Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mnie obecnie w domu i poważnie nic nie dodali, nawet okna otwartego nie zrobili na Mikołaja? Nieźle ich poniosło przez tą usługę internet..

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie osobiście ta kablówka skończyła się lata temu.Oferta TV jest żenująca. Dekodery anarchia, obsługa, awaryjność (światłowód net bez zarzutu). To, że mają właśnie doskonały net, nie zwalnia ich, by nie mieć doskonalej TV. Gdy byłem młodszy i kablówka wchodziła w moje rejony i później, gdy zostały  jakby na rynku dwie platformy cyfrowe, myślałem, że będę mieć w końcu wszystko w jednej skrzynce za spoko hajs. Wewnętrznie testują platformę  4K IPTV, nowy dekoder IPTV. Tyle tylko dowiedziałem się od przyjaciela, który tam pracuje. Smutno i tyle tylko w temacie.

Edytowane przez Barti
Niechlujna, chaotyczna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To podobnie jak było z TVP Info HD. Zaczęli od IPTV.
Dobry znak

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na FB twierdzą, że warto czekać na prezenty gwiazdkowe...  😆

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To lepiej aby postawili na fajerwerki... Mają doświadczenie z noworoczną petardą. 😎

Oby Gwiazdor tylko nie pootwierał okien, niech pakuje się przez komin z trwalszą ofertą.

• Haha 1
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze ma problem z kanałami nadawanymi na częstotliwości 474.000? Od kilku dni jest coraz gorzej z Polsatem HD (zakłócenia, kwadraty itp), dzisiaj w ogóle nie da się oglądać. Zastanawiam się co może być przyczyną, inne kanały (z innych częstotliwości) działają prawidłowo. Mam światłowód i z niego sygnał do TV z modułem CAM, więc raczej odpada zakłócanie przez kogoś innego wpuszczającego coś w sieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Nie pomogło.

Problem rozwiązany: przyczyną okazał się światłowód, który lekko wysuną się z urządzenia GPON. Docisnąłem i wszystko wróciło do normy, brak zakłóceń. Co dziwne internet cały czas działał z pełną prędkością.

Edytowane przez Małynierob
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jak Panie i Panowie?
Czy ten tydzień przyniesie jakieś zmiany w naszej ofercie?
Akurat w moim przypadku liczylbym na podwyższenie prędkości wysyłania abonentom nie odbierającym internetu FTTH.
W moim przypadku 250/25 gdyby zwiększyli mi na 250/50 byłbym zadowolony.
Co do oferty TV, podmiana kilku kanałów z SD na HD i byłoby OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Realnie na to patrząc, miło by było gdyby sami zaskoczyli pozytywnie tymi zmianami i tak jak piszesz @andi dodali odpowiedniki HD do obecnych wersji SD, ale też uzupełnili o nowości w ofercie, gdzie już w platformach nc+ czy CP wiele kanałów jest od dłuższego czasu standardem, a INEA brak. Sami sobie takie braki zgotowali z roku na rok nie urozmaicając odpowiednio oferty TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do nowych kanałów, marzy mi się Discovery Historia (zgłaszany od lat) oraz kanały Viasatu...
Może jeszcze TNT oraz uzupełnienie Eleven o 4 kanał.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja  szczerze wątpię. Nawet jeśli pojawią się nowe kanały - wcale nie zdziwiłoby mnie, gdyby trzeba było za nie dodatkowo zapłacić, bez względu na wykupiony pakiet. Być mże masowe rezgnacje z usługi telewizji, zmieniłyby strategię operatora.  Odpowiedzi odnośnie poszerzenia oferty programowej, są wciąż takie same. Dla odmiany  zdarzają również nieuprzejme. 

Widać bardzo duże skupienie na usłudze internetowej. 

Jeszcze nigdy nie cieszyłem się z tego, że koniec umowy jest coraz bliżej. 

Edytowane przez aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi