Jump to content
Emil.1603

Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

Recommended Posts

Nabylem pól roku temu  w salonie-servisie z myśłą o programach 4k .Oglądam mecze,jakość znakomita.

Nabylem pól roku temu  w salonie-servisie z myśłą o programach 4k .Oglądam mecze,jakość znakomita.

Dodam ,po tych wrażeniach mam duże wątpliowości czy przejdę na dekoder 4k.Argumenty przeważające świetny odbiór i małe koszty.

Nie wiem, czy planują zmiany, czy to przypadek, ale obecnie na C+ Now są takie CAID'y, tylko brak uprawnień.

now.png

Oto wykaz nadchodzących spotkań Premier League w 4K na Canal+ Now 4K:

22.12 (piątek), g. 20:45               Premier League - kolejka 19: Arsenal – Liverpool

26.12 (wtorek), g. 18:30             Premier League - kolejka 20: Liverpool – Swansea City

31.12 (niedziela), g. 13:00         Premier League - kolejka 21: Crystal Palace – Manchester City

3.01 (środa), g. 20:45                  Premier League - kolejka 22: Arsenal – Chelsea

14.01 (niedziela), g. 17:00       Premier League - kolejka 23: Liverpool – Manchester City

20.01 (sobota), g. 18:30               Premier League - kolejka 24: Manchester City – Newcastle

31.01 (środa), g. 21:00 Premier League - kolejka 25: Tottenham Hotspur – Manchester United

Edited by XMAREKK30

Sprawdzałem ten moduł w telewizorze Philips 55PUS7205/12 i Canal + Now 4K nie działał ? Pozostałe kanały z pakietu nc+ działały bez problemu...

archival-dome-ncam-hd-karta-abonencka-n-

Dlaczego nie działał z tego co miałem, skoro pozostałe kanały działały ?

Bo 4K tylko działa na Caymanie a nie na Conaxie czy Cameleonie.Jest tylko Caid jak dobrze pamiętam 1884 podczas trnasmisji.

Prawa do Mistrzostw Świata ma TVP i prędzej dogadają się z Polsatem niż z CANAL+

Ale NC+ już nie raz współpracowało i wymieniało sie prawami z TVP.Tylko że teraz to nawet nie mają nic do zaoferowania TVP.

Premier League w 4K mają dostarczone z Anglii, ale czy sami też będą zmieniać sprzęt by transmitować np. żużel lub Ekstraklasę w 4K od wiosennej rundy?

FIFA World Cup w nc+ może być w Ultra HD. Kolega nie pytał przecież o CANAL+ NOW. TVP może przecież udostępnić okazjonalny przekaz dla operatorów. Zwłaszcza, że przecież nagle zaczęło im zależeć na postępie technologicznym.

Na to nie ma szans, MŚ to wpływ z reklam dla TVP i jeśli komuś mieliby coś odsprzedać to takiemu operatorowi który temu nie zagrozi czy tak naprawdę zostaje nc+ bo przekaz trafi do garstki ludzi bez reklam.  

TVP HD też tak startowało - tylko garstka osób i bez reklam, a skupiony był jedynie na IO w Pekinie.

Premier League w 4K mają dostarczone z Anglii, ale czy sami też będą zmieniać sprzęt by transmitować np. żużel lub Ekstraklasę w 4K od wiosennej rundy?

Żadna Polska telewizja nie ma sprzętu do transmisji live w 4K, gdy ktoś kupi wóz transmisyjny w 4K napewno będzie o tym głośno.  

Polsat ma przewagę nad NC+ bo ma LM a NC+ nic nie da w zamian no chyba że dobrze zapłaci TVP za transmisje 4k o ile takie wykupiła

Nie będę się wymądrzał tutaj jak pewien jegomość swego czasu, że wszystko wie ale z moich informacji to TVP dostało sublicencję na LM w zamian za Mś. W jakiej części te Mś to nie wiem z resztą jeszcze jest pół roku a to długi okres czasu.

E: Z tego co sobie przypominam to TVP ma MŚ W 4K.

Edited by roberttosat

Aha czyli wystarczyło by TVP HD przekształcić na 4k jak Canal Now  i można nadawać a NC+ pewnie by miejsce znalazło na ten kanał:)

Jakieś źródło tego newsa masz ??? Może że masz na myśli kanały TVP 1 I 2 w HD to będą mieli wszyscy a mnie chodzi o transmisje w 4K

źródło mam pewne, czy w 4k to nie wiem, wiem tyle że NC+ dogadało sięz Kurskim i dało ostatni rok LM za darmo wzamian za MŚ jak to się dogadają, nie wiem trzeba czekać :)