Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile oni mają tych treści w 4K żeby tak czekać na ten kanał ?? Jeden mecz i jedna transmisja Formuły F1 na miesiąc i to wszystko :) Ja bym wolał żeby doszły takie kanały jak Travel XP 4K  , Eurosport 4K ,  Love Nature 4K , RTL UHD choć nie ten satelita. Tu są warte uwagi kanały i treści jest o wiele więcej niż na naszym Canal+ 4K :)

 

Największa porażka to brak kanałów 4K FTA... Co za problem dodać?

 

Co do RTL UHD to możesz zapomnieć na wyłączność w platformie HD+. Na RTL UHD leci cały sezon Formuły 1 - koszt 300 zł na rok za dostęp do oferty HD+

HD+ ma zamiar w 2019 transmitować mecze Ligi Europy w 4K.

 

Travel XP 4K  też w sumie jest dostęp z oferty HD+, Eurosport 4K były jeden albo dwa mecze transmitowane w ofercie HD+  ,  Love Nature 4K kodowany dla kablówek.

 

Zawsze możesz sobie kupić dekoder Technisat  ISIO UHD 4K - moduł NC+ CI+ działa i do tego dokupić sobie kartę HD+. Karta HD+ działa w czytniku tego Technisata UHD 4K i masz.

 

Także FTA 4K z obu satelit Hotbird - Astra i się nie musisz prosić - padać do nóg NC+ żeby dodali także FTA 4K łaskawie.

 

Tylko że Technisat ISIO UHD 4K kosztuje około 1750 zł.

 

Dodatkowo ma tuner DVB-T do naziemnej.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie urządzenie to ja rozumiem, sam wygląd wygląda na klasę Premium :)

Podałem jako przykłady te kanały ale myślę że najszybciej można było by się dogadać co do kanału Travel XP 4K. Ja osobiście nie czekam na ten kanał Eleven Sport w 4K bo jeden mecz to za mało ale teraz wyczytałem że mają mieć prawa na transmisję F1 do końca sezonu w 4K, także może i coś tam będzie do obejrzenia :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU masz wykaz programów 4K UHD na satelitach:

https://pl.kingofsat.net/ultrahd.php

z podziałem na kodowane i niekodowane.

 

Program UHD1 by HD+ jest niekodowany od 8 do 20 w ciągu tygodnia.

 

Nawet Turcy mają kanał 4K niekodowany. Całe MS 2018 roku można było w 4K za darmo oglądać z satelity Turksat 42E.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że za jeden nie ale na całe szczęście Canal+ 4K dostają za darmo do końca umów obecnych. Jak pisałem ja bym nie liczył , że nagle NC+ coś doda w 4K do końca roku , no chyba że swoje kanały przekształci w 4K , jak ekstraklasa zacznie nadawać mecze w 4K od Lutego 2019 :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nc+ poinformowało, że filmy od 20th Century Fox będą pokazywane w UHD w ramach CANAL+ 4K ULTRA HD.

 

Będą to m.in. „Kształt wody”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Król rozrywki”, „Wojna o planetę małp”, „Logan: Wolverine”, „Morderstwo w Orient Expressie”, „Obcy: Przymierze”, „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”, „Pomiędzy nami góry”, „Babskie wakacje”, „Kingsman: Złoty krąg” czy „Fernando”.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

8 minut temu, shark napisał:

To są jakieś nowe filmy, czy odgrzewane kotlety przed lat?

"Fernando" bajka z tego roku. Jak ktoś nie widział , to gorąco polecam. :D

" Więzień labiryntu: Lek na śmierć" również 2018.

Nie narzekaj. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...