Jump to content
Emil.1603

player+ – wspólna oferta player.pl oraz Platformy CANAL+

Recommended Posts

Oglądam teraz hgtv i domo via Player w Samsung smart tv i mam rozjechany obraz z dźwiękiem.
Czy ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć?

Najprościej by bylo poczekać az beda w Polsce seriale w iTunes. wtedy zamiast kupować ten badziew jakim jest player+ kupujesz season pass na poszczegolny serial :)

W pakiecie canal+hbo mam odkodowane wszystkie kanały z grupy Discovery, Tlc, Travel Channel, Animal Planet, Metro

Ja też tak mam - ciekawe jak będzie z odnowieniem subskrypcji... Znikną kanały tematyczne nc+? Nie dostałem informacji o zmianach

4 minuty temu, rotalplus napisał:

Ja też tak mam - ciekawe jak będzie z odnowieniem subskrypcji... Znikną kanały tematyczne nc+? Nie dostałem informacji o zmianach

a dlaczego mają zniknąć?

Już doczytałem, że prawa nabyte zostają zachowane . Tylko czy kanały z BEST TV są nadal świadczone dla obecnych subskrybentów?

Przy okazji gdyby ktoś miał problem z kanałami LIVE TV na Android TV :

Cytat

Android TV - komunikat IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE

Obecnie Klienci wybranych sieci mogą obserwować błąd IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE w aplikacji Android TV. Nasz Dział Techniczny analizuje przyczyny tej sytuacji i stara się znaleźć rozwiązanie. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do korzystania z aplikacji przy połączeniu z alternatywną siecią (np. hotspot z sieci LTE w smartfonie) lub oglądania kanałów LIVE na innych urządzeniach.

Edited by rotalplus

6 godzin temu, rotalplus napisał:

Android TV - komunikat IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE

Obecnie Klienci wybranych sieci mogą obserwować błąd IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE w aplikacji Android TV. Nasz Dział Techniczny analizuje przyczyny tej sytuacji i stara się znaleźć rozwiązanie. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do korzystania z aplikacji przy połączeniu z alternatywną siecią (np. hotspot z sieci LTE w smartfonie) lub oglądania kanałów LIVE na innych urządzeniach.

Wersja aplikacji ATV 1.0.83  ; Mobile 5.1.1 sprawdza czy w systemie jest aktywne połączenie VPN, jeżeli jest to niczego nie odtworzysz i zobaczysz w.w błąd.

Popularne adblokery na Androida typu Adguard, Blokada, Dns66 itd. tworzą VPN do localhosta w celu ubijania reklam.

Jak widać znaleźli sposób na wykrycie takiego działania, ale sami chyba nie wiedzą co zrobili skoro wstawili do pomocy ten komunikat :D . Został downgrade aplikcji, bloker w DNS lub Pihole/Adguard home na zewnętrznych urządzeniach :)

mBd.jpg

Edited by kozaa

Jak to teraz jest z tą ofertą piszą że w pakiecie Canal+ jest tylko 11 kanałów a działają mi również te że start VOD+tv ?