Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby zrobić wiele rzeczy - lepsza jakość, szersza oferta (w WP Pilot czy iPla masz 2x więcej kanałów), ale chyba nie chcą robić za dużej konkurencji dla oferty sat.

 

A niby dlaczego? Czym się różni pieniądz za opcję internetową od satelitarnej? Ma inną wartość? Jeśli problemem jest prepaid, to można dodatkowo zrobić usługę internetową sprzedawaną również w abonamencie. Jednak na dzień dobry trzeba poprawić jakość, bo klient decydujący się na lojalkę nie będzie płacił za obecną lipę. Ma być żyleta jak z satki. Pełne 1080p z konkretnym bitrate.  

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz? Jest mnóstwo osób, którym z anteną satelitarną nie po drodze. Satka czy kablówka, czyli przywiązanie do jednego miejsca. Wszystko rozbija się o jakość. Idę o zakład, że gdyby owa jakość nie odstawała od tego co mamy z talerza czy po kablu, to abonamenty miałyby wzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem stąd, że nie znam serwisu tego typu, który wciskałby takie umowy. Oznacza to więc, że po prostu nie ma na to klienta, ludzie kupujący w Internecie różnią się najwidoczniej od tych mających tradycyjną tv ;).

W przypadku takiego WP Pilota, który jest po prostu odpowiednikiem kablówki nie jest to specjalny problem dla firmy, ale gdy patrzymy już na Canal+, które jest w dużej części finansowane przez abonentów platformy trochę ciężkim tematem byłoby to, że nagle po stracie jakiś praw czy z powodu wejścia konkurencji w ciągu miesiąca odchodzi Ci połowa bazy abonenckiej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie po części rację, ale nowe pokolenie to głównie internet. Sam bym wolał już przejść na ofertę internetową gdyby jakość była jak z satelity. Nie sądzę jednak, że to szybko nastąpi. Potrzeba pewnie na to ogromnej ilości pieniędzy by wykupić mega serwerownie + łącza. Najbardziej irytuje mnie brak płynności kanałów na żywo - w sensie jakby klatek było za mało. Ruch nie jest idealnie płynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest reguła. Na pilot.wp.pl jakość i płynność jest moim zdaniem lepsza i do tego fajna apka.

Gdyby dorzucili tam kanały TVNu to byłaby to naprawdę oferta, która mogłaby rywalizować z jakimiś podstawowymi ofertami tradycyjnymi. No ale tego nie zrobią, bo TVN ma Playera+ i tam swoje kanały, Polsat ma iPlę itd i ogólnie sytuacja jest jak z platformami cyfrowymi w 1999 roku, każdy swoje i się nie chce dzielić ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie po części rację, ale nowe pokolenie to głównie internet. Sam bym wolał już przejść na ofertę internetową gdyby jakość była jak z satelity. Nie sądzę jednak, że to szybko nastąpi. Potrzeba pewnie na to ogromnej ilości pieniędzy by wykupić mega serwerownie + łącza. Najbardziej irytuje mnie brak płynności kanałów na żywo - w sensie jakby klatek było za mało. Ruch nie jest idealnie płynny.

Mnie też to denerwuje np. jak na żywo oglądam eleven sport to widać jak by zacinało się nie wiem jak to określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie po części rację, ale nowe pokolenie to głównie internet. Sam bym wolał już przejść na ofertę internetową gdyby jakość była jak z satelity. Nie sądzę jednak, że to szybko nastąpi. Potrzeba pewnie na to ogromnej ilości pieniędzy by wykupić mega serwerownie + łącza. Najbardziej irytuje mnie brak płynności kanałów na żywo - w sensie jakby klatek było za mało. Ruch nie jest idealnie płynny.

 

Nie wiem czy nie demonizujemy z zapleczem technicznym i cenami. Ktoś tutaj wspominał, że na platformie internetowej Viaplay obraz żyleta. Zerknąłem na ceny i nie zwalają z nóg, szczególnie patrząc na zarobki Skandynawów. Jeśli chodzi o futbol, to jest prawie wszystko co ciekawe. https://viaplay.se/package_sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...