Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SatExpert napisał:

...NadchodziKoniec4K 

Bo nadchodzi era 8k, w związku z czym 4k jest po prostu nieperspektywiczny.

?

 

Co do meczu o mistrza, to o jakich koniecznych warunkach do produkowania sygnału 4k na stadionie w Gliwicach - których podobno nie spełniono - mówicie ?

W Gliwicach jest bardzo kompetentny prezydent, i spełni każdy warunek w temacie promocji miasta. No ale może jakiś kierownik w C+ strzelił focha, bo akurat jest fanem L ?

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
5 godzin temu, maciekmm napisał:

Witajcie. Czy moze ktos napisac cos o kanale museum 4k ? Czy faktycznie jest dostepny od pakietu start+ ? Jak jest z polska sciezka dzwiekowa ? Czy jest na wszystkich programach ?

Na to wychodzi że jest od Start https://satkurier.pl/news/186510/dodano-polska-sciezke-dzwiekowa-do-museum-4k-akt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał wydmuszka ..żeby był.Sensu jak już pisałem żadnego i prędko te kanały sensu nie będą mieć.4K jest zdecydowanie droższe niż HD w produkcji, transmisji...itp.
w jednym z wywiadów szef Premier Sports powiedział ze produkcja kanału w HD jest  droższa pięciokrotnie niż w SD więc  teraz pomyślmy o 4K...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sky nie mam ani jednego kanału 4K a materiałów i meczów z 10 razy tyle co w PC+..stworzenie kanału nie znaczy że cokolwiek w nim będzie interesującego...a patrząc na ramówkę...nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o Sky a nie o pisanie że coś jest zacofane bo nie jest.Tłumaczę tylko że stworzenie kanału było tylko i wyłącznie zagrywką typu:jesteśmy pierwsi ..mamy kanał..a że jest jak jest i ludzie narzekają że tam w ogóle nic nie ma ...

Można było tak jak wiele platform w świecie umieścić UHD na dysku, gdzie każdy sobie ściągnie i zwyczajnie nie marnować miejsca na transponderze zupełnie bez sensu.

A tak taki pan ogląda i pisze że. nie wie czy mu HDR włączyli, dodaje mi emotki potem usuwa zamiast oglądać kanał 4K...no ale co ma obejrzeć skoro już 50 razy wszystko tam obejrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, umek napisał:

W Sky nie mam ani jednego kanału 4K a materiałów i meczów z 10 razy tyle co w PC+..stworzenie kanału nie znaczy że cokolwiek w nim będzie interesującego...a patrząc na ramówkę...nie ma.

 

Teraz widać że oferta Canal+ w kwesti 4K jest do przodu a powinno być odwrotnie. Taka bogata platforma bez kanałów 4K  to trochę lipa jak na te czasy nie uważasz ??? :)  A samych meczy jak dla mnie wystarczy bo i  tak się ogląda te najważniejsze i doliczyć mecze w ekstraklasie  w 4K jest co oglądać nie tylko  :)  

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, XMAREKK30 napisał:

 

Teraz widać że oferta Canal+ w kwesti 4K jest do przodu a powinno być odwrotnie. Taka bogata platforma bez kanałów 4K  to trochę lipa jak na te czasy nie uważasz ??? :) 

Nie nie uważam skoro wszystko co leci w 4K jest w 4K z miejsca?W kwestii 4K to Sky jest lata świetlne przed C+..no ale nie ma co tu pisać bo zaraz napiszą co nas Sky:)

@NobelM właczasz mecz w HD,naciskasz czerwony guziczek i leci 4K..tyle i aż tyle kłopotu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, umek napisał:

Nie nie uważam skoro wszystko co leci w 4K jest w 4K z miejsca?W kwestii 4K to Sky jest lata świetlne przed C+..no ale nie ma co tu pisać bo zaraz napiszą co nas Sky:)

@NobelM właczasz mecz w HD,naciskasz czerwony guziczek i leci 4K..tyle i aż tyle kłopotu.

 

 Takie lata świetlne a nie ma ani jednego kanału w 4K , sam tak napisałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po co tworzyć coś na co nie ma materiałów? By w koło puszczać to samo?Coś co jest jedno naciśnięcie przycisku na pilocie dostępne z miejsca?

Przypomnijcie sobie jak wyglądały pierwsze kanały HD jak choćby Discovery...to były kanały dema.W koło to samo...nikt nie popełni takiego błędu przy 4K bo to zupełnie zbyt drogie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, umek napisał:

Bo po co tworzyć coś na co nie ma materiałów? By w koło puszczać to samo?Coś co jest jedno naciśnięcie przycisku na pilocie dostępne z miejsca?

Przypomnijcie sobie jak wyglądały pierwsze kanały HD jak choćby Discovery...to były kanały dema.W koło to samo...nikt nie popełni takiego błędu przy 4K bo to zupełnie zbyt drogie..

 

 

Patrzyłem teraz wszystkie mecze na Sky są w FULL HD , jak dla mnie w tych czasach to trochę słabo, skoro te najważniejsze mecze są w 4K i tu widać że platforma Canal+ jest wyżej nad SKY a powinno być odwrotnie. Jest to słabe ale to problem platformy SKY nie moja z czym do ludzi idzie z ofertą. Może ludzie mieszkający w Anglii nie są przygotowani na kanały 4K ?? 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...