Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Już doczytałem, że prawa nabyte zostają zachowane . Tylko czy kanały z BEST TV są nadal świadczone dla obecnych subskrybentów?

Przy okazji gdyby ktoś miał problem z kanałami LIVE TV na Android TV :

Cytat

 

Android TV - komunikat IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE

Obecnie Klienci wybranych sieci mogą obserwować błąd IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE w aplikacji Android TV. Nasz Dział Techniczny analizuje przyczyny tej sytuacji i stara się znaleźć rozwiązanie. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do korzystania z aplikacji przy połączeniu z alternatywną siecią (np. hotspot z sieci LTE w smartfonie) lub oglądania kanałów LIVE na innych urządzeniach.

 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rotalplus napisał:

Android TV - komunikat IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE

Obecnie Klienci wybranych sieci mogą obserwować błąd IN/S/ED (3) podczas korzystania z kanałów LIVE w aplikacji Android TV. Nasz Dział Techniczny analizuje przyczyny tej sytuacji i stara się znaleźć rozwiązanie. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do korzystania z aplikacji przy połączeniu z alternatywną siecią (np. hotspot z sieci LTE w smartfonie) lub oglądania kanałów LIVE na innych urządzeniach.

 

Wersja aplikacji ATV 1.0.83  ; Mobile 5.1.1 sprawdza czy w systemie jest aktywne połączenie VPN, jeżeli jest to niczego nie odtworzysz i zobaczysz w.w błąd.

Popularne adblokery na Androida typu Adguard, Blokada, Dns66 itd. tworzą VPN do localhosta w celu ubijania reklam.

Jak widać znaleźli sposób na wykrycie takiego działania, ale sami chyba nie wiedzą co zrobili skoro wstawili do pomocy ten komunikat :D . Został downgrade aplikcji, bloker w DNS lub Pihole/Adguard home na zewnętrznych urządzeniach :)

 

mBd.jpg

Edytowane przez kozaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.04.2020 o 17:54, On0818 napisał:

Jak to teraz jest z tą ofertą piszą że w pakiecie Canal+ jest tylko 11 kanałów a działają mi również te że start VOD+tv ?

 

To oferta dla nowych. Jeśli miałeś wcześniej oferte to warunki bez zmisn. A kanały Discovery to moze promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, nie zauważyłem tematu stricte o samoistnym VOD Eleven np. na Android TV.

Czy macie porównanie która usługa jest lepszej jakości/bitrate??

Potrzebuje dokupić sam pakiet Eleven w wersji Online a nie przez Satkę.

Przekopałem cały temat o player + i ten o zmianie NC+ GO na MyCanal i w obu jakość Player+ w sporcie jest opisywana jako słaba.

Czy w Apce własnej Eleven jest lepiej??

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lukimann napisał:

IPLA oferuje pakiet Eleven za 15 zł.

Userzy, którzy skorzystali twierdzą ,  że Eleven 1 ma dobrą jakość, lepszą nawet  niż na satce. 

 

Skoro na Ipli jest ok to samo źródło czyli Eleven ma dobry bitrate a ograniczeniem jest sam Player+ i jego serwery.

Logicznie więc stricte od samego Eleven powinno być ok. Najwyżej dla porównania co miesiąc zmienię skąd wezmę i porównam czyste Eleven, Ipla i Player+.

Jeśli chodzi o Eleven 4K to tylko kablówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukimann napisał:

Racja.Autor pytania zastanawia się nad zakupem w wersji Online.

Co do 4K to możesz " spróbować" przez 2 tygodnie usługi w Play Now, ale tu już dodatkowe pudełko i umowa na 24 miesiące.

 

Raczej nie skusiłbym się na PlayNow. Moja sytuacja jest dość specyficzna.

Wyprowadziłem się z domu rodzinnego i zamieszkałem z  narzeczoną.

W domu odkąd pamiętam już w latach 90 był Canal+.

W międzyczasie kiedy już się wyprowadziłem mój ojciec dokonał przedłużenia na Ekstra+ z Canal+  i HBO i Mistrzowską Piłką niestety bez Eleven.

Posiadamy Multiroom post Cyfra+ na Kameleonach z Modułem CAM który został w TV w domu rodzinnym ja zabrałem na nowy dom Pace PVR.

Obecnie jestem w stanie wstrzymania. Podobno do czerwca mieli wymuszać odejście od Cameleonów i wymusić przejście na nowe sparowane karty i dekodery.

Dlatego nie chce na razie inwestować samemu w antenę jak może się okazać, że w Czerwcu nici z kameleona i wtedy od razu biorę Superpremium 4K z Netflixem a antenę dostanę w cenie a 2 mi nie potrzebne.

Zaznaczę, że  C+ interesuje mnie jedynie ze względu na sport. Jeśli chodzi o filmy na moim TV 4 K z Atmosem Sony XF9005 oglądam Remuxy 4K albo z płyt UHD, aseriale to HBO GO albo Netflix.

Obecnie ratuję się oglądaniem poprzez NC Go na tablecie/kompie albo na TV w Kodi.

Liczyłem też, że wejście My Canal poprawi jakość oraz będzie oficjalna Apka na Android TV.

Przekopałem się przez 40 stron tematów o zmianie NC+ Go na My Canal i o playerze+ i ich jakość jest niezadowalająca.

Najlepiej jakby do Polski wszedł już DAZN.

Ufff ale wyszedł wywód :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pawop napisał:

To, że wjedzie DAZN nie oznacza od razu przejęcie przez nich praw.

Zbyt dużego skrótu myślowego użyłem, miałem na myśli pełne wejście wraz z wykupieniem praw chociażby tylko na Online.

 

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Jak wejdzie DAZN dostaniesz boks. :D

Piłka nożna już jest rozdysponowana.

 

Platformy nie zakupiły praw do nadawania SAT?? DAZN jak chce tylko online musi zaczekać na okno zakupowe po sezonie 20/21??

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bushiken napisał:

 miałem na myśli pełne wejście wraz z wykupieniem praw chociażby tylko na Online.

Zapomnij o tym :D

Nikt się dzielić nie będzie takim kawałkiem tortu jakim jest piłka nożna.

Eleven ma swoją usługę Online a Canal+  nie udostępni PL  ?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Zapomnij o tym :D

Nikt się dzielić nie będzie takim kawałkiem tortu jakim jest piłka nożna.

Eleven ma swoją usługę Online a Canal+  nie udostępni PL  ?

 

Chyba bardziej prawdopodobne i tańsze dla DAZN byłoby podkupienie od PC+ i Eleven praw do poszczególnych lig niż licytowanie się z nimi o komplet praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...