Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ta ostatnia aktualizacja nie była najlepsza. Problemy z włączającym się samoczynnie dźwiękiem DD i problemy przy uruchamianiu. Przed aktualizacją tego nie było. Teraz dość często brak dźwięku i obrazu po uruchomieniu.

Edytowane przez pepe40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 3 w nocy wyskoczył komunikat na ekranie, coś w stylu: "sprawdzanie czy jest dostępna nowa wersja nowego oprogramowania"

Niestety dość szybko ten komunikat zniknął, nie zdążyłem mu się przyjrzeć, spotkaliście się z podobnym komunikatem ?

Może trafiłem na porę że dekoder sprawdza w nocy czy jest dostępna aktualizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 14:39, przemek144 napisał:

Dzięki, bo właśnie odstąpiłem od przedłużenia umowy. Warunkiem był dekoder z Netflixem (USW4001NCP), a gość stwierdził, że skoro nie ma u nich netflixa to to i tak nie będzie działać i dał  NCP-3670SF, a po rozmowie z infolinią stwierdził, że teraz i tak już go nie może wymienić na inny. Tragedia...

Na Twoim miejscu pojechałbym do drugiego punktu obsługi klienta, a jak nie to do kolejnego do skutku. Sam dowiadywałem się telefonicznie u siebie w mieście w POK czy jak przedłużę umowę przez telefon z wymianą na dekoder 4K to czy wyda mi UTCA z Netflixem, jeśli biorę pakiet bez Netflixa bo mam już swój. Facet powiedział że ma jeden i drugi rodzaj dekoderów i bez problemu może dać mi UTCA. 

 

Tylko że ja chcę ten dekoder (tak szczerze) nie ze względu na Natflixa, czytałem że te od Technicolora mają lepszy soft i nie mulą jak ADB, nie mają też problemu z przewijaniem. Generalnie jak ktoś bierze dekoder 4K pod Netflixa to zakładam, że ma TV Smart w którym jest już Netflix. Ja np. mam od niedawna OLEDa od LG C9 65" i korzystam z Netflixa wbudowanego w TV, puszczam sygnał HDMI 2.1 eARC do aplitunera DENONa z Dolby Atmos i cieszę się lepszym dźwiękiem w niektórych produkcjach na Netflix. Dekoder Technicolora ani ADB nie oferuje przecież obsługi Dolby Atmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Banan79 napisał:

mam pace i sagemcom multi cameleon , mogę zmienić jeden dekoder i czemu musi to być pace? na 4k i zostać na tym multi co mam i cameleonach? jak to z tym jest? 

Możesz zostać, ale na nich nie działa c+ 4k.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin na ”Museum 4K" miałem komunikat "kanał obecnie nie jest nadawany"  wszedłem  na kilka minut w "Radio+" i  pomogło teraz juz działa prawidłowo, wcześnie próbowałem ponownej instalacji bez DiseqC bez rezultatu.

Trochę dziwne to "lekarstwo" na prawidłowe działanie dekodera. ?

Edytowane przez maks27
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 22:32, drbuldi napisał:

Mam od niedawna ten dekoder. Jaka powinna być głębia bitowa -8? Na stronie canal+ w opisie dekodera jest 10-bit. 7ad9361a639a0ca5b363626c448c7db8.jpg

Dołączyłem zdjęcie z ustawień jakie mam na canal+ 4K.

Jaki masz kabel HDMI (w jakiej wersji) łączący TV z dekoderem, czy sprawdzałeś z innym kablem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...