Jump to content

Recommended Posts

@mati1987nt jeśli chodzi o ofertę TV, jakoś mnie to nie dziwi. Jestem pewien, że długo się nic w tym temacie nie zmieni. Na szczęście zostało mi 6 miesięcy 🙂 i arivederci TV od operatora

Ile razy jeszcze to napiszesz?🙄 Weź ustaw sobie sygnaturę z informacją, że oferta tv Inei jest do bani, oraz ile Ci zostało do końca umowy. Nie ma tygodnia abyś się nie "chwalił" ile Ci zostało do końca umowy.

11 godzin temu, mati1987nt napisał:

A jednak INEA dalej śpi. KINO TV nadal w SD, a miało być w HD.

Oglądasz namiętnie ten kanał? Jeżeli tak to Cię rozumiem, jeżeli nie to nic straconego. Ja np. w życiu jeszcze nic nie obejrzałem na tym kanale, tak jak i na FilmBoxach.

Edited by Falcon

@Falcon   To nie o to chodzi, czy ktoś coś oglądał na danym kanale, czy nie .
Ja myślę, że @mati1987ntma na myśli to, że Inea pod względem  ceny  pakietów  TV, w porównaniu  do konkurencji wypada  bardzo drogo. Operator chwali się nadchodzącą technologią  zwaną 4K,  a kanałów, które są dostępne w średnich pakietach u większości operatorów - w  Inei  brak, nie tylko w jakości  HD. 
Nie ma się czemu dziwić, że  są tutaj ludzie, w tym też ja,  którzy mówią otwarcie, że   oferta mogłaby być  o wiele lepsza. 

Jeżeli  nic się w tej kwestii nie zmieni, jeśli pozyskane  kanały w  w/w technologii, będą również pakietyzowane  jako opcja premium-   ludzie stracą zainteresowanie  ofertą.

Skoro pytasz, ile razy  jeszcze to napiszę- to ja zadam tobie pytanie, ile  czasu jeszcze poświęcisz na uszczypliwości? Zapewniam cię, że  sobie   żadnych sygnatur  nie muszę ustawiać.  Ponieważ  ja, mając świadomość, iż  nie mam  nic w danej chwili do powiedzenia- po prostu się nie odzywam . A jeśli już to robię-  to nie po to, aby  być dla kogoś niezbyt uprzejmym.

To w niczym nikomu nie imponuje :) 

Skoro kilka osób podziela  zdanie na dany temat-  oznacza to, że   to nie jest coś wyimaginowanego.  :) 

Edited by aadacho250
  • Upvote 1

Co do przejścia kanału Kino TV SD na HD to Inea nie może go podmienić bo w pakietach SD jest on gwarantowany i gdyby był tylko w HD to ci abonenci musieliby otrzymać inny kanał albo mieliby możliwość rozwiązania umowy gdyż niemieli by już możliwości dostępu do tego kanału.

• Like 1
  • Haha 1

Ile czekaliście za podłączeniem światłowodu? Kabel leży od jakiegoś września 2018, a z informacji Inea wynika, że "podłączenie w ciągu, kilku kolejnych miesięcy"...

+zero informacji na stronie po wpisaniu adresu "NIESTETY, OBECNIE NIE JESTEŚ W ZASIĘGU USŁUG INEA, ALE CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY."

@MaTyy :ja  nie czekałem długo,  chyba   pięć miesięcy. Najlepiej  pytaj do skutku   na infolinii, stroną się nie sugeruj. Jest aktualizowana z opóźnieniem.
 Mam  rodzinę, która mieszka na wsi, w Wielkopolsce . Jej j nazwa również nie jest ujęta  na stronie, a mimo to- usługi Inea, od   ponad roku są tam dostępne w technologi światłowodowej :) 
Nowy pakiet z bajkami dla dzieci także nie pojawił się  na stronie. 
Za trzy dni minie miesiąc od ostatniego dnia ,, okna otwartego '' z  tymi kanałami.

Edited by aadacho250

13 godzin temu, aadacho250 napisał:

@MaTyy :ja  nie czekałem długo,  chyba   pięć miesięcy. Najlepiej  pytaj do skutku   na infolinii, stroną się nie sugeruj. Jest aktualizowana z opóźnieniem.
 Mam  rodzinę, która mieszka na wsi, w Wielkopolsce . Jej j nazwa również nie jest ujęta  na stronie, a mimo to- usługi Inea, od   ponad roku są tam dostępne w technologi światłowodowej :) 
Nowy pakiet z bajkami dla dzieci także nie pojawił się  na stronie. 
Za trzy dni minie miesiąc od ostatniego dnia ,, okna otwartego '' z  tymi kanałami.

