Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpewniej chcą sie pozbyć francuskich, odnowili je a teraz kasę sciągną od playerowiczów tak jak w TNK/nc+MIX. Przy okazji coś się dzieje ;)

 

Dekoder nc+ wyglądał jak WD TV Live 3 Gen.

 

 

Pozatym to jest dekoder co ma przetrzeć szlaki. Taki z nieduża stratą. Jak sie przyjmie będzie rozwój, jak nie bedzie jak jest.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej chcą sie pozbyć francuskich, odnowili je a teraz kasę sciągną od playerowiczów tak jak w TNK/nc+MIX. Przy okazji coś się dzieje ;)

 

Dekoder nc+ wyglądał jak WD TV Live 3 Gen.

 

 

Pozatym to jest dekoder co ma przetrzeć szlaki. Taki z nieduża stratą. Jak sie przyjmie będzie rozwój, jak nie bedzie jak jest.

 

 

Tylko nie rozumiem jak on ma przetrzeć szlaki skoro bez niego dostanę to samo przez internet i przegladarkę? Na co mi to pudło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wszystko jest robione na szybko - nie wiem - ale u mnie np. występują problemy z odtwarzaniem kanałów TV (pakiet C+)... VOD działa bez problemu, a z poziomu przeglądarki internetowej wyskakuje... błąd. Przy wyborze pozycji rekomendowanych - np. teraz Liga Mistrzów to wideo z konkretnym przekazem wydarzenia wchodzi od razu. Schody się zaczynają, gdy chce się obejrzeć cokolwiek innego co znajduje się w pakiecie TV. Mówię tylko o przeglądarce internetowej - bo do tego jestem niestety zmuszony. Na pozostałych platformach - nie widziałem błędów, testując przez chwilę te ofertę na Androidzie chociażby...  :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil.1603, z dużej chmury, mały deszcz.. Tyle z tego mówienia wyszło. Jest ktoś z forum kto to kupi? Jestem ciekaw, czy są już tacy?  :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba miało być dostępne też przecież z poziomu dekodera, ale po podłączeniu go do Internetu. Czyż nie? Czy znowu coś namieszali, pozmieniali i popsuli?

 

Już nie nadążam za nimi. Jednym 4K nie działa z jakichś dziwnych powodów. Teraz te Player+ jakieś kosmiczne i oderwane od normalności względem klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz? To jest dla tych co nie maja i nie chca/nie moga miec satelity i nie chca sie wiazac umowami z operatorem.

 

Tak czy siak w jakąś antenę będą musieli się bawić, bo w ofercie którą komentujemy, brak paczki TVP i Polsatu, co dla wielu jest nie do przełknięcia. Chociażby dlatego, cena trąci absurdem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...