Jump to content

Recommended Posts

Tak z tego "szutu" jak piszesz tylko te dwa są warte ew. dodania cała reszta wątpliwej jakości.

Obawiam się, będzie jak pisze JerzyK. z dużej chmury mały deszcz. Kolejna "smierdząca" petarda.

Pożyjemy....zobaczymy.....skomentujemy i zapewne posmiejemy się z kolejnego niewypału.

Do INEA straciliśmy już dawno zaufanie pod kątem rozwoju obszaru oferty TV.

Trzymam ich tylko z uwagi na multiroom, aby dzieciaki miały dostęp poprzez moduł CAM CI w TV, ale kończy mi się za moment umowa i będę rozważał co dalej: jaki pakiet itp.

Petarda już nie jedna chybiła, więc jak już to coś zmienią bardziej w ofercie NET, bo tutaj mają większe pole do popisu.

• Upvote 1

INEA odkodowala 46 kanałów 29.08 do 02.09 w tym kanał BOOMERANG gdzie nie jest juz niby w ofercie. Dziwne dlaczego takie krotkie te okno otwarte jest.

Mnie działa tylko boomerang

Może chodzi o taki dekoder, który jest testowany: ADB 2670 WF.

Nie mogę znaleźć danych o parametrach tego modelu, który podajesz. Możesz coś więcej napisać o tym urządzeniu ?

Dzięki @kunkore, co to za cudo testują 4K.

Oby coś z tego wyszło bez dymu na końcu.

No to czekamy „droga Ineo” ;) aż Nas zaskoczycie pozytywnie, bo dzięki @Lord_Jim wiemy już pewnie za dużo, jeżeli kolega nie blefuje z tym modelem dekodera.

To teraz pora, żeby jakiś uczestnik wczorajszej konferencji puścił jakąś parę na temat nowości w ofercie programowej no koledzy zdradźcie coś

I drugi kanał dziecięcy Baby TV, który nadal jest odkodowany.

Czego miała się pozbyć skoro nigdy nie miała go w swojej ofercie?

Panowie poratujcie informacją, co znajdowało się w opakowaniu z dekoderem Intek PVR (z dyskiem): dekoder, zasilacz, pilot, przewód hdmi i przewód sieciowy, czy coś jeszcze? Instrukcja też jakaś była? Z góry dzięki za info.

Czego miała się pozbyć skoro nigdy nie miała go w swojej ofercie?

I długo nie będzie pewnie miała w swojej ofercie. Swoją drogą mam ten kanał w nc+ i szczerze są tam w większości powtórki lub duble transmisji live z E1/2/3.

Zastanawiam się z kumplem czy moja karta z modułem cam wpięta do jego tv zadziała. Lokalizacje zupełnie różne, ja mam światłowód, on zwykły kabel, oczywiście obaj mamy Ineę. On ma dekoder i chce się go pozbyć na rzecz modułu cam i sprawdzić jak to działa.

Moduł CAM CI (Conax) przekładamy z TV do TV w przestrzeni jednego z mieszkań zadziała bez żadnych problemów.

Dodam więcej, nawet jak uszkodzi się komuś ich moduł (dzierżawa) można zastosować każdy innny z wolnego rynku (Technisat) i również zadziałać powinno bez przeszkód, a jak wygląda to znów przenosząc z mieszkania na inne z moich informacji halb-halb.

50:50, nie wszystkie karty z modułami były parowane w systemie - info od znajomego punktu INEA.

Falcon pisze że jego karta wraz z jego modułem więc nawet jeżeli jest sparowane to w innej lokalizacji zadziała. Wiem bo sam tak sprawdzałem i działało.

Na dekoderze sam się pojawił, ale jak by co to WTK HD jest na częstotliwości 562 MHz modulacja 256 QAM. Bitrate wideo oscyluje w okolicy 7 Mbit/s, audio MP2 256 kbit/s.

Edited by norbitor2