Jump to content

Recommended Posts

Cytat

Podstawą naszej działalności jest dzisiaj Internet. Nadal jednak rozwijamy nasze pozostałe usługi i teraz kolej na zmiany w ofercie telewizyjnej. Co ważne wszystkie kanały dostępne w tym pakiecie są nowością w INEA

– komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Chyba  "oficer" długo nie pracuje w INEI bo nowością są tylko dwa (TOP KIDS, 2x2) pozostałe były już w ofercie(w starych pakietach ), zaczynam się zastanawiać czy to nie sposób stworzenia ofert z przed PETARDY.

• Like 1

@michalx1974

Chcieliby, aby było tak jak było, lecz niech nie zapominają jeszcze o cenniku sprzed "petardy".

Posted (edited)

Dla mnie jest jasne, że żaden pakiet nie będzie wzbogacony z automatu, abonenci będą musieli robić to sami.  Nie da się nie zauważyć, że INEA jest bardzo zadowolona ze swojego podejścia odnośnie pakietyzacji. Na wypowiedzi niezadowolonych klientów reagują ironicznie. Wystarczy wejść na profil na FB i poczytać. 

Już nie mogę się doczekać końca umowy, 80 dych w kieszeni 🙂

Edited by aadacho250
  • Upvote 1

Jak powinno wyglądać wypowiedzenie umowy i za jakim czasem. Ma ktoś jakiś wzór może?

Obecnie jestem na umowie bezterminowej.

Pakiet Ultra - wczoraj jeszcze było 89 programów w wersji HD, dzisiaj już 90. Co dodali?

Posted (edited)

@radier rezygnuję z TV w sierpniu, ale nie z neta. Także muszę ciebie  częściowo rozczarować, ponieważ od czasu do czasu będę się tutaj odzywał 🙂

Edited by aadacho250
  • Upvote 1

Zajrzałem z ciekawości na oficjalną stronę INEA, bo myśle sobie, że skoro od 7.01 nastąpiła w ofercie TV rozbudowa o nowy pakiet dodatkowy, to może poszły za tym jeszcze jakieś inne zmiany i coś wyszukam ciekawego w nowych regulaminach itp.

W zakładce aktualności - cisza.

W zakładce pakiety / ultra / opcje dodatkowe - cisza.

Pakietu bajka jak nie ma tak nie ma - brak info.

Nawet nie wiedizalem, że mamy kanał w ofercie Nicktoons w wersji SD, który prezentują na stronie (o ile mamy) 🙏🏻

Strona operatora to kompletny diesel - nic dodać, nic ująć.

Nie narzekaj, bo za chwilę ktoś Ci o tym napisze.

U INEI to standard. Żadnych informacji, strona nie aktualizowana.
W zasadzie do dzisiaj nie ma żadnej informacji o wprowadzeniu TVP Info HD, TVP HD, pozostałych kanałów regionalnych TVP. O usunięciu dwóch regionalnych. O pojawieniu się STK w wersji HD, itd, itd.....

Ale widać, to nie jest ważne.

• Like 1

Posted (edited)

#luckylikeinea, strona z wirusem.

edit190109_1707

Strona zablokowana z powodu hijack
Dowiedz się o hijack. Jeśli nie chcesz blokować tej strony, możesz ją
wykluczyć, korzystając z sekcji Wykluczenia.
Domena: croissed.info
Adres IP: 54.230.228.63
Port: 52538
Typ: Wychodzące

Strona zablokowana z powodu złośliwe reklamy
Dowiedz się o złośliwe reklamy. Jeśli nie chcesz blokować tej strony, możesz
ją wykluczyć, korzystając z sekcji Wykluczenia.
Domena: rtrtg3.download
Adres IP: 37.49.225.10
Port: 52667
Typ: Wychodzące

Edited by leckow

W dniu 5.01.2019 o 16:05, longhigh napisał:

Poniżej wyciąg z regulaminu jak przedłużają neta.

6dpBnZG.png

Okazuje się, że to co na papierze to nie zawsze jest obowiązujące. Widocznie są lepsi i gorsi. Dostałem informacje , że są osoby, którym przy przedłużaniu umowy w ofercie utrzymaniowej proponują np dla opcji Fiber 300 Mb za kwotę 59,90 zł. Dosyć to ciekawe, to się chyba nadaje do zgłoszenia do NIK-u.

