Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ja pisałem coś o 4K UltraBOX+? Nie. Ogólnie odnosiłem się do tego co kolega wcześniej napisał o przeszkodach.

 

Kiedyś na pewno będą dekodery wspierające ten standard.

To było zwykłe pytanie. Nie żaden przytyk, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby z której strony? Prezes nie umie po polsku... no i konta tutaj nie ma a reszta? Nie oglądała z przyczyn technicznych :)

 

1_0_1_113D_2AF8_13E_820000_0_0_0_HD.jpg

 

BTW.

 

Mnie NC+ kazała przełączyć się na kanał 37 skoro na Canal+Now nie miałem jasności ale... jak ja mogę oglądać mecz w 4K na... 13 ulicy HD??


Może warto w takich warunkach wskrzesić projekt antyNC+? Można zrozumieć pewne kwestie ale nie olewanie abonentów ciepłym moczem? Czy to ich wina, że mają MR i nie mogą wymienić sprzętu podczas trwania umowy? Czy oni sami sobie te karty zrobili? Duża część osób ze starszymi kartami używa ich świadomie we własnym dużo lepszym sprzęcie i nie każdy sobie życzy używać narzuconego sprzętu bo Bóg wie co on tam jeszcze robi? Teraz przecież jest taka moda... 

 

NC+! Nie traktujcie abonentów z własnym sprzętem jak... potencjalnego złodzieja! Pod względem promocji polegliście na całej linii!

Edytowane przez Prospero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisesz reklamację że nie możesz wymienić dekodera na ultraBOX+ bo masz multiroom aby cie przełączyli na Multiroom na standardowych warunkach. I jak Ci uwzględnią wymieniasz.

 

Karty Cameleon nie są od nc+ więc nie muszą ich wspierać, migrując do nc+ godzisz się na warunki zbliżone do oferty Cyfry nie zaś na takie jakie mają abonenci nc+ bo takich nie uzyskasz chociażby przez VOD na dekoderze operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie NC+ kazała przełączyć się na kanał 37 skoro na Canal+Now nie miałem jasności ale... jak ja mogę oglądać mecz w 4K na... 13 ulicy HD??

 

 

Czepiasz się i tyle, odsetek tych co mają cameleony i własny sprzęt jest już coraz mniejszy. Lepiej by było jakby komunikat był na cały ekran typu:

" ...proszę przełączyć na kanał 37 *

* w przypadku abonentów bez dekodera nc+ czy tam z własnym sprzętem proszę o odszukanie canal+sport2 ..." ?

 

Każdy komunikat/informacja ma być krótka, tutaj po prostu zamiast kanał 37 napisać powinni c+sport2hd i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty Cameleon nie są od nc+ więc nie muszą ich wspierać, migrując do nc+ godzisz się na warunki zbliżone do oferty Cyfry nie zaś na takie jakie mają abonenci nc+

Dawno większych bredni nie czytałem. Po połączeniu się obu platform i przedłużeniu umowy automatycznie zostałem pełnoprawnym abonentem nc+. Skoro nc+zawarła już kolejną umowę na kartach Cameleon, to są zobowiązani do wspierania tego produktu do końca trwania umowy. Ludzie, którzy mają tylko karty muszą zapewnić sobie własny sprzęt, a operator zobowiązany jest do wysłania odpowiednich uprawnień na opłacony pakiet właśnie na te karty, bo one są traktowane przez operatora jako sprzęt i one muszą w oparciu o umowę działać "dekodować". Tak więc wszyscy, którzy posiadają karty Cameleon i mają opłacony pakiet C+ powinni mieć dostęp "wysłane uprawnienia" na wczorajszy mecz na Canal+ Now4K, a czy abonent będzie miał na czym odebrać transmisję, to już jest jego problem. Edytowane przez audib6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest.Przed statem usługi powinni wyraźnie zaznaczyć na czym to będzie działać.Teraz tam napisane jest tylko :

