Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
18 minut temu, ircios napisał:

 Z 4k będzie podobnie. Będzie dostępne  online.

Nie będzie, bo już jest.

A sport 4K to jest i będzie z satelity, o to się nie martw. Równolegle będzie się rozwijał sport 4K w streamingu : Ipla, pewnie kiedyś Eleven ze swoja aplikacja.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nieczęstygość napisał:

Bo te kanały nie posiadają języka polskiego (lektora lub napisów) 

 

Jak i setka innych, a są na liście?

 

@nieczęstygość Napisałem. Na płytach BR

 

@kingofsouth

Ja wiem, że jest. Z laikiem nie piszesz. Miałem na myśli przyszłość, a nie co teraz jest. Sport? Nie martwię się o sport. Do sportu nie trzeba mi 4k. Wystarczy to co teraz jest w pseudo HD. Do tego na żywo w miarę możliwości?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie będzie, bo już jest.

A sport 4K to jest i będzie z satelity, o to się nie martw. Równolegle będzie się rozwijał sport 4K w streamingu : Ipla, pewnie kiedyś Eleven ze swoja aplikacja.

Zgadzam się. To akurat się nie zatrzyma ;)

Teraz, ircios napisał:

Jak i setka innych, a są na liście?

Dokładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
24 minuty temu, ircios napisał:

 

Miałem na myśli przyszłość, a nie co teraz jest. Sport? Nie martwię się o sport. Do sportu nie trzeba mi 4k. Wystarczy to co teraz jest w pseudo HD.

Oglądałeś  w 4K np: MS w piłce nożnej, Ekstraklasę, PL, La Liga, ligę mistrzów? Serio nie widzisz różnicy?   :>

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Fakt niepodważalny, że obraz żyleta. Ale to mnie nie rusza. Inaczej jest z filmem jak dla mnie. Tego właśnie brak w nc. Dlatego myślę, że sportem nie kupią tylu abonentów, co w ostateczności skończy się 4k na dat i będzie tylko online. Oby nie. Zobaczymy za 2 lata..

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kazdy z nas ma inne  wymagania względem 4K w NC+.

Dla mnie sport w NC+ jest uzupełnieniem  tego co mam Netflixie, Amazon Prime Video.

Dla kogoś innego, może się to wydać niewystarczające, bo go sport nie interesuje.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, inaczej.. I tak by były gdzieś na końcu listy i    nie będzie się czym chwalić  (bo od razu zaczną się głosy fanów CP, że nie ma języka pl i to tylko marketing) Po co więc robić potencjalną konkurencję dla super cudownego C+ 4K Ultra HD. (taka jest ich logika) Poza tym czasem jak mi się nudzi to przekładam sobie kabel sat z dekodera do TV i zerkam na te kanału UHD, to na Fashion TV UHD  nie ma nic ciekawego, porównując do wersji HD, która jest na liście nc+, ciekawy jest tylko Travel XP, ale nie jest aktualnie FTA,  no i czasem na NASA TV UHD są fajne widoczki w 4K. Pisałem kiedyś do nc+ w tej sprawie i odpisali, że nie są zainteresowani kanałami NASA TV 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Myślę, że będzie tak jak z 3D, czyli eksperyment z jednym kanałem i jak się sprawdzi, to będą kolejne, jak nie to OUT. :)

No ja bym tego do 3D nie porównywał.

4K jest i będzie. Oferta również będzie rozbudowywana.

Jak można zrezygnować z czegoś co powoli staje się standardem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, 3D to raczej taka ciekawostka technologiczna, która średnio się przyjęła na rynku (według mnie słusznie - czuć dyskomfort podczas oglądania 3D). Natomiast 4k, czy ogólnie wyższa rozdzielczość, to po prostu to samo tylko w lepszej jakości. Od zawsze panuje pogoń za wyższa rozdzielczością (jakością) i to się prędko (nigdy?) nie zmieni. Kiedyś na widok 800x600 w takim Diablo2 robiło się wielkie wow, a teraz ciężko byłoby na to patrzeć. Także bez wątpienia 4k będzie niebawem standardem, a po nim 8k czy kolejne "k". Nawet kalkulator odległości na portalu HDTV, który do tej pory uparcie twierdził, że różnicę między Full HD i 4k na 65" widać dopiero z odległości 1,4m (co jest bzdurą), już zmienił zdanie i teraz jest to blisko 2,8m - ciekawe ile będzie za kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SatExpert napisał:

Myślę, że będzie tak jak z 3D, czyli eksperyment z jednym kanałem i jak się sprawdzi, to będą kolejne, jak nie to OUT. :)

To co teraz palnąłeś, to zwyczajna bzdura i głupota. 4K a 3D to dwie kompletnie różne i nie mające ze sobą niczego wspólnego rzeczy. 4K to jedynie ewolucja w rozdzielczości.

 

Zresztą, co możesz o tym wiedzieć, skoro dalej pewnie siedzisz na CRT-ku? ;)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że 4K może się przyjąć lub nie tak jak 3D - gdzie ty tu widzisz porównanie? :P Takie same eksperymenty były kiedyś z HD w CP i C+, a że n to wprowadziło od razu bez testu, to było ryzyko, bo mogli tym ruchem tylko na darmo narazić się na niepotrzebne koszty. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, SatExpert napisał:

Chodzi o to, że 4K może się przyjąć lub nie tak jak 3D - gdzie ty tu widzisz porównanie? :P Takie same eksperymenty były kiedyś z HD w CP i C+, a że n to wprowadziło od razu bez testu, to było ryzyko, bo mogli tym ruchem tylko na darmo narazić się na niepotrzebne koszty. :P

Trochę takie to nijakie ;) Jak może lepsza jakość obrazu się nie przyjąć?  Już się przyjęła. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

4K nie może się przyjąć lub nie. Ono jest i będzie. Zastąpi FHD, tak jak kiedyś FHD zastąpiło SD. Tu nawet nie ma o czym dyskutować.

Ale nie na satelicie - za dużo by potrzeba tp... no chyba że powstanie do tego czasu Ultra HEVC żeby CP mógł na jednym tp umieścić minimum 10 kanałów 4K. :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Jak może lepsza jakość obrazu się nie przyjąć?  Już się przyjęła. 

Przyjmuje się. Za wcześnie pisać, że się przyjeła. Skoro jest jeden Polski kanał na sat.z marną ofertą. Kilka innych zagranicznych też nie grzeszą ofertą. 

Co innego online. Jest jakiś postęp, który się rozwija. ?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SatExpert napisał:

Ale nie na satelicie - za dużo by potrzeba tp... no chyba że powstanie do tego czasu Ultra HEVC żeby CP mógł na jednym tp umieścić minimum 10 kanałów 4K. :rofl:

Trochę czasu minie... CP do wszystkiego podchodzi mozolnie. Bardziej bym się obawiał o nc+, skąd weźmie miejsce jak ruszy z impetem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
13 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

@andrzejgratis,

Nie na darmo nc+ pracuje nad myCANAL, ......... Myślę, że z 4K na sat będzie ciężko.

MyCanal to nowa grupa odbiorców.  Satelita to inny target i tutaj 4K, tez będzie rozwijane. Nie martw się o to. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...