Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Od 6 paź TVN Turbo ponownie w sieci analogowej TKP Poznań, na kanale K-47, :) dodatkowo dołączono do oferty TVN Gra kanał S-18. Ciekawe czy umowa podpisana przez TKP Poznań a ITI mówi o włączaniu kolejnych kanałów tematycznych TVN? Np, n-sport, TVN Lingua itd.? Obecnie są: TVN Siedem, TVN, TVN24, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo i TVN Gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie następiła zmiana oprogramowania na tunerach cyfrowych Technisat. Jak na razie nie zauważyłem większych zmian, w liście programów doszedł drugi pod nazwą Test2, trochę rozbudowali menu dostęp warunkowy a w liście programów przy nazwach pojawił się napis EPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od wczoraj pojawiło się 11 testów programów tv w kablówce.

 

Z EPG wynika że będzie min. TRAVEL CHANNEL, AXN CRIME ,AXN SC - FI

będą dostępne w pakiecie INEA RELAKS.

 

Ciekawe za ile i od kiedy i co jeszcze włączą.

 

Jak narazie ta chyba największa ilość jednorazowo dołączonych testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wczoraj włączono 11 testów, na trzech kanałach przy nazwach:TEST2, Program 511, Program 809 jest EPG z którego wynika, że będą to AXN SCI-FI, AXN CRIME, TRAVEL, pozostałe narazie bez EPG więc nie wiadomo co to będzie. Dzwoniłem dziś do BOK INEI i ocztywiście Pan nie potwierdził ani nie zaprzeczył iż te trzy kanały się pojawią, dodał też, że od przyszłego tygodnia pojawi się "rewolucja" w pakietach. Pojawią się nowe nazwy pakietów z tego wynika, że jednym z nich będzie INEA RELAKS bo taki opis jest przy EPG jednego z AXN-ów. Żadnych szczegółów nie podał, jak coś się więcej dowiecie to dajcie znać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że http://www.inea.pl nie jest uaktualniana na bieżąco, info o włączeniu TVP Sport pojawiła się dopiero po 2 tygodniach, pozostanie nam jedynie śledzenie co się zmienia w naszych dekoderach. A swoją drogą to ciekawy jestem tych pakietów i ich cen,

Ps.

Na tych pozostałych kanałach testowych w opcji wyboru języka przy kilku pojawia się niemiecki, czyżby mieli zdublować niemieckie kanały które są dostępne w przekazie analogowym?

 

Do admina: godzina pojawiająca się przy wiadomościach jest o +1 do przodu !!

Edycja pitter: ustaw w swoim profilu odpowiednią strefę czasową, wtedy wszystko będzie OK.

 

dziękuję, faktycznie miałem źle ustawiony profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem maila do biura i dostałem odpowiedź - cytuje

 

Oferta nowych 8 nowych pakietów tematycznych będzie dostępna już wkrótce

(najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu).

Będą to:

-INEA Relax

-INEA Bajka

-INEA AXN

-INEA Film

-INEA Muzyka

-INEA Świat

-INEA Sport

-Playboy

Umówmy się że dokładną specyfikację cenową i wykaz programów (dodawane

są nowe) prześlę do Pana w dniu wprowadzenia oferty.

Aby zostać abonentem któregokolwiek z nowych pakietów trzeba będzie

zrezygnować z Pakietu Rodzinnego (wycofany ze sprzedaży dla nowych

abonentów) i przejść na nowy Pakiet Podstawowy Cyfrowy (46,90)

(dzisiejsze programy dublowane) a następnie dobrać sobie dowolny pakiet.

W Pana przypadku byłyby możliwe dwa warianty:

1. Jeżeli cena łączna za programy TV z pakietów które wybrałby Pan po

ewentualnej zmianie byłaby niższa niż obecnie to zgodnie z cennikiem

byłby Pan zobligowany do zapłaty 30zł za zmianę pakietu w dół.

2. Jeżeli cena łączna za programy TV z pakietów które wybrałby Pan po

ewentualnej zmianie byłaby wyższa bądź równa do obecnej to zmiana

dokonywana jest bezpłatnie.

