzie coś na Mikołajki.

Witam wszystkich  forumowiczów !:) 

Co do kanałów- wcale mnie nie zdziwi, jeśli większość z nich   trafi  do ekskluzywnego, tak jak zrobili np z  kanałem Motowizja.I Inea znowu wyzna zasadę ,, chcesz oglądać  nowe kanały?- Zakup je idnywidualnie'' .  
W ofercie przydałyby się jeszcze Viasaty i Nat Geo People, TNT .

Ciekawi mnie jeszcze, kiedy dogadają się odnośnie Eleven4 . Echostar  bardzo długo nie miał ich  w ofercie. Natomiast, jak już się dogadał- dodał wszystkie do swojej oferty. 
Fakt-kanały w ofercie operatora są kanałami premium, co prawdę  mówiąc, nie było dla mnie wielkim zdziwieniem. Na pewno jest to dla mnie bardziej zrozumiałe, niż to, że Inea zrobiła kanał premium z Motowizji, która jest dostępna u znacznej większości operatorów w pośrednich pakietach .
Podobna sytuacja z Extreme Sport's Channel 
Pozdrawiam 

W dniu 15.09.2018 o 22:41, Arkon napisał:

To czym wytłumaczysz, że UPC się dogadało? Do tego można te kanały wykupić za niecałe 10 zł, a nawet 99 groszy. Po prostu UPC to najlepsza kablówka i tyle.

Też bym się nie pogniewał, gdyby pojawiło się w Poznaniu.

Chociaż w mojej lokalizacji Orange powoli rozwija swoją sieć światłowodową. Na razie w zasięgu  są dwie klatki w sąsiednim bloku . Jedynym minusem  jest to, że w usłudze mulitroom oferują póki co, tylko dwa  dekodery :(

Inea całkowicie zapomniała o ofercie TV.
Albo szykują całą partię nowych kanałów albo mają to w "nosie" i zajmują się tylko rozwijaniem internetu

• Upvote 2

19 minut temu, andi napisał:

Inea całkowicie zapomniała o ofercie TV.
Albo szykują całą partię nowych kanałów albo mają to w "nosie" i zajmują się tylko rozwijaniem internetu

Oby. 

Jeśli w przyszłym roku, do  ostatniego dnia wakacji  ( do tego dnia mam umowę ) -  nic się nie zmieni- po prostu jej nie przedłużę, albo zostawię sobie tylko internet . 
Na pytanie odn. nowych kanałów,odpowiada   bardzo  często coś w stylu,, No, ale  przecież mamy dobry internet ''. 
Z tym, że internet to nie wszystko . 
Ma Pan całkowitą rację. Jest bardzo duża dysproporcja pomiędzy rozwijaniem usługi internetu, a ofertą  TV 

Wszystko zależy od tego, czy do końca wakacji  Orange  zacznie świadczyć usługi w moim budynku , albo czy może będzie akwizytacja innego operatora typu Vectra, UPC :)
Żałuję, że  nie jestem w zasięgu Wingoradzkiej Telewizji Kablowej . Jak na operatora o znacznie mniejszym zasięgu- ceny i oferta, zarówno internetu i Tv, jest bardzo dobra

Edited by aadacho250