Jump to content

4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP)

Recommended Posts

Kabel jest spoko HDMI 2.1 więc tutaj nie powinno być problemu. Przejrzałem na szybko instrukcję obsługi od dekodera w PDF i nic nie wspominają o głębi palety kolorów, aczkolwiek na stronie operatora faktycznie reklamują jako 10bit. Dzwoniłeś do techników PC+ z zapytaniem o co kaman?

Dzwoniłem do działu technicznego. Dostałem info że to kwestia nadawanego programu. Jeżeli będzie w 10bit to będzie, a czy tak było lub będzie to nie mają informacji. Dekoder jest w stanie obsłużyć 10bit.

Jak mam zestaw głośników 2.0 i ampli obsługujący DD to takie ustawienie coś mi da? Pytam bo ciagle mi się ta opcja przestawia na włączoną....może kiedyś w jakiejś aktualizacji to naprawią....

Mamy problem z odbiorem VOD internet na dekoderze - w UK.

Część startuje, część nie. Pomoc techniczna stwierdziła że ostatnia aktualizacja dekodera blokuje odbiór za granicą.

Słyszeliście coś o tym? ktoś coś może poradzić? 

W dniu 1.03.2020 o 16:56, _Artek_ napisał:

Jak mam zestaw głośników 2.0 i ampli obsługujący DD to takie ustawienie coś mi da? Pytam bo ciagle mi się ta opcja przestawia na włączoną....może kiedyś w jakiejś aktualizacji to naprawią....

Tu masz rozwiązanie problemu z włączającym się DD. U mnie też pomogło

W dniu 12.12.2019 o 06:28, Pawel napisał:

U mnie to nie pomaga ale pomogło co innego.Tak naprawdę to ustawienia DD dekoder zmienia po wyłączeniu samego telewizora.

Ustawiamy DD na Nie i zmieniamy jednocześnie rozdzielczość.Ja normalnie używam 1080p więc zmieniłem na 1080i.Zapisujemy ustawienia.Następnie wracamy z rozdzielczością do pierwotnych ustawień i ponownie zapisujemy.Po te operacji opcja DD pozostaje na wartości NIE. 

Edited by pepe40

@miras546 Ja już od wielu lat posiadam Logitech Harmony 350. Bez wodotrysków ale super ergonomiczny, wszystkie klawisze pod ręką logicznie rozmieszczone. Bardzo dobrze leży w dłoni - świetnie działa z tym dekoderem. Co najważniejsze na zwykłe baterie paluszki. Są też droższe, np. 650 z kolorowym ekranikiem - ale to już chyba przerost formy nad treścią.

Witam!Panowie jak wygląda i czy jest możliwa rotacja kilku juz nagranych dysków 1tb,bo taką podobno maksymalnie widzi system.Nagrywamy tylko na ostatni pozostale wczesniej zapisane tylko odtwarzanie nagrań?

Zastanawiam się czy wracający co pewien czas problem na Muzeum 4K i komunikat "obecnie program nie jest nadawany' ma związek z nowym modułem CAM i testami zabezpieczeń.  Wczoraj był wspomniany komunikat, dzisiaj odbiór prawidłowy przy takim samym poziomie sygnału z anteny i żadnych zmian po stronie instalacji antenowej i konfiguracji dekodera.

Moduł tu nie ma nic do rzeczy... Wygląda po prostu na to że Ultrabox na ten moment nie posiada certyfikatu ECP. Wszystkie programy na Museum 4k odbierane na modułach i niebieskim i czarnym na telewizorach z certyfikatem ECP działają prawidłowo kiedy na ultrabox wyświetla się ten komunikat.

Witam serdecznie 

Przy przedłużeniu umowy dobralem omawiany e tym wątku dek

Mam pytanie czy muszę wymienić konwerter aby oglądać kanały 4K? A jeśli tak to jaki polecacie. Bardzo proszę o informację bo tego tematu akurat nie kumam. Dzięki za wszelką pomoc. 

Mój 4K Ultrabox podłączony jest z Sony android tv xg85 i amplituner Pioneer. Włączona kontrola przez HDMI i ARC. Teoretycznie działa oprócz jednej rzeczy. Gdy włączam Sony tv pilotem Sony włącza się tylko tv i Pioneer, 4K Ultrabox nie chce się włączyć. Wyłączanie działa. 

Witam wszystkich mam takie pytanie jak można się dostać do listy nagrani dekoder jest zablokowany i na ekranie cały czas ekran aktywacjny chciałbym się dostać do nagrań wcelu spisania muzyki a muszę już dekoder oddać? 

• Barti locked and unlocked this topic