Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam w tym deku konwerter unicable ten popularny pomarczowy od polsatu od jakiegos czasu gdy wyjade czy tam na chwilę brak prądu lub podobne sytuację, i dekoder ma problem z zasięgiem mam zawsze info zwarcie Lnb jak pierwszy raz tak mi się stało to dla pewności podłączyłem pod tv sat i tam normalnie działa ale pod dekoder już nie, ma wysokie jakieś wymagania? 

 

Próbowałem podłączyć wtedy pod zwykłe wejście i po godzinie załączył zasięg i działało do dziś bez problemów a dziś podobna sytuacja.

 

Mam wymieniać konwerter? bo nie widac by krople wody czy coś tam się dostało w sumie na tv sat działa a na dekoderze już są problemy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, krzysz napisał:

Dalej nie działa usługa NC+GO TV na tym dekoderze ...ma ktoś tak samo??? dekoder połączony przez  WIFI

Działa.

Dekoder połączony kablem ethernetowym.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znika. Wczoraj odlaczyłem go od konwertera unicable i przełożyłem kabel z tego samego kowertera na zwykłe wejście po paru godzinach złapał sygnał. 

 

Ale gdy podłączyłem znowu pod unicable znowu mam zwarcie lnb a powrót do sygnalu na zwykły ponownie brak sygnału i czekać aż się pojwi sygnał. 

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bunio Bunio napisał:

? To kiedy to może nastąpić?

 

Wkrótce.

 

6 godzin temu, KiriKiri napisał:

Tak znika. Wczoraj odlaczyłem go od konwertera unicable i przełożyłem kabel z tego samego kowertera na zwykłe wejście po paru godzinach złapał sygnał. 

 

Ale gdy podłączyłem znowu pod unicable znowu mam zwarcie lnb a powrót do sygnalu na zwykły ponownie brak sygnału i czekać aż się pojwi sygnał. 

Po paru godzinach złapał sygnał ?W sensie aktywację czy na wskaźniku poziom sygnału dopiero po godzinie się pojawił ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał pojawią się. Tak podłączam go pod tv sat i tam normalnie działa przekładam do dekodera i wtedy dekoder lapie i działa ale jak zabraknie na chwilę prądu w domu problem się pojawia i pojawia się zwarcie nlb.

 

Zamówiłem nowy konwerter by wyeliminować najpierw problem z konwerterem. 

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu Ultrabox nie chce współpracować. Podczas oglądania tv sat na 2 sekundy pojawia się czarny ekran, tak się dzieje co jakiś czas. Dodatkowo przyszły problemy z dźwiękiem, tez podobny objaw. Dopełnieniem mojej frustracji jest ciągłe jego uruchamianie sie od nowa (restart) po włączeniu dekodera. Czy mój dekoder pada? Jak to jest z ewentualną wymiana dekodera? Robią to bez problemów? Może macie jakies pomysły zanim wybiore sie do APS?

 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2020 o 10:50, maniek357 napisał:

Winny zanikom obrazu może być słaby kabel HDMI. Sprawdź jak masz ustawione oszczędzenie energii - przy maksymalnym właśnie tak się dzieje, że po włączeniu uruchamia się od nowa. 

 

Właściwie kabel był kupiony ten lepszy. Dzisiaj oglądałem nagranie z dysku (nagrane dość dawno zanim zaczęły się problemy) i zanik obrazu (czarny ekran 2 sekundy i brak dźwięku) na tym nagraniu sie tez pojawia. Odpinałem kabel HDMI, niestety nic nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...