Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

...... w nc+go przy najważniejszych meczach nie można obejrzec przez internet. Na player+ będzie można i może ta cena jest za dodatkowe prawa do pokazywania.

Jak nie można obejrzeć? Zapomniałeś że abonent NC+ dostaje obok NC+GO usługę Canal+Sport Online? To też warto wspomnieć.:P 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie MAX całe 37. Tylko nie o ilość mi chodzi, a o jakość. Bo na nc+go przez przeglądarkę mimo wybrania jakości HD / 2441 kbps (bardzo mało jak na HD!) można liczyć na ekranie pixele ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tylko nie o ilość mi chodzi, a o jakość. Bo na nc+go przez przeglądarkę mimo wybrania jakości HD / 2441 kbps (bardzo mało jak na HD!) można liczyć na ekranie pixele ;)

Na łączu 80Mb/s u mnie NC+GO prezentuje się miło dla oka, nawet jak do starego 8 letniego lcd tv podłącze. ;)

Zainsatalowałem  tak na marginesie teraz ten player na PS4 i co mi wyskoczyło..... błąd serwera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIekawe właśnie jak będzie wyglądać sprawa z dostępem do kanałów z poziomu tego dekodera od nc+. Czy będzie normalne przełączanie i lista kanałów, czy wybór okienek i każde kolejne musielibyśmy oddzielnie sobie wybierać. Najlepiej byłoby gdyby w tym pierwszym przypadku. O wiele wygodniej i normalniej ;)

 

Poza tym, jak komuś brakuje podstawowych kanałów, to nie zapominajmy, że ten dekoder ma tuner DVB-T, którego oferta będzie się pewnie dopełniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łączu 80Mb/s u mnie NC+GO prezentuje się miło dla oka, nawet jak do starego 8 letniego lcd tv podłącze. ;)

Zainsatalowałem tak na marginesie teraz ten player na PS4 i co mi wyskoczyło..... błąd serwera.

 

Zmień TV na nowy, to zobaczysz jak będzie miło.

 

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy produkcje są dostępne w jakości Dolby Vision, w HDR i w 4K tak jak jest to w konkurencyjnych serwisach (Netflix, Amazon)? Czy dźwięk to co najmniej Dolby 5.1? Czy jest coś w Dolby Atmos? Czy filmy są dostępne w wersji oryginalnej z napisami? Rozumiem, że to wszystko jest. Śmieszne byłoby, gdyby Netflix za znacznie mniejsze pieniądze oferował więcej filmów w HDR niż Canal+ w Player+ za większe pieniądze. 

A i jeszcze jedno. Czy oznaczenia wiekowe i logo wyświetlane są przez cały czas na ekranie? Bo zdaje się, że w Netflix ekran jest czysty, nie ma żadnych śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@swordfish, nie licz na to. Netflix to inna liga. Player bym porównał do Showmax, jeśli chodzi o sprawy techniczne. Choć i tutaj pojawia się pytanie czy dają filmy vod w 1080p?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz? To jest dla tych co nie maja i nie chca/nie moga miec satelity i nie chca sie wiazac umowami z operatorem.

 

Tyle, że lepsze warunki można mieć z pomocą operatora obsługującego sieć internetową - np. w standardowej ofercie Orange za równowartość pakietu Start+ Extra dopłacasz tylko 5 PLN/mies. do rachunku przy umowie internet (Neostrada/Orange Światłowód - zależy od tego czy masz dostęp do miedzi, czy do światłowodu) + Telewizja bądź umowie LOVE.

 

Zresztą jak wspomniałem wcześniej (i trochę później powtórzył @śmiechu warte), nawet ci niechcący się wiązać z płatnym operatorem muszą się bawić w jakąś antenę - tyle, że w tym przypadku naziemną (bo brakuje podstawowych kanałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish, nie licz na to. Netflix to inna liga. Player bym porównał do Showmax, jeśli chodzi o sprawy techniczne. Choć i tutaj pojawia się pytanie czy dają filmy vod w 1080p?

 

Showmax ma normalną cenę 19,90 dla wszystkich zainteresowanych. I są premiery na wyłączność, niektóre nawet podkradzione Canal+ (przykład "Planeta singli"). Patrząc na Canal+ powinni oferować właśnie pakiet Film lub Sport za 20 zł, a całość za 40 zł. Tyle to jest maksymalnie warte. Jeszcze kwotę maksymalnie za wszystko 50 zł przełknąłbym, ale 80 zł, to już drenowanie kieszeni klientów.

 

Najśmieszniejsze jest to, ze mimo, że płacę za pakiet C+ w kablówce, to poza domem muszę szukać nielegalnego źródła, aby móc oglądać najnowsze odcinki "Belfra" mobilnie. Nie zawsze widz przebywa pod adresem instalacji przez dłuższy czas. A jak wyjeżdżasz w delegację na 2 tygodnie, to jak mam mieć dostęp do Canal+ opłacając go w kablówce?

