Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Prospero

Ty używasz jej dla siebie 20-stu innych kolesi obok dzieli w lokalu i poza - taka prawda !

Nie będą robić dochodzenia która karta gdzie lata - blokada dla wszystkich i tyle. Pomyśl ile ludzi obejrzało wczoraj ten mecz a ile obejrzało by na lewo gdyby był na CAID 0100 ?

Jeśli będą chcieli nadawać w 4K (nie jakieś pojedyncze transmisje tylko zrobią pakiet 2,3 kanałów UHD z regularną transmisją oczywiście że pójdę i wymienię kartę na moduł).

Teraz meczyki udostępniane są promocyjnie i na tym koniec zabawy a to że grupka kilkudziesięciu fanatyków pobiegło od razu po sprzęt UHD z myślą że będą mieli dostęp do wszystkich treści - ich wybór.

Najlepsi są Ci (Janusze), którzy jak piszą wzięli sprzęt UHD z cameleonem a teraz leją żale ! Jak coś podpisujesz to trzeba myśleć i nie ważne czy to jest umowa dotycząca TV czy czegoś innego.

 

PS. Nie bądź taki naiwny że ludzie z camelami to święci ludzie ! Jak CP wprowadzi 4K to myślisz że kanały będą dostępne dla tych co wyciągają to i tamto ?

Edytowane przez zuchnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie w większości o Cameleonach, a okazuje się że u mnie wczoraj nie było również uprawnień na karcie Cayman (moduł CAM CI+). Czuje się przez nc+ wprowadzony w błąd bo zapewniano mnie że będzie działać. I teraz mam pytanie do Was:

Czy jest jakaś osoba, która otrzymała takie uprawnienia, bo nie wykluczam jeszcze błędów technicznych po swojej stronie.

Dzwoniłem dzisiaj do producenta tv i okazuje się, że model który posiadam jest gotowy do odbioru HEVC.

O co w tym wszystkim chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ponieważ jest to skalowana w dół znacznie większa rozdzielczość względem HD dla przekazu, który ma także o wiele większą przepływność obrazu i dźwięku. Można liczyć na ostrzejszą i lepszą jakość szczegółów w 50 klatkach na sekundę. Dodatkowo powinien być HDR dodający większy kontrast jasności wybranych obrazków, ale podczas ostatniej transmisji nie było to chyba aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...