Jump to content

[Multimedia] Dekoder Kaon 3200

Recommended Posts

Cześć, korzystał ktoś już z tego nowego dekodera Kaon 3200? Jak się sprawuje? Nic w necie nie ma na jego temat. :/

Edited by Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum.
  • 3 months later...

Witam.

Mam ten dekoder od tygodnia i już technik musiał się pojawić. Bo niestety Multiroom nie działa w połączeniu Kaon z IPS3000, więc IPS będzie wymieniony. Dodatkowo po włączeniu opcji "Pilot TV" nie działa sterowanie głośnością. Na razie czekam na technika, który ma być jutro i wymieni na drugi Kaon. Być może opcja się naprawi.

Ogólnie po przesiadce z Pace z nc+ wrażenie jest pozytywne. Szybciej reaguje i przełącza kanały i ma kilka więcej opcji od Pace.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
  • 2 years later...

Witam, zauważyłem że na dekoderze Kaon nie działa mi funkcja USB PVR. Napisałem zgłoszenie to mnie zlali i w ramach przeprosin dali HBO na 1 miesiąc. Zero odniesienia się do tematu. 

Obstawiam, że to się dzieje po łyknięciu ich przez Vectrę.

Ma ktoś podobny przypadek?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.