Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Ale jest gdzieś wiarygodne źródło potwierdzające przedłużenie promocji, czy to tylko sobie ktoś od tak napisał?

Aha. Mam pytanie. Czy jeśli wykupię któryś z pakietów to czy przepada mi okres promocyjny na best, czy pakiet wykupiony będzie działał po tym okresie?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Potwierdzona informacja przez konsultanta, że promocja została przedłużona do 31 marca. ? Jeśli by to kogoś interesowało.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zniknęła mi opcja cofania programu przy oglądaniu kanałów na żywo (można było cofnąć chyba o 2 godziny). Idealne, gdy rozpoczął się mecz czy inne wydarzenie, a my dołączamy w trakcie. Druga sprawa - niektóre pozycje z programu TV można odtworzyć ponownie z ostatnich 24h. Byłoby idealnie, ale niestety jest ustawione na sztywny czas emisji. Często się jednak zdarza, że dana pozycja opóźnia się lub wydłuża i nie da się jej obejrzeć w całości w powtórce. Przykład - poranna rozmowa Piaseckiego o 7:30 w TVN24. Zdarza się, że wywiad się przeciąga i równo o 7:40 w pół zdania urywa powtórkę. Jakby kolejna pozycja z TVN24 o 7:40 byłaby możliwa do oglądania z programu TV to można było dokończyć. Niestety, pozycji z 7:40 nie powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie śmiga oferta aż miło.Oglądam często BBC Brit i nigdy nie miałem czegoś takiego, jak pisze @tomkep. Nie wyskakują żadne błędy i nie znika opcja cofania. Myślę, że tutaj może być wina internetu. Wszyscy piszą, że to nie działa, czy tamto, że się zawiesza sprzęt, itd. A dziwne, że u mnie i myślę, że u wielu innych użytkowników chodzi wszystko normalnie. Ja mam od 4 miesięcy i działa, jak należy.

Pozdrawiam.

Aha i radzę podłączyć kablem Ethernet, bo przez Wi-Fi różnie to bywa.

Im więcej urządzeń korzysta z Wi-Fi, tym gorzej.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu próbowałem obejrzeć via player ligę mistrzów siatkówki na C+, to na łączu, które pokazywało na fast.com w danym momencie 30 Mbps wyglądało to tak - najpierw 15 sekund buforowania, potem kolejne 15 sekund na przejście do jakości w której w ogóle coś widać, potem zrywanie połączenia co kilkanaście minut i jeszcze żeby samo wracało do sygnału, ale nie - wywali się na czarny ekran i trzeba przeskakiwać między kanałami i wszystko od nowa.

 

Wszystko zaczęło działać bez problemów po meczu - wywiady itd śmigały pięknie ?. Jak tak się dzieje podczas takich niszowych transmisji to dopiero musi być wesoło przy Legii czy innej Barcelonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ogólnie z tym playerem w formie aplikacji?

Jest możliwość uzyskania dostępu tylko do paczki C+ bez dokupywania dodatkowego sprzętu?

Jeśli tak, czy jakość (dość istotna sprawa) jest akceptowalna? Czy lepszy zakup w formie bezpośredniej w nc+ lub pośrednika?

Edytowane przez lukimann
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PIOOLE napisał:

A mnie od kilku dni co chwilę wylogowanie na apce Smart TV Samsung. Nie wiem, co się dzieje.

 

U mnie na LG doszło do aktualizacji na smartowskim TV i niby miały zostać poprawione błędy, o których też wspominasz - jakim było częste wylogowywanie po wyjściu z aplikacji. Teraz tylko trzeba sprawdzić, czy jedno logowanie będzie na stałe, czy znowu będzie się działo tak, jak u Ciebie teraz...

Zobacz, może jest też na Samsungach dostępna aktualizacja tej aplikacji... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukimann napisał:

Jaka jest jakość bitrate i rozdzielczość obrazu przy wyborze opcji "Najwyższa jakość"?

Około 4-5 Mb/s dla materiałów HD i 2 Mb/s dla SD.

 

12 godzin temu, PIOOLE napisał:

A mnie od kilku dni co chwilę wylogowanie na apce Smart TV Samsung. Nie wiem, co się dzieje.

Pewnie wina aplikacji, bo na Android TV i Playerboxie jest ok. Zgłoś do pomocy technicznej. Może się zlitują i poprawią.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edycja: Opiszę moje wrażenia po tygodniu spędzonym z tym sprzętem.

 

Ogólnie podoba mi się sama idea takiego rozwiązania, czyli telewizja internetowa, VOD + telewizja linerana DVB-T. Urządzenie samo w sobie ładnie się prezentuje. Sprzęt nie straszy na stoliku obok innych urządzeń, więc (+) za to. Co do pilota to jeszcze jesteśmy na etapie "poznawania się", więc oceniam go na ten moment neutralnie (0).

