Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że wątek dotyczący samego kanału CANAL+ Now (4K) jest już tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/34-nc-o-canal-sport-i-canal-sport-2-canal-now/

W związku z tym dyskusję odnośnie samego tego kanału, również w kwestiach technicznych, proszę kontynuować w tamtym właśnie wątku.

 

Niniejszy wątek służy wyłącznie dyskusji ogólnej na temat obecnej i przyszłej oferty programowej 4K platformy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy.

 

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć możliwość oglądania transmisji w 4K, chcemy aby zapisywali Państwo abonentów, którzy są zainteresowani wydarzeniami w 4K, ale nie posiadają naszego sprzętu. Czyli tacy klienci, którzy posiadają własne moduły CAM odbierające 4K, ale posiadają karty Cameleon lub posiadają tylko kartę Cameleon.

 

...

 

Oferty obejmować będą możliwość wydania modułu CAM CI+ wraz z kartą Cayman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na module cam CI+ będzie można oglądać programy 4K. Czy nie mogli by zrobić tak wymieniamy ci karty cameleon na cayman. Do jednej karty dajemy ci Moduł cam CI+, a na drugiej powiedzmy dekoder 4K. Oczywiście wszystkie warunki pozostaną bez zmian multiroom 0 zł, dekoder 4K UHD 0 zł.

 

Aż się popłakałem ze śmiechu  :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest osoba na forum, która może potwierdzić (osobiste doświadczenie) dostęp/odbiór treści 4K z powszechnie dostępnym modułem od nc+ (oczywiście z kartą cayman z CAID 1884)?

Napisałem do nc+ z pytaniem o dostępność tych treści na module i w odpowiedzi od Specjalisty ds. Reklamacji otrzymałem informację, że obecnie możliwe jest to tylko z dekoderem Ultrabox.(Podobnie odpowiedział mi pracownik APS w mojej okolicy).

Czy koledzy z redakcji do testów otrzymali zestaw przedpremierowy czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabylem pól roku temu  w salonie-servisie z myśłą o programach 4k .Oglądam mecze,jakość znakomita.


Nabylem pól roku temu  w salonie-servisie z myśłą o programach 4k .Oglądam mecze,jakość znakomita.

Dodam ,po tych wrażeniach mam duże wątpliowości czy przejdę na dekoder 4k.Argumenty przeważające świetny odbiór i małe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 
Oto wykaz nadchodzących spotkań Premier League w 4K na Canal+ Now 4K:

 
 
22.12 (piątek), g. 20:45               Premier League - kolejka 19: Arsenal – Liverpool
 
26.12 (wtorek), g. 18:30             Premier League - kolejka 20: Liverpool – Swansea City

31.12 (niedziela), g. 13:00         Premier League - kolejka 21: Crystal Palace – Manchester City
 
3.01 (środa), g. 20:45                  Premier League - kolejka 22: Arsenal – Chelsea
 
14.01 (niedziela), g. 17:00       Premier League - kolejka 23: Liverpool – Manchester City
 
20.01 (sobota), g. 18:30               Premier League - kolejka 24: Manchester City – Newcastle
 
31.01 (środa), g. 21:00 Premier League - kolejka 25: Tottenham Hotspur – Manchester United
 
 

 


 
 


 


 
Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...