Skocz do zawartości

Cool TV


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy kanał telewizyjny. Praktycznie nic o nim nie wiemy, nie znamy nadawcy, nie ma żadnej strony internetowej, również Lyngsat nic o nim nie wie. Taki dziwny przypadek :lol:

 

Mowa o Cool TV...

 

Jedynie co udało mi się znaleźć, to logo kanału zamieszczone przez stronę Lyngsat :wink:

cool_tv.jpg

 

 

 

Kilka miesięcy temu z satelitarnym przekazem wystartował na satelicie Hot Bird - 13.0E. Nie jest bliżej określona tematyka kanału, jednak ostatnio zauważam sporo ciekawych audycji emitowanych na tym kanale (wszystko w języku angielskim).

 

Dzisiaj wieczorem na antenie został nadany amerykański film z oryginalnym lektorem. Tuż po filmie kanał zaserwował cuś z muzyki country. Oprócz tego są nadawane sporty ekstremalne, transmisje gry w pokera i wiele innych filmików ukazujących życie w nocnych klubach itp. (nie wiem jak to inaczej nazwać :P ).

 

 

Dane techniczne:

 

satelita: Hot Bird 6 - 13.0E

częstotliwość: tp. 92 (12.558 V SR=27500 FEC=3/4)

 

PID V= 2580

PID A= 2581

PID PCR= 2580

SID= 9354

Kodowanie: brak

 

 

Czy zwróciliście uwagę już wcześniej na tą stację? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Co ciekawe chyba dostali jakieś dofinansowanie, bo program stał się dość ciekawy. Chyba trzy dni temu skanując 13E zatrzymałem się na nim i trafiłem na poranny show The Morning Buzz - byli prezenterzy, pogoda, reklamy, ciekawe informacje. Niby nic szczsególnego, ale nadawano go w godzinach popołudniowych, a to dlatego, ponieważ to kanał z USA (u nich jest wtedy rano). Realizacja dynamiczna i nowoczesna - widać, że "zgapiona" od NBC (dosyły NBC są na 15W - także można podglądać). Mieli tylko problemy z poziomami dźwięku - nawet reklamy między sobą różniły się głośnością. Polecam rzucić okiem - podglądanie co dzieje się gdzieś w odległych zakątkach świata jest ciekawym zajęciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...