Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wykonawca zrealizuje zakres inwestycji, w terminie określonym w umowie, następuje odbiór techniczny.

W tym przypadku potrzebna była znajomość zakresu prac i termin zakończenia inwestycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.11.2018 o 21:35, Realok napisał:

Osobiście nie narzekam na ofertę tv bo nie jest ona moim priorytetem. Jestem tylko ciekaw nadchodzącej wersji 4k - przede wszystkim ile i które kanały będą w tej wersji.

Ciekaw jestem również ceny za ten wariant - powyższe kwestie będą decydowały o atrakcyjności tej oferty i o tym czy warto będzie przerzucić się na 4k.

Sam krok z symetrią łącza rewelacyjny i generalnie w ten sposób Inea odskoczyła konkurencji - póki co nie mam do czego tego wykorzystać, ale jak to mówią "fajnie jest mieć" ;)

Na pewno będzie Travel 4K :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pincet A jaka będzie wersja językowa ? Angielska, Czeska czy Niemiecka ?

Miałem okazję oglądać ten kanał jeszcze jak był niekodowany w satelity Hot Bird oraz poprzez kartę HD+ (wersja niemiecka) i robił na mnie wrażenie pod kątem zawartości programowej jak i jakości obrazu, bitrate na poziomie ~16-18MBit/s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie mam zielonego pojęcia, wiem że osoby, które testują nowy dekoder mają Travel 4K jako jedyny kanał 4K stąd zakładam, że będzie na pewno w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą ciekawę czy udostępnią wersje 4K przez moduły CI/CI+ czy będzie trzeba spełnić ich dodatkowe kryteria w posiadaniu odpowiedniej prędkości internetu plus ich dekoder, no i oczywiście pewnie nowa lojalka na 24 m-ce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Na tę chwilę z tego co wiem 4K będzie tylko przez dedykowany dekoder, który nie będzie działał w technologii DVB-C więc wątpliwe, żeby w przyszłości udostępnili 4K przez moduły.

2. Telewizja 4K będzie działała bez Internetu od Inea :) Pytanie jak ułożą produkty, ale z racji tego, że nie spodziewałbym się wysypu kanałów 4K na dzień dobry to pewnie nie zrobią jakichś kosmicznych warunków cenowych/ofertowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Decydując się już na nowy dekoder Ultra HD mogliby się porozumieć z C+, gdzie jest dostępny kanał 4K. Jeżeli szykują nową ofertę jak piszesz pod wyłącznie kanał Travel   4K to szczerze powiem, lepszym rozwiązaniem byłoby skupienie się nad poprawą oferty TV i jakości HD, bo coś czuje, że bedzie wtedy jeszcze większa stagnacja.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, shark napisał:

Decydując się już na nowy dekoder Ultra HD mogliby się porozumieć z C+, gdzie jest dostępny kanał 4K. Jeżeli szykują nową ofertę jak piszesz pod wyłącznie kanał Travel   4K to szczerze powiem, lepszym rozwiązaniem byłoby skupienie się nad poprawą oferty TV i jakości HD, bo coś czuje, że bedzie wtedy jeszcze większa stagnacja.

Dokładnie. Grudzień coraz bliżej, a nowości  ani widu  w ofercie tv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzcie co dziś znalazłem w skrzynce.

EDIT// To Orange.

e16d57a50f43237278b44bde012b2aa0.jpg

Edytowane przez radier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no zakładam, że jak już zakończą się zamknięte testy to będzie coś więcej niż Travel 4K ale niczego nie można być pewnym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi