Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kkzk81 napisał:

@umek powinieneś się udzielać na forum Sky skoro tam jest wszystko jest takie wspaniałe a nie siedzieć tu i ciągle narzekać albo się przechwalać co jest w Sky a nie ma u nas.

Odniosłem się do postu @_Artek_.

Nikt na nic nie narzeka ...zwyczajnie nie bierz udziału w dyskusji jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Wyrażam swoje zdanie poparte jak widać w świecie nt. sensu posiadania kanału 4K w swojej ofercie.Czekam na HBO czy Discovery w 4K i jak widać prędko się nie doczekamy czy to w Polsce czy to w USA..

@XMAREKK30 o czym Ty piszesz?Wszystkie mecze Premier League są w 4K,plus Championship,krykiet,boks..F1..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, umek napisał:

W Sky nie mam ani jednego kanału 4K a materiałów i meczów z 10 razy tyle co w PC+..stworzenie kanału nie znaczy że cokolwiek w nim będzie interesującego...a patrząc na ramówkę...nie ma.

Lepszy rydz , jak nic.

Tyle w kwestii,  twojej ultra nowoczesne platformy  Sky;)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, umek napisał:

 

@XMAREKK30 o czym Ty piszesz?Wszystkie mecze Premier League są w 4K,plus Championship,krykiet,boks..F1..

 

Sam pisałeś że nie ma ani jednego kanału w 4K a teraz coś się zmieniło w tej kwestii ?? To gdzie są nadawane mecze na żywo  w SKY  w 4K ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wracamy do punktu wyjścia....posiadanie kanału 4K nie znaczy że masz w ogóle co obejrzeć chyba że np Żmijowisko czy Pan Mercedes dzień w dzień to jest ta wisienka na torcie:)

Myślę że wszystko zostało powiedziane i dalsza dyskusja zmierza do nikąd wszak niektórzy nie są w stanie zrozumieć prostych zdań.

Miłego dnia:)

Czas nadrobić parę seriali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, umek napisał:

I wracamy do punktu wyjścia....posiadanie kanału 4K nie znaczy że masz w ogóle co obejrzeć chyba że np Żmijowisko czy Pan Mercedes dzień w dzień to jest ta wisienka na torcie:)

Myślę że wszystko zostało powiedziane i dalsza dyskusja zmierza do nikąd wszak niektórzy nie są w stanie zrozumieć prostych zdań.

Miłego dnia:)

Czas nadrobić parę seriali:)

 

Pisałeś że SKY nadaje wszystkie mecze w 4K to ja pytam się jak je nadaje ?? Sam mieszasz pisząc że SKY nie ma ani jednego kanału 4K a mimo to wszystkie mecze są nadawane w 4K , to ja sie pytam jak one są nadawane w platformie SKY ??? Sky jest lata świetlne nad Canal+ , tylko w czym jest lepsza ??

 

Cytat

Oczekuje się, że dekoder Sky box 4K powinien pojawić się równolegle w trzech krajach, gdzie działa Sky, czyli w Wielkiej Brytanii, w Niemczech i we Włoszech.

Czytaj więcej na:  https://satkurier.pl/news/117855/dekoder-skyq-4k-juz-wkrotce.html

 

Jest taki dekoder  w Angli ?? Artykuł  z 2015 r 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder mam pod moim tv.

Do rzeczy..znasz się jak widać na TV.Co jest dla Ciebie najważniejsze po wydaniu pieniędzy na telewizor 4K?Kontent, który jesteś w stanie na nim oglądać...i tu właśnie są lata świetlne...tylko dziś wrzucili cały sezon This is our family w UHD.

Od dziś do niedzieli 7 meczów w UHD,w weekend dwa filmy w UHD w ten pewnie kolejne.I patrz...ani jednego kanału.A teraz popatrzmy co dziś zaserwuje nowego w 4K Canal+...nie oszukujmy się.W Polsce sens posiadania 4K definiuje Netflix a nie jakakolwiek platforma cyfrowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak bym nie demonizował dobrze że jest bo lepiej jak coś jest niż jak czegoś nie ma :D ale oferta filmów i seriali jest słaba ,no chyba że ktoś nie widział kruka albo belfra bo żmijowisko to niestety strata czasu

LM może będzie w 4k jak C+ odzyska prawa do transmisji . 