 
Przeczytałem sporo opinii w internecie na temat urządzenia i niestety większość zauważa te same błędy / wady / braki co ja, otóż:
 
1. (Wada) - Urządzenie jest dość ociężałe / mało responsywne. Do poprawy optymalizacja kodu. 
 
2. (Wada) - Serwery w godzinach szczytu bywają dość mocno przeciążone i zdarza się zerwanie transmisji / rwanie / spada jakość przekazu. Nie jest to wina łącza internetowego, gdyż użytkuję inne aplikacje VOD takie jak np. Netflix w 4K, YouTube w 4K, HBO GO, Ipla i tego typu "akcje" się nie zdarzają. 
 
3. (Brak) - Brakuje pikon dla kanałów DVB-T.
 
4. (Brak) - Brakuje mi szybkiej listy do przeglądania / wyboru kanałów. Jak np.: https://ncplus.pl/pomoc/~/media/8d7a4fcc0d6b4ba6bfa9a2e4e08d0ff1.ashx?la=pl-pl&w=605 
 
5. (Wada) - Wejście w EPG programów przerywa oglądanie bieżącego materiału. Powinno lecieć dalej w tle. 
 
6. (Wada / Brak ) - Nie ma możliwości zmiany kolejności na liście kanałów i jej numeracji. 
 
7. (Wada / Brak) - Nie ma możliwości ustawienia w menu odtwarzania by na sztywno dało się ustawić jakość odtwarzanego materiału od  jego startu. Automat średnio sobie czasem radzi i zamiast najwyższej jakości ustawia niższą chociaż posiadane przeze mnie łącze internetowe śmiało pozwala by zawsze ustawione było na wartość maksymalną. 
 
8. (Wada / Brak) - Oferta / zawartość Canal+ VOD różni się od tej która oferowana jest abonentom nc+. W Playerze jest zdecydowanie mniej pozycji. Za większość trzeba dodatkowo płacić (nie fair). 
 
9. (Wada / Uwaga) - Lista kanałów DVB-T i IPTV nie powinna być tak wymieszana. Lepsza by była segregacja w kolejności, że od początku listy najpierw kanały DVB-T, a następnie dopiero kanały IPTV. Teraz panuje chaos.


10. (Wada) - Złe skalowanie pikon dla kanałów: Motowizja, Fakty, Dzień dobry tvn. Są bardzo małe.

11. (Wada) - Urządzenie lepiej działa poprzez połączenie Wi-Fi 2.4 GHz. Na paśmie 5 GHz urządzenie jest jeszcze bardziej ociężałe, wolno reaguje na polecenia pilota (czasem błędnie), więc jest to jakiś błąd firmware / sterownika karty Wi-Fi.

12. (Wada) - Po zerwaniu odtwarzania kanału zamiast wznowić odtwarzanie serwowany jest czarny ekran. Trzeba przełączyć kanał i wrócić do aktualnie oglądanego żeby wznowić odtwarzanie.

13. (Wada) - Czasami przy przełączaniu / dostosowywaniu jakości transmisji po przełączeniu obraz jest normalnie widoczny za to zanika dźwięk.

14. (Wada) - Zbyt długie przełączanie kanałów (ok. 3-5 sekund).

 

15. (Wada) - Odtwarzacz seriali na Playerboxie nie posiada funkcji automatycznego przeskakiwania do kolejnego odcinka jak to ma miejsce chociażby za pośrednictwem serwisu www.

 

16. (Wada) - Odtwarzacz seriali na Playerboxie nie posiada możliwości włączenia "Najwyższej" jakości obrazu podczas, gdy serwis www, aplikacja Android TV to umożliwia. Maksymalnie można ustawić "Wysoka".

 

17. (Wada) - Brak obsługi rozdzielczości 4K.

 

18. (Wada) - Brak możliwości instalacji innych serwisów VOD.

 

Co do zalet:

 

1. Idea urządzenia.

 

2. Wygląd, estetyka, wyświetlacz.

 

3. Możliwość cofania audycji i oglądania od początku.

 

4. Możliwość oglądania programów do 24h wstecz.

 

5. Estetyczny interfejs.

 

6. Brak umowy / zobowiązania z operatorem.

 

7. Niezła jakość kanałów IPTV. Chociaż zawsze może być lepiej.

 

8. Aktualnie dobra cena - 99 zł z pakietem MAX na 3 m-ce.

 

Zgłosiłem te wszystkie uwagi do obsługi Playera. Póki co cisza. Nie odpowiedzieli, a mija prawie tydzień.

 

Żeby nie było to z urządzenia da się korzystać chociaż czasami testuje nasze nerwy do granic możliwości ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...