Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
41 minut temu, arczi1280 napisał:

Mi też znika, telewizor  samsung UE55MU7002T.

Ten sam model telewizora oraz ten sam dekoder + PS4 Pro i objawy te same. Dzieje się to co jakiś czas. Po zmianie kabla na ten "lepszy" częstotliwość zaniku jest mniejsza.

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy oglądaniu CANAL+ 4K tuner  przełącza się na 60 Hz? Bo gdy oglądam program NASA UHD na Hot Birdzie to tak się właśnie dzieje.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O kanale CANAL+ 4K Ultra HD jest inny wątek w odpowiednim dziale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 11:43, Pawel napisał:

Trzeba wyłączyć blokadę rodzicielską i potem powinien wołać PIN tylko przy pierwszym włączeniu kanału.

 

Mam wyłączoną blokadę, ale i tak co zmiana kanału woła o PIN non stop. 

 

Mam jeszcze takie pytanie, jak działa szybkie przełączanie? Posiadam unicable opticuma i mam dostęp do 8 kanałów w opcjach miernika, ale kanały tylko nie które się szybko przełączają. Czy u Was też to tak działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mógł przełączyć non stop to musiałby mieć dla każdego kanału TV osobny sygnał co jest w tym momencie nierealne. Jedynie co to mogli dla 8 kanałów (OPTICUM który masz) napisać oprogramowanie, które w momencie braku nagrywania wykorzystywałoby te częstotliwości do szybkiego przełączania. Dało by to 3 kanały TV więcej w fast zappingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel napisał:

Bo dla ultraboxa+ chyba lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie konwertera Wide Band.

 

Tego typu?

LNB Wide Band GT-WB1 H+V /Quattro na 2 kable/

 

Czy może

 

 

Konwerter LNB Inverto Wide Band Unicable NC+ HD 4K

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj ten dekoder i pytanie: jak wyłączyć PIN na kanałach z MMP (tych przyrodniczych ?)? Czy za każdym razem woła PIN, choć kontrola rodzicielska i inne blokady są wyłączone? No, chyba nie jest tak na stałe ustawione?

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@HANS 22/SAT,  zawsze dekoder woła o PIN, jeśli chodzi o kanały dla dorosłych. 

Tak, jest ustawione na stałe.

Edytowane przez kingofsouth
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...