Edytowane przez _Artek_
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, umek napisał:

Ten dekoder mam pod moim tv.

Do rzeczy..znasz się jak widać na TV.Co jest dla Ciebie najważniejsze po wydaniu pieniędzy na telewizor 4K?Kontent, który jesteś w stanie na nim oglądać...i tu właśnie są lata świetlne...tylko dziś wrzucili cały sezon This is our family w UHD.

Od dziś do niedzieli 7 meczów w UHD,w weekend dwa filmy w UHD w ten pewnie kolejne.I patrz...ani jednego kanału.A teraz popatrzmy co dziś zaserwuje nowego w 4K Canal+...nie oszukujmy się.W Polsce sens posiadania 4K definiuje Netflix a nie jakakolwiek platforma cyfrowa..

 

Sam pisałeś że nie ma żadnego kanału a nie ja , także sam sie mieszasz w tym wszystkim. . Jest dekoder taki , patrzyć na sam dół  :

 

Sky Q experience comes with Ultra HD benefits, as well as being able to watch TV in more than one room. You'll need one of our new Sky Q 1TB boxes or a Sky Q 2TB box, both of which have the storage capacity needed for viewing and recording Ultra HD content.

 

Add Sky Sports for: live sporting events - including Premier League, F1®, darts, rugby and boxing in UHD.

Don't forget, you'll need a UHD TV to watch all this great Ultra High Definition content. 

 

https://www.sky.com/shop/tv/sky-q/  i co są one nadawane live po przez internet czy jest kanały gdzie idzie przez Satellite  , bo takowych nie widzę ??

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi tylko o to że wszystkie powtórki powtórek do tego często sztucznie podbijane do 4k są bezsensu..... warto o tym napisać chociażby dlatego że wielu..... nie dawno i ja zastanawia się czy mając np światłowód od orange lepiej wziąć IPTV od orange czy Sat c+ a jedyną różnicą poza tą cenową jest właśnie C+4k i ewentualnie polsat sport .   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, umek napisał:

...nie oszukujmy się.W Polsce sens posiadania 4K definiuje Netflix a nie jakakolwiek platforma cyfrowa..

 

Niestety to prawda, co nie zmienia faktu, że ruch z kanałem 4K był marketingowo ruchem mistrzowskim. W zasadzie, jeśli ktoś ma [...] na sport, to nie ma co tam oglądać, ale przecież mam telewizor 4K, więc wypada mieć również kanał nadający w tej rozdzielczości. Podobnie było C+3D jak panowała moda na telewizory z tym wodotryskiem. Wielkie nic, jeśli chodzi o ramówkę, ale jest 3D? Jest. [...]. Obecnie można wręcz zaobserwować histerię, że byle co, byle w 4K w TV.

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny i obraźliwy.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mając tenże kanał ile rzeczy naraz w 4K masz możliwość obejrzenia? :)

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż w jakiejkolwiek innej platformie. To różni PC+ od innych.

Bo nie ma konkurencji na naszym krajowym rynku. 

Edit:

A jak dojdzie do tego TVP 4K to co wtedy powiesz? Też będziesz narzekał jakie to PC+ jest złe , bo się dogadało z TVP?

Mam do czynienia z wieloma kanałami 4K oferowanymi w Polsce i czy się to komuś podoba , czy nie to kanał Canal+ 4K jest jedynym wartym uwagi.

Jedynym co ma coś sensownego do zaoferowania. Mimo swoich niedoskonałości.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu - zaczepkę innego Użytkownika forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem troche tej dyskusji , po co zaglądać operatorowi w kieszeń . Jeśli jest , ma coraz dłuższa ramówkę , to jednak ma sens . Marketing robi swoje , jakoś trzeba zachęcić na używanie dekodera 4k . Skąd wiesz jak wygladaja umowy w branży ? Być może reszta wielkich graczy czeka aż np zostanie osiągnięta liczba abonentów którzy bedą mogli mieć dostep do treści 4k . Zbliżają nam sie wielkie imprezy może doczekamy sie na IO Eurosportu 4k 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...