Skocz do zawartości

Jakiego typu kanału brakuje Ci w NTC?


Patjyk
 Udostępnij

Jakiego typu kanału Ci najbardziej brakuje?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. j.w

    • Kanału ogólnotematycznego (napisz w kom. jaki?)
      0
    • Kanału sportowego (napisz w kom. jaki?)
    • Kanału informacyjnego (napisz w kom. jaki?)
    • Kanału filmowo-serialowego (napisz w kom. jaki?)
    • Kanału dokumentalnego (napisz w kom. jaki?)
    • Kanału dziecięcego (napisz w kom. jaki?)
      0
    • Kanału lifestylowego (napisz w kom. jaki?)
      0
    • Kanału muzycznego (napisz w kom. jaki?)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Brakuje kanału sportowego. Wstyd żeby nie było ani jednego.

Publiczna powinna dać TVP Sport, cokolwiek tam jest bądź brakuje, jest to nadawca publiczny i powinien nadawać niekodowanie (przynajmniej w naziemnej) wszystkie swoje kanały a nie jak obecnie koduje Seriale i Sport, Polonię pomijam bo to kanał z założenia dla zagranicy.

Osobiście uważam za błędny wybór Eurosport do NTC, bo niemiecki jest dostępny FTA z Astry, więc by się to dublowało, choć ramówki nieco się różnią.

Co do kanałów informacyjnych, to również kanały stacji komercyjnych powinny być nadawane FTA z satelity, choćby i w SD, a w HD płatne dla kablówek i platform satelitarnych. Wówczas naziemną mogliby sobie odpuścić. Tuner combo i odbiór już jest.

Edytowane przez moimzdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dobrego muzycznego kanału mi brakuje. Nie tylko teledyski non stop, ale i koncerty, serwisy muzyczne, bloki tematyczne z różną muzyką i przede wszystkim z prezenterami na żywo. Wiem, że to w dzisiejszych czasach mission impossible. Ale czegoś takiego mi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4FUN TV za TV6 i 4FUN DANCE za Polo TV. Od czasu gdy chyba już nie ma Godlewskich ten kanał jest naprawdę spoko :) pasowałoby mi też CC Family (za Ricka i Morty'ego), wiem że jest w płatnym MUX 4 ale nawet mi tego telewizor nie wykrywa. Za TVP Sport w SD i TVP Rozrywkę dodałbym TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...