 

Wydaje się że będzie drożej. ZOBACZYMY :?:

 

Edycja Mr. Orbita: Poprawione cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie !!!!! Ciekawe czy do pakietu film wejdzie C+ i HBO ? Czy pozostaną oddzielną ofertą dodatkowo płatną, ja w tej chwili za całą ofertę bez CINEMAX-ów płacę 110,80 (wraz z C+ i HBO) obawiam się, że faktycznie może być drożej, zobaczymy, wysłałem do BOK również e'maila. Zobaczymy czy dostanę odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przed chwilą rozmawialem z BOK i będzie:

 

- ceny pakietów wachać się będą od 4 do 11 zl

 

- nowości to w pakiecie AXN będzie: AXN CRIME ,AXN SC - FI na 100%

 

- w innych raczej nic nowego nie będzie

 

- cena wyjściowa to 46,90 zl (w tej cenie mamy to co do teraz bylo w pakiecie podstawowym) i do tego dobieramy pakiety, ma być promocja dla tych którzy chcą wszystkie wziąść to będzie kosztować 23 zl czyli 46,90 + 23,00 = 69,90 oczywiście bez HBO i C+ te todatkowo platne

 

Panowie i panie czhyba czas zrobic kablówcwe PA PA

I wybrać jakąś platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał MICHALX1974 to w pakietach mają być nowe programy, można to wywnioskować min. z tych 10 nowych pozycji w spisie programów. Natomiast ceny to "masakra" biorąc wszystko to co miałem do tej pory płacę 24,10 zł / m-c więcej !!!!!! bardzo drogo. Cena zblizyła się do najbogatszego pakietu CYFRY+.

 

Przed chwilą rozmawiałem z panem z BOK (bardzo, bardzo tajemniczy) nic konkretnie nie chciał powiedzieć, był bardzo zdziwiony, że ja coś wiem na temat pakietów, powiedział jedynie, że od jutra lub środy startują pakiety, nie znika pakiet rodzinny (będzie go można odpowiednio dla swoich potrzeb modyfikować) Zapytałem czy w pakiecie sportowym pojawią się nowe kanały sport, powiedział, że tak ale żadnych oficjalnych info przed dniem jutrzejszym. Zobaczymy, a może Wam uda się coś już dzisiaj wyciągnąć?

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem dekoder TechniSat MF4-k (w TESAT). Jakość obrazu cyfrowego jest lepsza niż z analogu, ale nie jest olśniewająca. Kabel Scart dołączony do dekodera wygląda strasznie dziadowsko (antenowy zresztą również, ale ten sobie zrobię własnym sumptem). Czy ktoś wymieniał go na inny i czy jest poprawa w obrazie?

I jeszcze jedno pytanko: czy lista kanałów sama się aktualizuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, oprócz EUROSPORT2 i ew. BOOMERANG dla dzieci nic specjalnego, oprócz cen, strasznie jestem zaskoczony ogromem podwyżki. Ja do tej pory płaciłem za pakiet podstawowy + pakiet rodzinny 45,80 zł i miałem wszystko tj. POLAST SPORT EXTRA, TVP SPORT itd. a w tej chwili cena wzrasta do 46,90 ale zabierają wszystko i dobieram sobie ew. pakiety, czyli chcąc mieć znowu wszystko dopłacam 24,90 !!!!!!!!

Czyli musiałbym płacić 69,90 + 39,00 (CANAL+) + 26,00 (HBO) = 134,90 (drożej o 22%)

Nie chce mi się sprawdzać w ofercie CANAL+ cyfrowego ale jest to cena zbliżona do najbogatszego pakietu.

:( :( :( :( :( :(

 

Po dogłębnej analizie cennika nie jest tak źle, chociaż i tak drożej ale o ok.9 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc... Na pewno nikt z Was nie wymieniał kabla... A jeśli nie, to polecam, bo NAPRAWDĘ warto. Ja co prawda lekko przegiąłem w drugą stronę (zafundowałem sobie Techlinka Wires CR - chwila słabości), ale obraz jest w tej chwili obłędny, szczególnie z Polsatu (rozdziałka 720x576, bitrate do 5-6 Mbps chwilami). Również wymiana antenowego badziewia na porządny kabel własnej roboty zaowocowała poprawą sygnału analogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...