Skocz do zawartości

Nowa oferta z pakietem Komfort+


tomkep
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby lepiej dodać w końcu paczkę CANAL+ w ofercie na kartę. "Elitarnych" treści już i tak mają coraz mniej, więc nie ma co się upierać żeby była dostępna tylko dla klientów abonamentowych tym bardziej, że można już ją wykupić w ramach usługi player+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś dodadzą, widać że teraz ta oferta jest tylko rozwijana.

 

Z drugiej strony w pre-paidzie powinno być trochę drożej niż w abonamencie bo to bez zobowiązań a tu Man Pack kosztuje 20zł a w ICA przy abonamencie mam 30zł... Gdzie sens, gdzie logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przecież, pytanie jednak było inne.

 

Oglądają ludzie, nawet z tego forum.  :wink:

Poza tym, gdyby nikt nie oglądał to nie byłyby takie kanały w ogóle oferowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony w pre-paidzie powinno być trochę drożej niż w abonamencie bo to bez zobowiązań a tu Man Pack kosztuje 20zł a w ICA przy abonamencie mam 30zł... Gdzie sens, gdzie logika?

W prepaid musisz zapłacić za dekoder z góry więc nie płacisz za niego co miesiąc dlatego jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to niby oferty na kartę muszą być droższe? :)

 

Nie wiem czy pamiętasz, ale usługi komórkowe kiedyś w ramach prepaidu też były dużo droższe i mniej opłacalne od abonamentu. Tym czasem teraz wszystko się odwróciło. Trend jest teraz taki, że prepaid jest dużo bardziej opłacalny pod każdym względem.

 

Chciałbym doczekać takich ofert i tu.

 

Poza tym, gdyby oferta na kartę była prawilna i nie przestrzelona jak obecnie to nc+ mogłoby tylko tym zyskać, ale oni są chyba zbyt uparci żeby to zrozumieć. Widocznie pieniądze karciarzy im śmierdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezterminówka zawsze jest droższa i jest to zrozumiałe. Jak jest umowa terminowa, to operator ma gwarancje wpływu kasy przez określony czas. W przypadku umowy bezterminowej takiej gwarancji nie ma i operator rekomompensuje sobie to wyższymi cenami.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte nawiązanie do posta przeniesionego do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jednak w prepaidzie znajdziemy ograniczenie prędkości Internetu, część usług jest też zarezerwowana tylko dla ofert postpaid, nie ma także rabatów z tytułu większej ilości numerów na jednym koncie aboneckim no i trzeba również pamiętać o ważności konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ograniczenie prędkości internetu - takie rzeczy tylko w Erze (T-Mobile ;)). W Play niby też ale tylko na papierze.

2. Tylko Orange i Plus rezerwują część usług dla postpaid (wificalling za granicą (to tylko w Orange ma miejsce), rozmowy oczekujące, przekierowanie połączeń). Jeszcze T-Mobile limituje VoWIFI i VoLTE dla wybranych taryf postpaid. Nawet niektóre taryfy korpo nie mają tych usług. :P

3. Nie ma rabatów za więcej numerów na jednym koncie, bo oferty są tańsze. A w Plusie np. takie rabaty są.

4. Większość prepaidów ma roczną ważność.

 

Wybaczcie OT :)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 17.10.2017 o 11:36, yyyeeeepppp napisał:

Dobra, Panowie, przyznaję się bez bicia. Naoglądałam się nowych znaczków (tj. logo TV w ofercie) i oczopląsów dostałam.

Wlazłam jednak przed chwilą w "program TV" zerknąć co te niby nowe stacje nadają.

Już nie chcę KOMFORT+ a oferta powinna nazywać się KATORGA+.

Zerknęłam w Discovery Life, Discovery, Discovery Historia, AXN, AXN Spin, Nat. Geo. People, Nat. Geo., Nat. Geo Wild, TVN Fabuła, FOX i TLC.

Do Travel i Active Family nawet nie zaglądałam.

Myślałam że Dicovery Historia ma coś wspólnego z historią i ma ale tylko historię stacji Discovery HD czyli jedna wielka hała i powtórka BIS do kwadratu a kwadrat do ntej.

Ten KOMFORT+ nie jest wart 10zł.

Bez przesady, w tym pakiecie da się znaleźć coś ciekawego, choćby kanał Polsat Crime+Investigation, BBC Brit i kanały Disney'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...