Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale wcześniej był w Best TV. W jego opisie nadal jest mowa o 28 kanałach w tym Eleven. Jak zwykle profeska, oferta za taką kasę zamiast się rozrastać to się kurczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arminvam. Witam. Dziś u mnie box ma jakies problemy z odtwarzaniem kanałów z internetu oraz VOD. DVB-T jest ok. Jest połaczenie z internetem a nie leci żadne video. Raz mi wyskoczył jakiś komunikat o błędzie z połączeniem z player.pl. Tak było rano, potem było ok ale koło 18.00 znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w menu można sprawdzić, jaką mam wersję?

W aplikacji na Androida zerknij w sekcji ustawienia w menu. Aktualna wersja to 5.0.23 (550). Natomiast jeżeli chodzi o apkę w TV to na przykładzie LG trzeba sprawdzić w LG Content Store (webOS 3.5 aktualna wersja playera to 5.0.3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie. Masz obecnie urządzenie multi z dobrymi parametrami, obsługą wielu aplikacji ze sklepu Play oraz 4K. Player+Box to tylko zamulone i ograniczone urządzenie. Aplikacja Player na Android TV pewnie wiele się nie różni od tej w BOX'ie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie są 3 miesiące pakietu MAX, więc skoro byś i tak opłacał pakiet z C+ to właściwie boxa masz za darmo i możesz potestować. ;) A jak nie podpasuje to będziesz mógł z tych 3 miesięcy nabytych przy Player+ BOX korzystać również na FBOX lub innych urządzeniach. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za odpowiedz bo się opłaca kupić tego boxa bo ma się max ofertę ale najbardziej mi zależy na canal + i eleven sport więc bym tylko dlatego kupił bo na 3 miechy tylko 199 zł a jak nie będzie zamulał to podaruje go komuś z rodziny. A powiedzcie jaka jakość jest canał+ bo na czacie powiedzieli mi że 10 Mb/s potrzeba do płynnego odtwarzania każdego materiału więc canal + jest z bitrate 10 Mb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg oficjalnej specyfikacji wystarczy 6 Mbps. Jakość kanałów na żywo jest na poziomie trochę lepszego SD. Mała szczegółowość obrazu itd, dziwna płynność, mnie to nie przekonuje.

Oczywiście nie wygląda to jakoś tragicznie, ale widać dużą różnicę jak przełączysz się na inne źródło obrazu w HD ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz łącza ludzie ma już szybkie dużo osób na światłowodzie ale wiem że nie wszyscy jednak jest lepiej niż kiedyś o wiele i mogli by doszlifować tą usługę nawet kosztem internetu czyli większe zapotrzebowanie na łącze bo ma potencjał to i jak by dopracowali to by ludzie na pewno zmienili na takie cudo przez internet bez umowy niż pakować się w umowę na 2 lata a jeszcze by nowych klientów złapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale może dlatego że więcej ugrają na satelicie czyli zarobią a tak na prawdę to by mogli pewnie tyle samo zarobić przez neta jak jakość by była super jak z satelity a też nie wszyscy z satelity mogą odbierać bo zasłania las ale to musiał być tam światłowód bo tak to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...