Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.09.2020 o 08:43, pepe40 napisał:

U mnie nie ma to związku z pogodą. Najczęściej występuje przy zmianie kanałów. Reset do fabryki zrobię w dniu dzisiejszym. Robiłem tylko reset poprzez odłączenie od prądu i włączenie dekodera bez karty.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Widzę, że to nie tylko mój problem.

Po zrobieniu resetu do ustawień fabrycznych problem do dnia dzisiejszego nie pojawił się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, apj napisał:

@qnik opisane problemy sugerują nie wykrywanie dysku, upewnij się czy dysk jest podłączony jeżeli tak wykonaj formatowanie wraz z ustawieniami fabrycznymi.

Dysk jest i działa tzn. można bez problemu odtworzyć wcześniej nagrane programy...próba nagrania jakiegokolwiek teraz (nawet tego co oglądasz) daje komunikat: "Program nie został nagrany z powodu utraty sygnału antenowego" - jak dla mnie to kolejne ograniczanie używania Cameleonów...ma ktoś możliwość sprawdzenia zestawu Ultrabox+ 4K i Cameleon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qnik napisał:

pytam o Cameleona bo takiej karty używam...Dekodera nie wymieniałem - Ultraboxa+ 4K dostałem w spadku...

Dlatego pytam skąd taki zestaw skoro operator udostępnia dekoder z caymanem. Nie powinna więc dziwić niepełna funkcjonalność. Ciesz się, że w ogóle cos działa z cameleonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel @apj

Rozumiem Wasze rozterki lecz takiego zestawu używam od ponad roku i do wczoraj miał pełną funkcjonalność....

Pytanie jest czy tylko ja mam taki problem czy jest to ograniczenie które pojawiło się po ostatniej aktualizacji softu...

 

alarm odwołany - po przywróceniu ustawień fabrycznych problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Ultrabox + 4K można przełączyć dźwięk na angielski, na przykład w BBC Brit?
Czy dekoder pamięta zmianę języka, czy też konieczne jest przełączanie przy każdym wyborze kanału?
Czy istnieje ustawienie umożliwiające ustawienie preferowanego języka dla wszystkich kanałów, jak w większości zwykłych dekoderów?

Wiem, że lista kanałów FTA jest ustalana przez Canal + i użytkownik nie może jej zmienić. Czy lista obejmuje kanały w Astra Sky News, CNN, BBC World, BVN i kanały niemieckie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Catmatix

Na wspomnianym przez Ciebie BBC Brit można wybrać angielską wersję językową i dekoder zapamiętuje ten wybór. Lista kanałów z Astry jest dość uboga, ale są na niej kanały niemieckie, a przynajmniej te ważniejsze. Sky News, CNN, BBC World również są obecne. Co do BVN, nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na stronie PC+ (https://pl.canalplus.com/kanaly-fta) znajduje się lista kanałów FTA Hotbird i Astra dla tych dekoderów:

  • mediaBOX+
  • turboBOX+
  • BOX+
  • BOX+ HD
  • PVR BOX+

Czy ta lista dotyczy również 4K Ultrabox +?

 

 

2. Jak działa Multiroom z dwoma lub trzema dekoderami 4k Utrabox+? Czy dekodery muszą być podłączone do sieci WLAN lub LAN, aby działały? Czy mogą pracować bez połączenia z Internetem?

Edytowane przez Catmatix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Catmatix napisał:

1. N dekodery muszą być podłączone do sieci WLAN lub LAN, aby działały? Czy mogą pracować bez połączenia z Internetem?

Internet nie jest potrzebny, powinny być w sieci, chyba, że chcesz odblokowywać raz w tygodniu  kartą z dekodera głównego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, gregor1985 napisał:

Bo 4K Ultrabox jest jako główny dekoder a jako dodatkowe w multiroom dostajesz zazwyczaj wifiboxy

lub tzw. "mydelniczki".

Taki zestaw jak dekoder główny 4K i inny tylko FHD sprawia, że na dekoderze dodatkowym nie otrzymujemy dostępu do pełnej oferty dostępnej na Ultraboxie i chodzi tu o kanał Canal+4K. Czy to jest fair biorąc pod uwagę, że opłata (fakt nie majątek) jest jednakowa jak dla zestawów FHD+FHD gdzie ten paradoks nie występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...