To niezła Inea XD Jak można przez taki długi czas nie aktualizować strony... Co do podłączenia to będę musiał zadzwonić chyba i dopytać co i jak :D

• Like 1

Telefonu nie mam i nie chcę mieć. Co do TV - działa ok, jednak jest jedno duże.,, Ale  ", o którym wypowiedziałem się jakiś czas temu. 

Edited by aadacho250
  • Upvote 1

Witam wszystkich.

Obecnie umowę z INEA mam na internet 150/150 (180/180) do końca marca place 69,99 zł.

Wypowiedzenie wysłane, sam zadzwoniłem do DUK, powiedziałem że interesuje mnie tylko internet 300/300, pierwsza oferta 49,90 zł, ale chyba na 12 miesięcy(nie dosłyszałem), ja zaoferowałem 39,90 zl, miła pani się zgodzila, ale umowa na 24 miesiące.

Zgodziłem się.

Ogólnie internet mają świetny, cena też spoko, jeżeli natomiast chodzi o tv, to jest to jakieś niepozorumienie ta ich oferta.

W NC+ place 30 zł za comfort+ 2 tunery + Multiroom (2 x cameleon).

Jedyny plus ich tv jest taki że idzie po kablu, ja mam antenę na dachu i czasami jak zawieje to muszę włazić na dach, takie uroki czaszy.

PS.

Jeśli kończy wam się umowa, podstawa to wysłać wypowiedzenie i nie godzić się na ich pierwsze oferty, trochę ich przeczekać, wiem coś o tym bo od 15 lat tak robię z nc+ a tu jest podobnie.

Życzę wszystkim udanych negocjacji.

Pozdro 

• Like 1

Wszystko fajnie tylko nie ma opcji byś tak robił 15 lat z NC+ ;).

Tak tylko się czepiam:).

• Haha 1

57 minut temu, sebap napisał:

Wszystko fajnie tylko nie ma opcji byś tak robił 15 lat z NC+ ;).

Tak tylko się czepiam:).

Oki cyfra+ 😄😄😄

Top Kids Jr. HD - nowy kanał został wyszukany u mnie w INEA.

Na chwilę obecną mam brak dostępu. 

Wiadomo gdzie trafi. Do płatnego pakietu Kids Pack.
A swoją drogą nie za dużo już tych dziecięcych kanałów?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Bardzo dużo jest tych kanałów dziecięcych. Z jednej strony jak jest miejsce na częstotliwościach niech je wykorzystują, ale mogliby też pamiętać o dodatkowych kanałach filmowych, np. TNT HD, AMC HD. 

• Upvote 1

Dzisiaj będąc na Piątkowie, widziałem informacje o rozpoczynającej się budowie instalacji sieci Vectra w blokach na osiedlu Chrobrego.

Vectra po przejęciu Echostaru chyba chce trochę namieszać w Poznaniu.

• Like 1

Podobno w poniedziałek Inea ogłosi nową ofertę

Godzinę temu, gigablue napisał:

Dzisiaj będąc na Piątkowie, widziałem informacje o rozpoczynającej się budowie instalacji sieci Vectra w blokach na osiedlu Chrobrego.

Vectra po przejęciu Echostaru chyba chce trochę namieszać w Poznaniu.

Cieszy mnie to 👍 dlatego, że w mojej lokalizacji jest Echostar 🙂

@andi

Podejrzewam, że oferta będzie dotyczyła sprzętu. Odnośnie oferty programowej - cudów się nie spodziewam, biorąc pod uwagę ostatnie dwa lata 🙂

Edited by aadacho250

Myślę, że chodzi o 4K, przynajmniej tak wyglądało to z odpowiedzi pracowników na FB

3 godziny temu, andi napisał:

Podobno w poniedziałek Inea ogłosi nową ofertę emoji3526.png

Skąd informacje? :D I będzie to oferta TV?

Jaka będzie to oferta to nie wiem a informacja jest na Twitterze

@andi, @MaTyy

Nie  wiem, jak Was Panowie, ale mnie w chwili obecnej, przy takich brakach w  ofercie oraz   pakietyzacji  nowych kanałów - jakoś nie specjalnie interesuje   platforma  4K .  Według mnie- lepiej byłoby  najpierw pozyskać kanały, których nie ma  w ofercie, poprzez chociażby ankietę , która mogłaby być dołączona do  faktury za usługi, albo po prostu  operator  mógłby rozesłać do klientów ankietę odnośnie oferty TV. I na jej podstawie pozyskać  nowe kanały.   Następnym  krok to rezygnacja z tworzenia mini pakietów, odpłatnych  dla każdego  pakietu, a dopiero potem  zaprezentowanie nowej platformy :)

Edited by aadacho250
  • Like 1
  • Upvote 1

Tobie nikt nie dogodzi. Gdzie normalny człowiek ma czas na oglądanie nawet ułamka tego co jest już teraz dostępne? Nie masz nic bardziej wartościowego do roboty w życiu niż oglądanie TV?

• Haha 1
  • Confused 1