Nie no dlaczego? To są negocjacje. Oni dają propozycje, można odmówić, a nie trzeba przyjmować. Tak jest i w Polsacie i w nc+ chociażby. Szkoda tylko, że mamy tutaj społeczność dość dużą, ale ciężko dowiedzieć się cokolwiek, co można uzyskać. Wejdzie się na dział nc+, Polsat, wszędzie są całe wątki o ofertach utrzymaniowych. Wszystko rozpisane, co i za ile można uzyskać.

• Like 1

Czy trafiają się Wam krótkie "ścinki" podczas oglądania TV? U mnie jest to widoczne szczególnie na TVN HD - wymieniłem już kabel z beczką (kiedyś rozgałęziony) na pojedynczy odcinek, siła sygnału to minimum 77/100, w zależności od kanału, jakość zawsze 100, a i tak co jakiś czas widać błędy transmisji na kanałach. Można coś na to poradzić?

Od jakiś 3 tygodni ma problem z internetem, ponieważ rozłącza mnie z niektórymi rzeczami/serwerami/programami i to tak trwa 5-15 sekund. W ciągu dnia jest tak co kilka minut, godzinę, dwie godziny, trzy godziny, itd.

Strasznie to irytuje. Ten sam problem mam po kablu i po Wi-Fi. Nawet na innych urządzenia jest to samo.

Szkoda słów na taki internet. Mam niby 1 Gb/s, ale bynajmniej niestabilne.

Edited by Barti
Poprawiono czytelność postu.

To zgłaszaj na infolinię techniczną, zamiast na forum. Jakieś własne routery masz?

20 godzin temu, DokGrej napisał:

Od jakiś 3 tygodni ma problem z internetem, ponieważ rozłącza mnie z niektórymi rzeczami/serwerami/programami i to tak trwa 5-15 sekund. W ciągu dnia jest tak co kilka minut, godzinę, dwie godziny, trzy godziny, itd.

Strasznie to irytuje. Ten sam problem mam po kablu i po Wi-Fi. Nawet na innych urządzenia jest to samo.

Szkoda słów na taki internet. Mam niby 1 Gb/s, ale bynajmniej niestabilne.

Kiedyś miałem coś podobnego, okazało się że jeden z moich komputerów miał jakiegoś wirusa i resetował router Inea. Objawiało się to tym, że w ciągu godziny na kilka sekund zanikał internet. Kilkukrotne przyjazdy techników, pomiary sieci nic nie wykazywały. Podczas rozmowy technik stwierdził, że kiedyś coś takiego było u innego klienta i przyczyną był komputer klienta. Po rozmowie zacząłem czyścić i sprawdzać komputery, co w ostatnim czasie instalowałem i poznajdywałem mnóstwo niechcianych rzeczy. Wszystko wróciło do normy po "posprzątaniu" komputerów.

Edited by Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Ja ostatnio  "walczyłem" z działem technicznym INEI. Przenosiłem cztery numery telefonu komórkowego. Trzy poszły gładko 10 grudnia. Okazało się, że ktoś z działu zajmującym się przenoszeniem telefonów dał "ciała" i nie przesłał odpowiednich dokumentów do poprzedniego. Dalej wydzwaniałem i w końcu podano datę 10.01.2019r. No i miało być już wszystko OK, przyszedł wyznaczony termin i... cisza. Telefon "ogłuchł" 10 stycznia i komunikat po wybraniu numeru: "numer nie istnieje". Myślałem, że mnie szlag trafi! Zaczęła się gehenna, codzienne telefony do działu technicznego i za każdym razem inne tłumaczenie! Kiedy będzie działał, nie wiadomo. Czekać. Już 17-tego o godzinie 00:30 numer został aktywowany.

Edited by Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście, liczne literówki! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Przedłużenie umowy - internet - info. Niestety na papierze jedno, w życiu co innego. Przy przedłużeniu umowy na kolejne 2 lata cena za internet 300/300 Mb wyniosła mnie 59,90. Pan mnie poinformował, że to co napisane w promocji na papierze to nie dotyczy mnie. Jestem jakiś gorszy, inny?

Czy na ZOOM TV macie głoś?

Od południa brak dźwięku, a u sąsiadów piksele.

Dźwięk jest. Właśnie kończy się "Miś".

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.