Jump to content
pablo21

Promocje typu "otwarte okno" w Platformie CANAL+

Recommended Posts

Te otwarte okna są też w ofercie na kartę? Nigdy się temu nie przyglądałem. Jak było w ubiegłym roku? Użytkownicy ofert na doładowania też coś dostali?

W dniu 29.11.2018 o 16:53, roberttosat napisał:

Od 3 grudnia do 3 stycznia okno otwarte:

- od Entry pakiet Extra (bez Trace Urban, Activ Family, CBS Europa i Action) + History/H2

- od Startu kolekcje FoxPlay i NG Play

Działa komuś w promocji to History/H2 ?

Tak w ogóle to chyba jedyne źródło informacji o tej promocji (cytowany powyżej wpis)? Brak oficjalnego komunikatu nadawcy jak też brak doniesień medialnych na ten temat. To nie jest przypadkiem jakiś fake news? Przed rokiem otwarte okno ruszyło 7 grudnia, ponadto aby można było mówić o "otwartym oknie", to kanały powinny być dostępne dla każdego klienta, a nie od jakichś wybranych pakietów.

Edited by jaszek

I teoretycznie jest dla wszystkich (bo na razie nie działa) - entry to podstawa podstaw. A kolekcje są dostępne od pakietu wyższego czyli od start.

Ponowiłem uprawnienia i u mnie nie ruszyły, może uruchamiają według stażu ? Mam Start+ abonament.

Czy nadal jest otwarte okno na Comedy Central? Była promocja do 30 listopada, potem kanały zgasły. Dziś jednak włączam tv tam gdzie mam moduł z pakietem Comfort i kanały Comedy Central znowu świecą. Dodam że inne kanały z pakietu Extra nie działają.

Ja mam Start+ w ramach TnK i dodatkowe kanały działają. Chociaż nie wszystkie.  Nie ma np. Fox Comedy.

Mam też pakiet Extra z Canal+ i mam dostępną kolekcje NG Play,  ale już Fox Play mam zablokowany. 

Mam pakiet Start+ i mi świeci w otwartym oknie praktycznie cały pakiet Extra+.

W pakiecie Extra+ jest Eleven Sport 4 HD który też świeci.

Fox Comedy HD nie działa.

Edited by tweed77

17 godzin temu, vigoo napisał:

Działa komuś w promocji to History/H2 ?

Wczoraj jak i dzisiaj, kanały History oraz H2 u mnie „jeszcze” nie świecą. Mam pakiet Extra+. Nie przejmuje się zbytnio tym, bo mogę się w każdej chwili przełączyć na kablówkę i tam je w swoim pakiecie posiadam. Ale, skoro jest to zakomunikowane, to puściłem chwile temu w ICA aktualizacje uprawnień i popołudniu sprawdzę.

U mnie te kanały działają. 

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

U mnie nie ma żadnych dodatkowych kanałów, a uprawnienia wczoraj ponawiane. Problem jest taki, że nic oficjalnie nie było podane do wiadomości o jakimś otwartym oknie. Więc na co się powołać np. na infolinii? Na wpis z forum żeby zostać wyśmianym?

U mnie dziś daty uprawnień się zaktualizowały i nadal brak kanałów, mam tylko to co było. Kanałów z otwartego okna brak.

Ja swój dekoder spakowałem do wymiany ponieważ głupieje po podłączeniu dysku, a przecież  Sagemcom DSIW74 jest PVR Readyy i powinien prawidłowo pracować z dyskiem. Dla pewności sprawdziłem pracę z innymi dekoderami NC+ jak ADB 2849, Sagemcom dsi83 oraz  dsi87 i wszystkie dobrze pracują z dyskiem. Infolinia też zaleca wymianę na inny model i myślę to jutro zrobić.

Dopiero po wymianie jak wskoczą kanały z promocji upomnę się, dotychczas włączyłem MMP na Black Friday i te ruszyły bez problemu, więc podejrzewam coś z brakiem nadania uprawnień na kanały z "otwartego okna".

Po wczorajszych przesłanych ręcznie uprawnieniach na kartę w ICA kanały: History HD oraz H2 HD u mnie już świecą w pakiecie Extra+.

U mnie działają wszystkie kanały z pakietu Extra+, które miały być w "otwartym oknie"  oprócz FOX Comedy. Działa też FOX Play,  natomiast Nat Geo Play nie działa, aktualizacja nie pomogła.

Edited by fan tv

Panowie, od kiedy jest ten odkodowany dostęp do dwóch kanałów History? Bo ja cały czas mam zablokowane.

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.