Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Państwu;

 

noszę się z zamiarem zakupu sprzętu, którego dotyczy ten temat. Oczywiście jestem świadomy licznych krytycznych  głosów  dotyczących boxa ale w ostatecznym rozrachunku stwierdziłem że za stówkę mogę sobie to coś sprawić.  Zanim dokonam zakupu mam nadzieję dowiedzieć  się jeszcze od Państwa  kilku rzeczy,  o których informacji jak narazie bezskutecznie szukam w necie.

1. Czy oglądając kanały canalu + live mogę dokonać wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów? 

2. To samo pytanie co wyżej w kontekście vod canalu + .

3. Jak faktycznie jest z rozmiarem tych znaków o ograniczeniach wiekowych? Występują w vod Canal +? Jeśli tak to czy naprawdę są takie duże? Może ktoś mógłby załączyć jakiegoś screena?

4. Jak w praktyce wygląda funkcja cofania do 24 h wstecz? Mocno destabilizuje dekoder? przyznam  że prawdopodobnie rzadko poza meczami będę miał czas na oglądanie telewizji live, więc taki sposób oglądania będzie u mnie chyba najpowszechniejszy.

5. Czy mecze NBA na Canal + są dostępne ? Chodzi mi tu o kwestię licencji i ewentualny zakaz strumieniowania tych treści. 

6. Czy wyżej wymienione kwestie licencyjne w przypadku Canalu + są dość powszechne? czy dużo filmów, programów jest tym objęte?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź/odpowiedzi.

 

Z pozdrowieniami,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NIE

2. TAK

3. Brak oznaczeń w VOD, są jedynie w katalogu, ale nie podczas odtwarzania.

4. Z poziomu oglądanego programu można cofać do 2 godzin i nie stanowi to problemu. Aby cofnąć się o 24h trzeba wejść w EPG jednak to już się lubi zawieszać - albo po kilkunastu minutach robi się czarny ekran albo znika głos.

5. Nie oglądam sportu, więc nie wiem.

6. W przypadku Canal+ nie spotkałem się z ograniczeniami licencyjnymi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi przed chwilą z obsługi Player'a. Normalnie to jest to na co liczyłem i czego oczekiwałem...

 

Cytat

Witam,

Dziękuję za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Cały czas rozwijamy oprogramowanie dekodera, z pewnością opinie Użytkowników są przez nas brane pod uwagę w kontekście całego procesu. Jeśli objawy utrudniające odtwarzanie materiałów będą się powtarzać/nasilać, proponujemy wykonanie resetu dekodera do ustawień fabrycznych:
https://pomoc.player.pl/pytanie/144

Jeśli to nie pomoże, proszę o udanie się w tej sprawie do najbliższego salonu nc+, pamiętając o tym, żeby zabrać ze sobą:

  • dekoder
  • zasilacz
  • kabel HDMI
  • urządzenie mobilne z dostępem do internetu

Prosimy także o niewylogowywanie się z BOX'a. Alternatywnie możliwa jest również reklamacja sprzętu bezpośrednio w punkcie zakupu.
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiam

 

To człowiek się produkuje i wypisuje im błędy, uwagi i propozycje, a oni olewają temat i nie odnoszą się do żadnego punktu. Brawo dla tego Pana który mi odpowiedział. Po tygodniu oczekiwania tak się naprodukował, że dałbym mu normalnie awans, premie i podwyżkę ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, to pokazuje gdzie mają klienta, który płaci ich pensje.

 

Ja jestem rozdarty. Ogólnie dość mi się ta zabawka podoba, żona by namiętnie korzystała wieczorami z przewijania wstecz, żeby coś z dnia obejrzeć (jak już by opanowała pilota), ale stabilność tego urządzenia jest beznadziejna. No i jeszcze ten pilot interferujący z pilotem od NBOX-a (oczywiście przerobionego), żeby trochę podbić jakość programów z naziemnej przy użyciu karty od TNK HD. Chyba sobie jednak odpuszczę.

 

I jak będą dalej tak chrzanili, zarówno sprzedawany sprzęt, jak i wartość oferty i prezentowane treści, to chyba w ogóle sobie podaruję telewizję w jakiejkolwiek postaci.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rasheed napisał:

To jak to jest z tym oznaczeniem wiekowym, bo się pogubiłem?Jedna osoba pisze, że nie ma, a druga, że jest. :)

 

Jest ogromne oznaczenie na Android TV i via www. Podobno na boxie Player+ nie ma - pewnie zaraz "poprawią", nie sprawdzę bo urządzenie testowałem godzinę i wystarczająco zniechęciło mnie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekujemy lepszej aplikacji. 1080p, a oni nawet nie potrafią zrobić tak prostej rzeczy, jak bardziej przyjazne oznaczenie wiekowe. W ogóle w dzisiejszych czasach, gdy TV naziemna jest cyfrowa i oznaczenie może być wprowadzone z pozycji paska info przy włączaniu kanału, umieszczanie takiego znaczka na stałe na ekranie jest nieuzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomkep napisał:

Heh, nawet moja żona narzeka, mimo, że sprzęt i możliwości jej się podobają. Mówi, że się nie da tego używać, bo ciągle leci jakaś zwiecha. Trudno się z tym nie zgodzić...

U mnie może nie tyle, że są "zwiechy" tylko drażni mnie powolne działanie interfejsu. Urządzenie może nie jest jakimś demonem prędkości patrząc w specyfikację, ale jakoś francuski soft lepiej działał na tym urządzeniu: https://youtu.be/um7tOpoxVnc?t=247

 

1 godzinę temu, Rasheed napisał:

 

Zgadza się, jednak ta wada jest najłatwiejsza do poprawienia :)

Dla nich? Nie sądzę ?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...