  •  
  • Dzięki gotowości odbioru kanałów w rozdzielczości UHD będziesz mógł zobaczyć rzeczy niedostrzegalne wcześniej. Możliwość odbioru kanałów w takiej rozdzielczości jest uzależniona od pojawienia się takiego materiału w telewizji oraz sprzętu do którego jest podłączony Moduł CAM CI+ 
  • Moduł CAM CI+ współpracuje wyłącznie z urządzeniami obsługującymi technologię CI+.Moduł nie współpracuje z poprzednim standardem CI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno większych bredni nie czytałem. Po połączeniu się obu platform i przedłużeniu umowy automatycznie zostałem pełnoprawnym abonentem nc+. Skoro nc+zawarła już kolejną umowę na kartach Cameleon, to są zobowiązani do wspierania tego produktu do końca trwania umowy. Ludzie, którzy mają tylko karty muszą zapewnić sobie własny sprzęt, a operator zobowiązany jest do wysłania odpowiednich uprawnień na opłacony pakiet właśnie na te karty, bo one są traktowane przez operatora jako sprzęt i one muszą w oparciu o umowę działać "dekodować". Tak więc wszyscy, którzy posiadają karty Cameleon i mają opłacony pakiet C+ powinni mieć dostęp "wysłane uprawnienia" na wczorajszy mecz na Canal+ Now4K, a czy abonent będzie miał na czym odebrać transmisję, to już jest jego problem.

Dokładnie, w zakresie na jaki przedłużyłeś czyli bez 4K. Ponadto regulamin mówi jasno na sprzecie abonenta o ile ten potrafi. Uprawnenia masz na karcie, tyle że karta jej nie obsłuży, regulamin mowi ze gdy dojdzie do sytuacji zagrozenia kodowania operator ma praeo zmienic kodowanie.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w zakresie na jaki przedłużyłeś czyli bez 4K. Ponadto regulamin mówi jasno na sprzecie abonenta o ile ten potrafi. Uprawnenia masz na karcie, tyle że karta jej nie obsłuży, regulamin mowi ze gdy dojdzie do sytuacji zagrozenia kodowania operator ma praeo zmienic kodowanie.

 

A skąd mam wiedzieć czy obsłuży skoro sam nadawca nie informuje?:)I od kiedy mam w umowie zapisaną rozdzielczość w jakiej mam oglądać kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie że platforma nc+ posiadaczy kart cameleon traktuje jak złodziei hehe a kto sobie na taką opinię zapracował ? Oni czy sami posiadacze takowych kart ?

Nie róbcie z siebie takich poszkodowanych że nie dali wam obejrzeć meczu w 4K.

Założę się że co 5 karta cameleon lata w sieci

 

Nie oszukujmy się przeciętny Kowalski nie wie co to karta cameleon zaś cwaniaczek Kowalski dokładnie wie co to za karta i co z nią dalej zrobić!

Popatrzcie na zagraniczne fora ba nawet w Polsce ile jest tematów typu "exchange" kim są ci ludzie ? Czy są tacy lojalni wobec nc+ ? Jak widać posiadacze cameleonow płaczą najbardziej. Może trzeba wprowadzić takie zabezpiecznia jak w przypadku XtraTV to wtedy szybko karty będą oddawane.

 

Pokażcie mi punkt w umowie w którym jest jasno napisane że platforma zobowiązuje się udostępnić wszystkie treści i kanały 4K dla osób które wzięły nowy box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa 4K na CAMach? Komuś nie działał z CI+ i Caymanem (jaki TV)?

U mnie nie działało. Kanał bym wczoraj zakodowany. Moduł CAM CI+, karta Cayman.

 

TV co prawda nie 4k, ale tylko FHD. Jednak na pewno nie to było powodem zakodowanego C+NOW 4K.

 

Dzisiaj C+NOW już działa.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV co prawda nie 4k, ale tylko FHD. Jednak na pewno nie to było powodem zakodowanego C+NOW 4K.

 

Dzisiaj C+NOW już działa.

No właśnie, to jest problemem. Jak TV, który nie obsługuje 4K HEVC-265 miał odtworzyć ten program? Dzisiaj Tobie działa, bo wrócili do formatu MPEG4. Edytowane przez audib6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, to na pewno bylo powodem tego ze u Ciebie nie dzialalo, u innych moglo nie dzialac bo na modulach ma zostac udostepnione za jakis czas dopiero, przeciez o tym mowili na konferencji. Pierwsza transmisja tylko na dekoderach 4K, potem bedzie na modulach rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...