 

nc+ zawsze była droga. Kiedyś oferowali kartę Multikino Unlimited. Dostęp tylko dla abonentów nc+. W okresie promocyjnym 80 zł za miesiąc i możliwość oglądania za darmo 1 filmu w Multikinie. Cinema City zaoferowała swoją kartę Unlimited - 44 zł (po za Warszawą) i 52 zł (w Warszawie). Możliwość oglądania wszystkich filmów 2D za darmo i bez ograniczeń ilościowych w ciągu dnia (chyba jedynym ograniczeniem jest przerwa między rozpoczęciem jednego seansu a kolejnego co najmniej 1,5h). Kartę CC Unlimited może mieć każdy bez podpisywania cyrografu z nc+. Multikino Unlimited była z cyrografem dla nc+.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, ze mimo, że płacę za pakiet C+ w kablówce, to poza domem muszę szukać nielegalnego źródła, aby móc oglądać najnowsze odcinki "Belfra" mobilnie. Nie zawsze widz przebywa pod adresem instalacji przez dłuższy czas. A jak wyjeżdżasz w delegację na 2 tygodnie, to jak mam mieć dostęp do Canal+ opłacając go w kablówce?

 

Idealnym rozwiązaniem na takie bolączki jest nc+GO, ale mam dziwne przeczucie, że to ostatnie podrygi tej usługi w obecnej formie. Albo dowalą opłatę, albo okroją godzinowo. Ewentualnie zaczną blokować transmisje sportowe pokroju meczy Premier League. Po prostu nie będą robić wewnętrznej konkurencji dla nowej usługi OTT. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta oferta co zapowiadali, że będzie można przez internet oglądać Canal+ bez kupowania ''talerza'' i wiązania się umową? Grubo przesadzili, z dekoderem może jeszcze jakiś sens tego będzie, ale dla zwykłego młodego człowieka, co nawet nie ma telewizora, a chciałby kilka meczów obejrzeć w miesiącu - cena 80zł jest nie do zaakceptowania.

@swordish, i co napisałeś w poście wyżej brak rozłączenia sportu i filmu - oferta nie na te czasy, bo połowa ludzi filmy sobie obejrzy na kinomaniakach...

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Idealnym rozwiązaniem na takie bolączki jest nc+GO, ale mam dziwne przeczucie, że to ostatnie podrygi tej usługi w obecnej formie. Albo dowalą opłatę, albo okroją godzinowo. Ewentualnie zaczną blokować transmisje sportowe pokroju meczy Premier League. Po prostu nie będą robić wewnętrznej konkurencji dla nowej usługi OTT. 

Jakiej konkurencji? OTT to żadna konkurencja dla NC+GO.To zupełnie nowy projekt, który się nie przyjmie. ;)

NC+GO jest dla abonetów NC+ którzy nie mają nic wspólnego z tym dziwnym tworem jakim jest "Player". Nie ma co "bić piany" ,że to koniec dla nas usługi "GO"

bo tak nie jest.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Płacę 130 pln i mam prawie wszystko. Do tego usługa NC+GO 95 kanałów(100 godzin) + Canal+Sport Online. Do mnie zupełnie ten OTT nie przemawia. Mam nadzieje że nowi abo czytają to co piszemy i analizują co się opłaca bardziej. Nawet ten brak anteny satelitarnej to nie jest argument za tym bym polecił komuś  ten "Player". :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli horizon który ma już 3 lata i to na nim działa to dlaczego nie miało by to działać na innych dekoderach ?

 

1. Działac może i będzie ale tak jak to całe NC+ GO TV, czyli jak krew z nosa, osobiście strasznie mnie to zniechęca, a mniej wytrwali przy samej nawigacji dają sobie spokój

2. Młodszy niż 3 lata w ofercie NC+ jest tylko WifiPremium i Ultra

3. Nie ma co porównywać Horizona do sprzętów NC+, dla pierwszego to środowisko naturalne, dla drugiego to funkcja dodana na siłę.

4. Wiek nie ma znaczenia tylko hardware, a ten w boxach NC+ jest mierny i mierni programiści, którzy nie potrafią zoptymalizować kodu pod konkretny sprzęt.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oferta nie dziwi.

Niestety... niedawno miałem okazję rozmawiać z "szefostwem nc+". Oni są przekonani, że ich CANAL+ jest mega premium produktem (nawet bez Ligi Mistrzów) i Polacy zapłacą każde pieniądze. Baaaaa.  Dodatkowo w ich ocenie obecny podział (Select/Prestige) jest "najlepszejeszy", bo w ich ocenie ludzie pragną płacić dodatkowo za Canal+ Discovery. Bo jest super.

 

Serio. Nie wiem co im dosypują do klimatyzacji lub też jakie im robią pranie mózgu. Ale z takim podejściem daleko w sieci nie znajdą. A mogliby. Bo zainteresowanie treściami Canal+ w sieci jest, ale - na litośc paytyka! - nie za cenę HBO GO + Netflix + ShowMax razem wziętych :DMo

 

PS. Może rzecznika nc+, niejaka Paulina - żona Kurzajewskiego z TVP, zamiast chodzić po ściankach i opowiadać w mediach dyrdymały o diecie, wreszcie zajmie się czymś pożytecznym w tym nc+.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planują też dawać dostępy na pojedyncze wydarzenia, w grudniu mają być mecze LM:

http://antyweb.pl/poszczegolne-mecze-ligi-mistrzow-na-zyczenie-w-player-pl/

A tu mowa że planują appki na Apple TV, PS4 i Xboxa w 2018, "Le Cube" w przyszłości. ;)

https://imagazine.pl/2017/11/23/canal-w-player-pl-oferta-pomylka/

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...